Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aynı problem bende yaşadım
    Normalde görünüyor
    Numara girildiğinde öyle bir seçenek kalmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mehmet OK M kullanıcısına yanıt
    Sadece yeni faturasız hat alımında geçerli. Ya da faturasız hattınız başkasının üstüne ise kendi üstünüze alırsanız da geçerli (hat devir işleminde yeni hat alınmış gibi işlem gördüğü için).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    👍

Bir yılı aşkın yeni hatta da olmuyor.

• Mehmet OK M kullanıcısına yanıt
    Belli bir tarihten itibaren alımda geçerliydi. 31 Ocak yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni taşıdım alamadım

• Vodafone uygulamasında 30 tl yükleme seçeneği olmasına rağmen, Finansbank (enpara) ve akbank mobilde görebildiğim kadarıyla en az yükleme tutarı 35 tl olmuş, garanti cep şubesinde hala 30 tl gözüküyor. Bunun karar vericisi herhalde vodafonedur bankalara bir şey dediğim yok, belki birinin işine yarar diye yazayım dedim.

• Arkadaşlar Mehmet Çiftçi diye birisi var sınırsız internet dakika ve mesaj içeren paket veriyor kullanan kimse var mı referans olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makyuz13 M kullanıcısına yanıt
    Hayır önermem çok şikayeti olanlar da var çünkü..face sayfalarında

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Hayır önermem çok şikayeti olanlar da var çünkü..face sayfalarında
    Teşekkür ederim

• Faturasız bir hat almak istiyorum. Ücreti ne kadardır? İnternette 90 - 100 tl arası diye görünüyor. Bu doğru mudur?
  • Fatursız'da Twitch dahil Gamer Paketi alınabiliyor mu arkadaşlar illa faturalı mı bakmam lazım faturasız fiyatları güzel duruyor
  • Alperen1668 A kullanıcısına yanıt
    Taşımada olmuyor.

• makyuz13 M kullanıcısına yanıt
    Ne kadara

• 2012den beri vodafone faturalı kullanıyorum, hattımı bir kere bile taşımadım ama faturalidan sıkıldım artık. Kaç yıllık müşterilerine güzel kampanyalar yapacaklarına varsa yoksa yeni gelenlere. Ayrıca faturalıda daha önce başıma gelen, benden habersiz abonelikler olabiliyor ve bunlarla Vodafone ilgilenmek istemiyor. Faturasızda ne yuklersen o, hatta artık yükleme yerine paket sistemine geçtiği için çok daha rahat bir sistem oldu. Son zamanlarda faturalidan faturasıza geçen var mi ? Ekstra bir ücret alıyorlar mi ? Faturalida taahhutumun son ayındaym ve verdikleri teklif 6gb 750dk 32 tl. Kolay paketlerde ise 10gb 750dk 40tl, ona geçmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaokeer -- 23 Nisan 2020; 16:45:16 >
  • faturalıdan faturasıza geçerken herhangi bir ücret ödeniyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

faturalıdan faturasıza geçerken herhangi bir ücret ödeniyor mu
    Bazı faturalı tarifelerde ilk 3 ay faturasıza geri dönüş cezasız benzeri şeyler yazıyor. Turkcellde de böyle bir şey vardı.

• Türk Telekom'dan geçiş yapacağım, Yenilenen 7 Gb tarifesine şu an geçiş yapıp direkt katılabiliyor muyum?

Şu an için Uyumlu 7 de ilk 3 ay 25 TL sonraki 12 ay 29 TL ama faturalı işte faturalı düşünmüyorum sonradan geçiş yapılabilmesinden ötürü faturasız istiyorum.

Yeni abonelere özel de faturasızda Süper Kolay Paket 12 var onda da 12 GB internet 750 DK 250 SMS var o da 35 TL o da olabilir aslında.

Hangisini önerirsiniz?
  • Kolay genç 25i nasıl alabiliriz?
  • Kontörlü hattın hat taşımadan başka hiçbir artısı yok..kullanım biter yüklemek için wifi olmazsa uğraşıp duruluyor kontör yüklemek için..dk int falan kullanımda daha farklı faturalıya göre..
    Ben 3 ay zor kalabildim türkcell kontörlüde.tekrar vodafone faturalıya geçtim..
    Birde bildiğim faturalıda kontrat boyunca tarife fiyat artırma yapamıyolar sanırım..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.