Şimdi Ara

Favori takımınız? Crs & Voyboy (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: papy0n

quote:

Orijinalden alıntı: Nunéth

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

ahahah yine lol profesörleri döktürmüş

voyboyu en erken clg'de tanıyan adamlar burda yorum yapmış,saint'i tanımadan sevenler yine burda.

1.clgdeki takım oyunu voyboyun oyununa göre değildi.Bazı oyuncular ne kadar iyi olurlarsa olsun bu bir takım oyunu olduğu için kendilerini geride tutup gösterememe veya bi türlü uyduramama gibi durumları olabilir.Crs'de kendini göstermesi çok iyi oyuncu olmasının yanında crs'un bi gömlek aşagıda olmasından da kaynaklanmakta.

2.dignitas ve clg maçlarını izlemediyseniz aradaki takım oyunu farkını anlayamadıysanız önünüzde uzun bi yol var bişeyleri farkedebilmek için acele etmeyin.

3.herşey alınan kill sayısı değildir.

4.saint gittigi her takımda huzursuzluk çıkartıp bütün takımın tadını kaçıran bi oyuncudur.

5.Bütün taktikleri saint veriyor konuşmalarını dinleyin demekte oyun bilgisizliginin dik alasıdır.Bi takımda taktik veren kişi oyunu en iyi bilen kişi değildir.Bazılarının bu rolü üstlenmesi gerekir bu genel bi olaydır.Hiç mi 5v5 oyun atmadın arkadaşlarınla anlamadım ki.

6.hotshot jungle beceremedi diye voyboyu kovmadılar.Yok bu yüzdense bitfat mid beceremiyor diyemi takımda yok ?

7.en iyi top laner olması olayı çok tartışılır ve asla bi yere çıkmaz fakat en geniş champ skalası evet voyboydadır.

8.saint önümüzdeki 100 yıl içinde bile en iyi 5 jungler arasına asla giremez.(bunu bilmeden lol oynamak ayıptır,yazıktır)

son.

Son maddeye kadar katılıyordum fakat son maddeye katılmıyorum, katılamıyorum. Saintvicious her ne kadar söylediğin gibi gittiği takımlarda sıkıntı çıkartıp, rage e girip sorunlu olsa da, iyi bir junglerdı. Hep muhabbeti dönerdi Odd mu Saint mi diye. Sorun "bence" gittiği hiçbir takım ile dikiş tutturamaması idi ve Crs e "özellikle" voyboy geldikten sonra, takım olarak oynamaya başladılar. Oyunu domine etmeye başladılar ve bunun en büyük faktörlerinden biri de Saint.

lilballz-oddone-cloudtemplar-diamondprox-iwlldominate gibi adamların içinde kimse tutupta saint çok iyi demesin abi lütfen yani.Saint'in en iyi oynadığı bi maçı açıp izleyin bide lilballz veya cloudtempların normal bi maçını izleyin.

saint yenilen takımı daha da dibe çeker ötesi yok.

Oddone ile saint aynı kulvarda değiller oyun stilleri top ve ad carry kadar farklı.

dipnot:bunlar takımı olan en tanınmış oyuncular soloq yardıran bi bu kadar daha inanılmaz adam var.

Diamond ı ayrı bir yere koyuyorum zaten. En iyi ilk 3 e rahat koyulabilir.
    Lilballz aynı şekilde. Nede olsa uzak doğulu kanında var adamın.
    IWDominate rage in önde gideni yapıyor. Hatta bir ara hesapları falan banlandı diye hatırlıyorum sırf bu yüzden. İyi oyuncu olabilir ama davranış daha önemli keza iletişim kuramadan bir şey yapamazsın takım ile.
    Cloudtemplar yanlış bilmiyorsam Frostun junglerıydı, ama çok fazla izlemişliğim yok.
    Oddone ı ise ben eskisi kadar etkili görmüyorum. Fakat elbette iyi jungler.

Fakat Saint de gayet iyi bir jungler. Şu an adını hatırlayamadım fakat Curse ün 9-2 gittiği turnuvada Saint 2-3 oyunda, oyunun erkenden kopmasını sağladı. Yukarıdaki oyuncular iyi oyuncular, fakat saint te kötü değil bence.

• ağır işsiz phantoml0rd :)

şakanın yanında voyboyu seviyorum:)Hele o saçları ooooo içime çekip çekip kafayı bulmak isterdim:D
  • general oddone her zaman abimizdir. fakat tsm'nin düşüşe geçtiği ve oddone'ın da bu düşüşten kötü etkilendiği bi gerçek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.