Şimdi Ara

Favori metal grubunuz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demir-Alüminyum-Bakır-Magnezyum-Çinko-Nikel

En sevdiğim grup bunlardan oluşuyor   

• Insomnium

• Gamma ray ve running wild. He en başşaklı gurup kim dersen iron maiden bence adamlar uçak kiralamıştı bir ara maliyeti düşürmek için onun için diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opeth

• Trivium  

• quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

veletler dolusmus

judas priest - painkiller

Bunun death coveri da efsane değil mi 

• Hammerfall.

Nightwish.

beni benden alır.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madro -- 16 Aralık 2020; 12:50:28 >
  • İron maiden-fear of the dark
  • madro kullanıcısına yanıt
    Nightwish ... Severim hocam
  • guns & roses

• Bir sürü dinlediğim, sevdiğim grup var ama en özelleri Iron Maiden ve Rammsteindır sanırım. Favori şarkım ise gene bir sürü olmak üzere Rime of the Ancient Marinerdır diyebilirim.

Geçen günlerde spotifyde şöyle bir şarkı çıktı karşıma 2-3 gündür aralıksız dinliyorum (sonunu sevmeyebilirsiniz yalnız  )

• quote:

Orijinalden alıntı: BEKOKOBE35

Yaklaşık 15 yıldır düzenli olarak Metal dinleyen biri olarak bu konuyu çok uzatırdım ama takip edemem herhalde^^.Metal bitmiyor valla hayatımda herşey değişti ama Metal müzik ve Video oyunları daimi kaldı,dinleyelim dinletelim!!

Dio- Holy Diver(Hepsinden ayrı bir yeri var)

Megadeth- Rust in Peace

Iron Maiden -The Number of the Beast

Judas Priest- Painkiller

Slayer - South of Heaven

Metallica - Ride th Lightning.

Bunlar grup değil ki  

Ekşicilerin metalcisi bile entel oluyor. Dio mio hayatta göremezsiniz. Norveçte köy nüfusu kadar dinleyicisi olan grupları dinliyorlar hep. Bu forum bilindiklerden gidiyor yine.

Bu arada konu 2006-2007den filan sandım.   Metaliumdan az albüm indirmedik. Metal, rock türevleri eskisi gibi dinlenmiyor artık.

Ben çok metalden anlamam. Çok haz da etmem zaten. En azından burzum murzum gibi koyu türlerinden. Black Sabbath çok severim ama bana o kadar metal gelmiyor bu dayılar. Onun dışında Anthrax, Megadeth, Judas Priest, Motörhead filan.

• Slim Charles kullanıcısına yanıt
    Hocam hakikatten konuya bakınca sanki 14-15 yıllık gibi durmuş . Dün gece acaba hala dinleyen var mıdır diye aklıma gelince bu konuyu açtım , dinleyen varmış neyseki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Robbins -- 16 Aralık 2020; 12:33:57 >
  • genel de klasik şeyler yazılmış..death metal brutal death dinleyen yok galiba!!??

Deeds of flesh...disgorge...cannibal corpse..deicide..insidous decrepancy..viral load...  

• deathless73 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam öneriler için duydum ama pek dinlememiştim önceden
  • Korpiklaani

• Mötley Crüe - Looks That Kill

• RAMM

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.