Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

fb-gs maçı bileti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> fb-gs maçı bileti
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    875 Mesaj
    bende 50 ytl den 2 yada 3 adet bilet alabilirim.
    pm den mesaj bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unhappyboy -- 19 Mayıs 2005, 0:04:16 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    ya 35 lira lık bileti 50 ye kim satar ya gider stadın orda 100-150 ye satar adam o bileti arkadaşlar kendini uyanık zannediyo galibaa
    |
    |

Orjinalden alıntı: header

ya 35 lira lık bileti 50 ye kim satar ya gider stadın orda 100-150 ye satar adam o bileti arkadaşlar kendini uyanık zannediyo galibaa

yapma ya bak bu benim hiç aklıma gelmemişti. ama dikkat et satarken polis tutup da copu sokmasın karaborsacının bir tarafına. oldum olması nefret ediyorum karaborsacılardan hepsi o.c bana göre.. karaborsacılara destek veren kesime de lanet olsun
    |
    |

• Yüzbaşı
    601 Mesaj
    burda karaborsacılara küfür ediyon başka tarafada para sorun değil yeterki bana bilet satın diyosun ne ayak?
    |
    |
    ederim tabii neden etmeyeyim? şerefsizoğluşerefsiz karaborsacılar yüzünden insanlar bilet kuyruklarında perişan oldular, bilet bulamadılarsa ana avrat düz giderim karaborsacılara. seni neden rahatsız etti bu? sen de mi karaborsa yapmayı düşünüyorsun? bu arada şöyle birşey söyleyeyim.. maç günü bilet bulamasak da gfb'den arkadaşlarla karaborsacı avında olacağız.. müşteri kılığında yanaşıp kuytu biryere çekip ağızlarını burunlarını dağıtacağız, forumdaki karaborsacılara uyarıdır bu...
    |
    |
    iyi de kardeşim anlamadığım şu neden fiyat uçuk olmadıkça bilet alırım diyon.şimdi ben gittim bi tane kale arkası bilet aldım.sonradan bi tanıdık sana maraton ayarlayayım dedi ben de eyvallah dedim.şlimdi maratona gidiceksem kale arkasını napayım.satmıyım mı?bu karaborsacılık mı oluyo?
    |
    |
    o karaborsacılık olmuyor zaten.. ama sen tutup da bu bahaneyle bileti 150 milyona satmaya çalışırsan karaborsacılığın dik alası olur...
    |
    |
    tabi cnm haklısın 150 ye de satılmaz ama ben de sabahın köründe sıraya girdim şimdi 37'ye satmam mantıklımı sence?
    |
    |
    aslında herkes sıraya girdi sabahın köründe ama sen de haklısın 37.5'a satılmaz. sen gel onu bana 65 kağıda sat
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    maraton alt satıyodu forumdan biri diğer topiklere bir göz at istersen
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.