Şimdi Ara

Fazla bilinmeyen filmleri tanıtım köşem [7 puan üzeri] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
8
Favori
5.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• papillon filmini öncelikli olarak tavsiye ederim
  • Arkadaşım böyle olmaz...Fazla bilinmeyen ya da bilinmeyen 2 si birbirine yakındır...Sen bunu dediğin zaman 100.000 çok büyük bir rakam.Bu olacaksa 40.000 ve altı olmalıdır.
     Fazla bilinmeyen filmleri tanıtım köşem [7 puan üzeri]

Abartı aksiyon sahneleriyle dolu bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadSnow -- 17 Ekim 2012; 22:36:40 >
  • Böyle bir konunun olması yararlı fakat paylaşılan filmlerin çoğu hatta üç dört tanesi hariç hiç biri bilinmeyen filmler değil başlığı değiştir istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn
    Forumda bilmeyenler var mı bilmiyorum ama güzeldir

Forum filmi benimsedi resmen

• Jeff Daniels !!

off duramadım bi an

• quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

Jeff Daniels !!

off duramadım bi an

hepsini izlemiş biri olarak; jacob's ladder'ın yanına başka film koyulmaz hocam iki ayrı mesaj halinde yazaydın keşke, "jacob's ve diğerleri" gibisinden

• mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

hepsini izlemiş biri olarak; jacob's ladder'ın yanına başka film koyulmaz hocam iki ayrı mesaj halinde yazaydın keşke, "jacob's ve diğerleri" gibisinden

jacob's ladder ilk psikolojik gerilim filmlerimdendir, yeri ayrı verdiğim filmlerin hepsi muazzam bana kalırsa izleyin, izlettirin(başarabilirseniz)

• hem takip edeyim hem de tavsiye için geleyim ara sıra

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotarian -- 13 Ocak 2014; 17:20:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _osiris_

Imdb'de 7 almayan yüzlerce güzel film var, sırf Imdb ortalamasına bakarak seçici olmak yanlış

+1 American Psycho fena film.Gerçi +7

• Yeni bir konudan 50bin altı filmlerden devam edilmeli bence. Konunun içeriği fazla bilinmeyenden çoki en beğendiniz popüler filmler gibi.
  • İlk mesajdaki filmlerin büyük çoğunluğunu izledim ve hepside seyredeğer güzel filmler yalnız oldukça iyi bilinen filmlerde var içinde fazla bilinmeyen demek yanlış olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.