Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hecek

Ben dediğiniz gibi vodafonedan geçtim birinci ay geçti arayan soran yok uygulamada teklif de yok haberiniz olsun

ben geçer geçmez arayacağım. Bir şansımı deniyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cella

quote:

Ben dediğiniz gibi vodafonedan geçtim birinci ay geçti arayan soran yok uygulamada teklif de yok haberiniz olsun

Mantıklı ama nereyi arayacağız ne diyeceğiz:D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Boşa uğraşmayın. Onlar aramadıktan sonra hikaye... Geçmiş sayfaları okuyun daha iyi anlarsınız beni :)
  • quote:

quote:

quote:

Hiç mantıklı değil :)

Bizzat denedim yemedi :)
  • quote:

quote:

Dün yaptığım hat taşıma başvurusu yarın tamamlanacak. Benim için rekor bir süre oldu bu :) Hadi hayırlısı bakalım
  • Arkadaşlar bende bugün hattımı taşımak için Türk Telekom Bayisi'ne gittim. Faturasıza geçmek istediğimi söyledim. Yalnız görevli personel faturasızdan faturalıya geçmek içi 3 ay beklemem gerektiğini söyledi. Bu durum doğru mu? Eğer müşteri hizmetleri indirim sağlamaz ise faturasızda 3 ay beklemem mi gerekecek?
  • 4-5 aydır aynı paketteyim 38lira geldi fatura bu ay hayırdır arasammı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

4-5 aydır aynı paketteyim 38lira geldi fatura bu ay hayırdır arasammı

Ara tabi. Neymiş sebebi kovala mutlaka.

Taahhütün 29TL üzerine değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Dün yaptığım hat taşıma başvurusu yarın tamamlanacak. Benim için rekor bir süre oldu bu :) Hadi hayırlısı bakalım

Hadi hayırlısı. Mesele şimdi teklif almayı beklemek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Arkadaşlar bende bugün hattımı taşımak için Türk Telekom Bayisi'ne gittim. Faturasıza geçmek istediğimi söyledim. Yalnız görevli personel faturasızdan faturalıya geçmek içi 3 ay beklemem gerektiğini söyledi. Bu durum doğru mu? Eğer müşteri hizmetleri indirim sağlamaz ise faturasızda 3 ay beklemem mi gerekecek?

Yok öyle bişey.

Ben Vodafone'dan TT de faturasıza geçtim. 2.ayın başında arayıp faturalıyı teklif ettiler.

Bayilere inanmayın güvenmeyin. Burda yazılanlara göre hareket edin ;)
  • Evet o nedenle sizlerin bilgisine başvurmak istedim :) teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

4-5 aydır aynı paketteyim 38lira geldi fatura bu ay hayırdır arasammı

Ara tabi. Neymiş sebebi kovala mutlaka.

Taahhütün 29TL üzerine değil mi?

evet 29tl + 1.5tl vergi 30.5tl küsuratlı bi rakam ödüyorum. Gün içinde arıycam 7.5 lira ondan bundan koparsalar böyle binlerce tl yapar
  • 1000 dk + 1000sms + 8 GB internet tarifesi ile üç yıldır Türk Telekom faturalıdayım. Ödediğim 35 lira güncel olarak. Tahhüdüm gelecek ay bitecek. Bugün aradılar 37 liraya taahhütle devam eder misiniz diye? Karar vermedim tam. Başka operatör deneyeyim diyorum ama bu şartlarda daha iyisini göremedim. Ben mi bulamadım yoksa hep böyle mi. En azından 8 GB internetim olması iyi oluyor. Yoksa o kadar dakika ve sms pek önemli değil. Ne yapayım arkadaşlar var mı önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

1000 dk + 1000sms + 8 GB internet tarifesi ile üç yıldır Türk Telekom faturalıdayım. Ödediğim 35 lira güncel olarak. Tahhüdüm gelecek ay bitecek. Bugün aradılar 37 liraya taahhütle devam eder misiniz diye? Karar vermedim tam. Başka operatör deneyeyim diyorum ama bu şartlarda daha iyisini göremedim. Ben mi bulamadım yoksa hep böyle mi. En azından 8 GB internetim olması iyi oluyor. Yoksa o kadar dakika ve sms pek önemli değil. Ne yapayım arkadaşlar var mı önerisi olan?

sakın kabul etme. benim tarife de aynıydı. ama 29 liraydı. bana da 37 lira teklif ettiler kabul etmedim. geçen hafta faturasız geçmek istiyorum diye aradım, talep açtılar. bir gün sonra arayıp aynı tarifeyi 26,90 liraya verdiler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi hayırlısı. Mesele şimdi teklif almayı beklemek :)

Dediğiniz gibi olmadı o şekilde. Beklemekten başka çare yok sanırım.

• Ben de turkcell'den burda yazanaların önerisiyle faturasıza geçtim.
    Faturasızdan iki günde bu tarfiye geçmeyi beklemeyin, beni de 2 ay sonra aradılar.
    Arada benim aramalarımı takmadılar, sistemde görünmediği için bişey yapamıyoruz dediler.
    Bende arada mobilist 10 GB kullandım, kendi uygulamasından para yükleyince 4 GB daha veriyodu, baya iyi oluyordu. Hatta 29 teklifi geldiğinde acaba geçmesemmi diye düşünmedim desem yalan olur.
    Ama şöyle bir handikapı var, yanlış hatırlamıyorsam ben üçüncü 35 TL yükledikten 5-6 gün sonra aradılar.
    Tamam dedim geçirin, ama dediler şu anki tarifenizde bütün haklarınız gidecek. Yani 35 lira yüklemişim, hem o yanacak, hem de bana 29 liralık tarifede kaldığım zamanı geçirecekler.
    Sonra arayın, müsait değilim dedim kapattım, sonra bayağı bi aradılar açmadım. Tarifenin bitmesine 7 gün kala tekrar aradılar geçirelim mi diye, o zaman ok dedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam uygulamada sağ üst köşede hediye paketi var fırsatlarım diyo ordan mı bakıyoruz bu teklife

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam uygulamada sağ üst köşede hediye paketi var fırsatlarım diyo ordan mı bakıyoruz bu teklife

Evet, bana da en az 1 ay faturasızda kalman lazım dediler. Mobilist 10gb yaptım 2 gb hediye geldi. 35tl'ye bu da güzelmiş :)

• yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Paket faydaları birebir aynı olan Bronz 8GB tatifesine 25,5 ödüyorum eşimin telefonunda. Bence kabul etmeyin düşürürler, indirim yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıda 1000 8gb diye bir paket aldım bende 25 tl ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.