Şimdi Ara

fb-arsenal ANS GROUP ??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
13.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fight club'ı gösteriyolar, maç yalan olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: xTraP

Yahu bendede takılarak çekiyor Hepinizin ki düzgün mü ?

Arkadaslar bır sorun yok ben msn dende yardımcı oldum bırkac arkadasa sorunsuz bır bıcımde buldular yayını uydu alıcınıza tp ekle seklınde bu resımdekı frekansı girdikten sonra yayınınız gelicektir
    bu arada yayında su anda hıcbır sorun yok....
  • brad pittin filmi başladı ya ne iş
  • ee ans de film var noldu bizm maç yalanmı oldu şimdi filimde ölebi dublajlmışlarki bütün oyuncuları bi kişi seslendiryo allahım yaa
  • Arkadslar bende ANS GROUP TV nin frekansını girip arattırıyordum(11894, 2400 H) aramada buluyordu ama benm kanal listeme eklemiyordu...megerse kanal listesinde adı Karadeniz Tv die geçiyormus....benle aynı sorunla karsılasan arkdaslar bi denesinler...bende simdi ANS group acık ve izliyorum.....
  • Sanki yalan oldu doğan amca sağolsun...
  • bende de next2000 var 11985 2400 hor dan karadeniz tv çıkıyor
  • hayda fight club nerden çıktı ya, maç yalan oldu
  • ne bu ya filim var
  • yaa netten filn izlenmiyomu bu maç
  • yokmu türksatta maçı gosteren başka kanal arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemres -- 5 Kasım 2008; 21:54:14 >
  • Hotbird art ve skysport 2 de maçı izliyorum turksat imkansız ne varsa hotbirdde de...Dk 7 mesajı değiştirmiş hali ile Van persia Volkanla karşı karşıya top dışard Arap spiker dahi kaçkere Allah Allah dedi sayamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 5 Kasım 2008; 21:58:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Hotbird art ve skysport 2 de maçı izliyorum turksat imkansız ne varsa hotbirdde de...

frekans versende bizde izlesek ne güze olur , şifreli değildir ordada umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 5 Kasım 2008; 21:58:43 >
  • arkadaşım bu kanallar fener maçınımı veriyo acaba.ve frekansları nelerdir. lütfen acilen cevaplarsan sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Hotbird art ve skysport 2 de maçı izliyorum turksat imkansız ne varsa hotbirdde de...
  • art'ın frekansı????
  • Doğan grup iyi para vermiş sanırım ANS kanalına,daha önce maçı yayınlayacaklarını ilam etmişlerde sitelerinden,şimdi ise fight club filmini koymuşlar... pofffffffffffff
  • Beyler:
    Art sport 2 :

12045 H 27500 3/4 yayın:Viaccess

Sky Calcio 7 Skysport diye açılıyor kanal:

12073V 27500 3/4 Videoguard

SS2 ve benzeri bir dijital tv kartı kullananlar kanal listesinden güncel ise tbi hotbird kanallrı içerisinde kesin görebilirler...
  • normalde ans tv maç veriyor f akat yayına dısardan etki ile türkiyeden araya girdiler. şu an yurt dısında ans maçı veriyor.
  • İnternetten izleyebilmemiz için bi link var mı???
  • Dk 16 Van persia bu ssfer %100 golü Selçuğun refleksi birazda Volkan önledi izlediğinizde görüceksiniz şansın ne kadar yanımızda olduğunu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.