Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
32
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 gün kadar önce Faturalıda 10 Gb tarifesi için mail atmıştım teklif sizin için geçerli değil diye dönüş yapmışlardı. Birkaç gün geçti tekrar mail attım aynı tarife için yine size uygun değil diye dönüş yaptılar. Ardından @Mobil Uzman arkadaşın bir mesajına denk gelmiştim şimdi göremedim, özel teklifler ve indirimler için numaranızı Avea ve Türk Telekom Şirketleri için paylaşıma açmak için 5008 ve 8070 e EVET yazarak gönderin diye yazmıştı. Yaptım ve tam da birkaç gün sonra Lifecell'e geçiş yapma kararı almıştım ki bu sabah beni aradılar. 1000 Dk 1000 SMS 15 GB 35 TL sizin için uygun mudur diye ben de bana 10 gb yeter diye 29 liralık pakete onay verdim. 2KAT yazıp 5555 e gönderdim 3 ay boyunca internet de ikiye katlandı. Tek problemim kaldı, P20 Pro kullanıyorum Volte destekli değil diyor. Müşteri hizmetlerini aramam fayda sağlar mı mail mi atayım veya başka bir çözümü var mıdır?

Ayrıca tüm bilgileri ve yardımları için @Mobil Uzman'a teşekkür ederim.

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL
    FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be bu konuyu ben açmıştım.
    Bu tarife bitti geçen sene özel fırsat diye yine
    1000 dk 1000 sms 25gb net 45 lira dediler geçtim.
    Eylülde de bu tarife bitecek bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hayirli olsun. Şu ozel musteri mail adresini yazabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende mail attım bu tarife faturasızdan geçişler için sizin için uygun değil dediler
    Bende evet yazıp gereken yerlere mesaj attım ama bilmiyorum daha teklif ederlermi

• drwolf1 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, aslında Lifecell'e geçmeyi aklıma koymuştum. İle Özel Fırsat ile 1000 dk 12 ay boyunca hediye, Haydi Gel, Sürpriz Nokta, Salla Kazan ve Lifecell'in kendi 5 gb interneti derken zaten aylık 10 gb interneti geçecekti. 1000 + 500 dk her yöne ve 100 sms i de var. Bu şekilde Turkcell kalitesini tekrar deneyimlemek istemişken tam, bugün sabah aradılar işte. Kısmet :)

Mail: ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr

• Geçen gün beni aradılar. 10gb 1000dk 29TL dediler. Uyku sersemi olduğum için istemiyorum diyip kapattım. Pişmanım tekrar teklif ederler mi acaba
  • izkus35 İ kullanıcısına yanıt
    Ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr adresine mail at,arayan numaraya güvenemedim kabul etmedim,eğer böyle bir teklif varsa kabul ediyorum yaz. Abone bilgilerini ve numaranı da yaz gönder. İstersen 15GB 35TL bir üst tarifesini de isteyebilirsin. Daha önce teklif gelenlerin teklifi almak için şansları daha fazla çünkü daha önce uygun görülmüş.

• Teşekkür ederim yazıp yolluyorum hemen :)
  • Arkadaşlar 26 Temmuzda 31,5TL aylık ücreti gelen 10GB faturalı tarifemin tahadütü malesef bitmekte. Bu tarifeyi devam ettirmek mümkünmüdür? Ne yapmam gerekir.. Yada bahsettiğiniz 35TL lik 15GB tarife de güzel gibi..
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 20 gün kala aramışlardı beni aynı fiyattan devam ettim.
  • Seneye de aynı fiyattan devam edebilme şansımız onların tekrar aramasına mı bağlı?

• arkadaşlar turkcellden bu ttye faturasız a gecsem yararlanabılırmıyım ? 35 TL 15 GB olan tarifeden
    birde 10 gb 29 tl var o paketi alabilirmiyim lütfen yardımcı olabilirmisiniz

bana en uygun paket onerıcek varmı yaş 25 üzeri

25/35 tl arası interneti bol tarife hangisi iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

arkadaşlar turkcellden bu ttye faturasız a gecsem yararlanabılırmıyım ? 35 TL 15 GB olan tarifeden
    birde 10 gb 29 tl var o paketi alabilirmiyim lütfen yardımcı olabilirmisiniz

bana en uygun paket onerıcek varmı yaş 25 üzeri

25/35 tl arası interneti bol tarife hangisi iyi olur
    Hocam 15GB 35 TL teklifi biraz sıkıntılı, garantisi yok. Baya bi uğraşman gerek, uğraşlarında sonuçsuz kalabilir. Bir bakmışsın bir anda teklif de gelebilir. 10GB 29 TL olan teklifte 15GB'ın benzeri, bana mesela 10GB olan teklif edildi ama 15GB'ı sordum ve evet oda var dediler ve geçirdiler.

25 yaş altı herhangi bir arkadaşın varsa onun TC numarasını kullanıp Selfy Yaz Paketini alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Hocam 15GB 35 TL teklifi biraz sıkıntılı, garantisi yok. Baya bi uğraşman gerek, uğraşlarında sonuçsuz kalabilir. Bir bakmışsın bir anda teklif de gelebilir. 10GB 29 TL olan teklifte 15GB'ın benzeri, bana mesela 10GB olan teklif edildi ama 15GB'ı sordum ve evet oda var dediler ve geçirdiler.

25 yaş altı herhangi bir arkadaşın varsa onun TC numarasını kullanıp Selfy Yaz Paketini alabilirsin.

Alıntıları Göster
    aa oylemı hocam cok tşk ederim eger hat sabıbıne bakmıyorsa baska tc kullanmayı deniyeyim Alllah razı olsun hocam

• Fatura kesim tarihim 23'üydü. Fatura online işlemlerde görünüyor ancak mailime (e-fatura yapmama rağmen) gelmedi? Neden olabilir?

• Faturasız Selfy xlarge tarifesine geçiş yaptım bugün. 50 tl yükeldim ve 44 lira gitti.
    Bunu daha uygun fiyata indirmem mümkünmüdür arkadaşlar yoksa normal mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...::: ÇARŞI :::...

Faturasız Selfy xlarge tarifesine geçiş yaptım bugün. 50 tl yükeldim ve 44 lira gitti.
    Bunu daha uygun fiyata indirmem mümkünmüdür arkadaşlar yoksa normal mi bu?
    iki ay tl yukleme yukledigin tl ile idare et kampanya teklifi yagar sanada. orn bana gecen iki ay once 23 tl 4 gb 500 dk 1000 sms geldi tt faturasiz teklif aldim. 29 a 8 gb 750 dk 1000 sms geldi bana yettigi icin almadim

• bu tarifede vergileri ekliyorlar mı? ben de geçmek istiyorum fakat toplamda ne ödeniyor 29tlye ek onu merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ta geçen sene aldık bu paketi. Hanima yine teklif ettiler . Beni arayan olmadı ama paket yenilendi. Ne yapmak lazım bilen var mı?

• Taahhüt bitti aynı paketi zamlı fiyattan başlamış yeni faturam

Arayan soran yok gerçi geçen gün bilinmeyen tüzel kişi numarası aradı bakmadım onlar olabilir mi? Başvururkende tüzel kişi numara ile aramıştılar

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.