Şimdi Ara

fb-arsenal ANS GROUP ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
13.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tmm bu resmdeki frekanslarda buldu şimdide takıla takıla çekio düzelirmi acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: g_ozan

tmm bu resmdeki frekanslarda buldu şimdide takıla takıla çekio düzelirmi acaba ?

lnb ayarınız veya canak anten ayarınız tam degıldır su anda resımdekı gıbı sınyal temiz sorun yoktur arkadasım..Bolge Kocaeli/golcuk.
  • eyw saolasın bnm yapabiliceiim bişy yok yani.
  • arkadaşlar ben bulamıyorum lütfen yardım edin :(
  • Kesin yine negellerler, bence de boşa heveslenmeyin!!!
  • star tv yine bi haltlar karıştırır merak etmeyin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19 -- 5 Kasım 2008; 20:30:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19

bugunkü maçta bu kanalda sanırım.

MAÇ bu kanalda durum resımdekıyle aynı degısın bır durum sozkonusu degil iyi seyirler
  • dün akşam da sinyal seviyesi düşüktü fakat yayın asla aksamadı, 3a'ya geçmeden önce de ans tv'nin sinyal seviyesi düşüktü. bu akşam yayında bir sorun olacağını sanmıyorum, ayrıca star başka bir kanalın sinyal seviyesini nasıl düşürsün, uydu onun elinde mi? Allah aşkına düşünerek yazın.
  • Frekanslar Turksat 1C için mi? Yoksa yeni uydu mu?
  • golmaster 9400 ci bende 11894 11799 11800 frekanslarda ans çıkmıyor bir yerde 11895 arat çıkar dedi
    tp eklemeye 11895 yazıp tp tanıtınca altında kanal arama ok leyince kanal arama sayfasına geçiyor ve burda tekrar
    11895 2400 h yazınca sağ üstte küçük ekranda ans tv açılıyorr YALNIZ bunu kayıt edemiyorum kumandadan ok
    deyince çıkıyor ve kanal listesine bakınca ans yok BİRŞEY ANLAMADIM BU İŞTEN

türksat ın tanıtımında yazan frekanslarda kesin ans çıkmıyor bir karışıklık var 5 gündür uğraşıyorum en sonunda
    11895 de buldum oda PIP penceresi gibi

AYRICA ans nin web adresinde de ans tv açılmıyor çok denedim SORUNLU

ans Yİ şu anda izleyenler HANGİ UYDUDA TÜRKSAT 1 C TÜRKSAT 2A mı TÜRKSAT 3A damı çıkıyor
    frekansı nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

Frekanslar Turksat 1C için mi? Yoksa yeni uydu mu?

Frekans 3a icin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyacafe -- 5 Kasım 2008; 20:48:18 >
  • bendeki
    turksat 1c
    42derece doğu
    11894H 2400
  • quote:

Orjinalden alıntı: parlamenter

golmaster 9400 ci bende 11894 11799 11800 frekanslarda ans çıkmıyor bir yerde 11895 arat çıkar dedi
    tp eklemeye 11895 yazıp tp tanıtınca altında kanal arama ok leyince kanal arama sayfasına geçiyor ve burda tekrar
    11895 2400 h yazınca sağ üstte küçük ekranda ans tv açılıyorr YALNIZ bunu kayıt edemiyorum kumandadan ok

türksat ın tanıtımında yazan frekanslarda kesin ans çıkmıyor bir karışıklık var 5 gündür uğraşıyorum en sonunda

ans Yİ şu anda izleyenler HANGİ UYDUDA TÜRKSAT 1 C TÜRKSAT 2A mı TÜRKSAT 3A damı çıkıyor
    frekansı nedir

bendede 9400 var arama ekranında bulabiliyorum ama kaydedemiyorum.

• aynen 11895 de 3 a da buldum küçük pencerde çıkıyor ama kayıt yok anlamadım
    ACABA ESKİ FREKANSLARI SİLMEK Mİ LAZIM ESKİ FREKANSLAR OLDUĞU İÇİNMİ KAYDETMİYOR
    DENEMEK LAZIM ANS MUAMMA OLDU
    quote:

Orjinalden alıntı: xanty

quote:

Orjinalden alıntı: parlamenter

golmaster 9400 ci bende 11894 11799 11800 frekanslarda ans çıkmıyor bir yerde 11895 arat çıkar dedi

frekansı nedir

bendede 9400 var arama ekranında bulabiliyorum ama kaydedemiyorum.

• frekansı arattığınız halde çıkmıyorsa, kullanılmayan tp'lerin birazını silmek lazım. Umarım yayını bozmazlar..
  • bence kanalları silin t amamını sıfırdan tarattırın kesin çıkar.
  • 11894 H 2400 oluyor arkadaşlar süper çekiyor
  • Yahu bendede takılarak çekiyor Hepinizin ki düzgün mü ?
  • beyler araya karıştırıcı soktular film girdi tam yayına girerken
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.