Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hidolgoo

İlk kez Turk Telekom ayrılarak Vodafone geçiyorum, sim kart hemen geldi, online başvuru yaptım ilk üç ay 25 sonraki 12 ay 29 tl vergiler hariç tabi, 7 gb, 750 dk ve 250 sms devreden uyumlu 7 tarifesi seçtim bugün veya yarın geçiş olacak..
    Vodafone faturasız kullanıyordum. Bana ne var sekmesinde faturalı paket teklifi ile uyumlu 7gb tarifesine geçtim. vergiler hariç 29 tl olması gerekiyor, şuan güncel tutar 36 tl görünüyor. Ay sonu belli olur bakalım bu tatr devam ederse faturasıza döenrim. Super kolay 8gb vergi dahil 30 tl en iyisi gibi duruyor.
  • Super kolay eğer vergi dahil o fiyat ise çok iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulundugunuz konumda hangi operatörün cekip cekmedigini internet durumunu iyi arastirin. Mesela bizim evde turk telekom her odada 4.5 internet saglayip crkim sorunu yasamazken vodafone benim odamda çekmiyor ve 3g baglanti veriyor. Bu nedenle ayda 7 lira fazla verip turk telekomda kalmaya devam edecegim. Yoksa vodafone'un 7+2 gb lik pakedine gecicektim Ilk 3 ay 25 sonra 29 du cazip bi teklifti.

• Hat tasiyarak gelmistim 90 gun doldu diye super 23gb 28 liralik paketi vermediler.mh aradm size ozel baska bisey yok dedi turktelekoma geri gidiyrm

• Benim Red 20 tarifem var bu ay sonu bitecek hangi tarifeye gecmek mantıklı acaba ?
  • 55_42 kullanıcısına yanıt
    Aynı tarifede idim, bana da aynısını önerdiler. Sonra Kazançlı 8 diye bir tarife önerdi. 30 tl 8gb, onu kabul ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an Turkcell faturasızdayım. Hattı vodafone taşırsam super kolay 25gb 25 tl paketini satın alabiliyor muyum ?

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Ben 23 tl ye 3 gb tarifesi vardı ona geçtim 750 dk 1000 sms var

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Net kullanımım çok oluyor. Onu da eşime tercih ettim. Zaten her ay 30 tl yüklemeye 3 GB veriyor. Toplam da 6 GB, 23 TL'ye, oldukça iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Net kullanımım çok oluyor. Onu da eşime tercih ettim. Zaten her ay 30 tl yüklemeye 3 GB veriyor. Toplam da 6 GB, 23 TL'ye, oldukça iyi.
    vodafone da mı bu 30tlye 3gb hedıye? herkes ve tum aylar ıcın gecerlımı? tt deyım oyleyse vodafone a gecebılırım
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU]
    Vodafone a geçtigimden beri hediye etmediği ay olmadı. Eşimin 3 GB tarifesi, bu ay 6 GB hediyesi vardı. Bana da geçen ay, çarktan ve bunun dışında toplam 9 gb hediye geldi.

• Hatta şu an bilmediğim bir yerden 3 GB hediye geldi. Hazirana kadar son kullanımı. Paket yüklemeyeceğim. Gittiği kadar gitsin. Skype dan sabit hatları 60 dk arama hakkım var. Cepleri de WhatsApp tan ararım.

• 15gb 35 tl paketındeyım selfy paket telekomda faturasız..buna yakın paket varmı vodafone da faturasız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

15gb 35 tl paketındeyım selfy paket telekomda faturasız..buna yakın paket varmı vodafone da faturasız?
    +1 Vodafoneda faturalı veya faturasız 50 tl ye kadar yüksek internet paketli tarife varsa eğer tavsiyelerinize açığım

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Kolay paket 14: 14 GB 750 dk 1000sms 28 günlük vergi dahil 50 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

selfy de kalmak daha mantıklı:)

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şu an için en mantıklı görünen o sanırım ,6 ayınız dolunca fiyatı değişecek yalnız o kötü işte

• Vodafone da şu an sadece "sana Özel" olarak görünen 2 paket var avantajlı onlara da yeni tasimayla dahi gelen olsa geçirmiyor.

23 GB 25 TL. ve 30 GB 40 TL.

Satın alma hakkini da 10 adet ile sınırlamislar. Hakkım dolunca ben de yeni bir taşıma araştırma arayışına gireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 30 Mart 2020; 0:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Tt daha avantajlı hocam dediğinize kıyasla,15 gb ı 35 tl ye veriyorlar ve üstüne gece paketi satın aldım 9 tlye 00.00-06.00 arası geçerli 30 gb veriyorlar.

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone da bu aralar pek avantaj namına bir şey yok.
    Sosyal medya kullananlar için sınırsız insta face YouTube paketleri belki bir avantaj sayılabilir ancak o haliyle de fiyat çok artıyor. Bir yerden Verse diğer yerden almayı iyi biliyor Vodafone.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.