Şimdi Ara

Faturasız tarifeler ve gani ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar vodafone a geçeceğim faturasız için tavsiye bekliyorum az dakika ve 4 gb internet olsun yeter en ucuz ne olabilir?

Bu gani tarifelere baktımda çok ucuz bunda bilmediğim birşeymi var? Örneğin 750 gani dakikası ile internette video izleyince falan hız çokmu düşük oluyor nedir bu tarifenin olayı? Yani 10 dakika foruma girmek ile youtube izlemek nasıl aynı şey olacak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 30 Ocak 2018; 2:6:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende düşünüyorum bakalım. Fiyat olarak en uygun bu sanırım..

20₺ ye başka paket yok.. İnternet için kullanılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bende düşünüyorum bakalım. Fiyat olarak en uygun bu sanırım..

20₺ ye başka paket yok.. İnternet için kullanılacak

Birde konustukça internet veren var oda iyi turkcellden geçicem ben konuştuğunca internet super tarifesi var 23 liraya 750dk 3gb nasıl?

• 29 liraya 4gb olan var konustukça internet paketlerinde 2 lirada vergi kesse 31 lira

• Gani L tarifesine geçiş yaptım.. Yarın 25 ₺ Atacam bakalım.. Sizin belirttiğiniz tarifede iyi.. Ben konuşma için Turkcell kullanıyorum..

Sırf wınn için gani L ordanda internete girecem..

• Gani dk olayı fiss bence 10dk veri acik hic bir sey yapmasanda 10dkdan dusuyor 10dkda 4k video acarsan da 10dk duser

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ekim 2017 den beri gani xl tarifesindeyim

eğer gani tarifesi olmasaydı yılbaşında 2 yıl taahhütlü 65 liraya 50 gb sonrasında 5mbpsye düşen TTNET ev interneti alacaktım ..

ancak gani tarifesinde her ay kendi hattımla 20 25 gb internet yapıyorum..
    annemin hattınıda gani tarifesi yaptım ordanda 15 - 20 gb internet yapıyorum ..

etti sana 40 gb .. taahhüt yok bekleme yok

GANİ tarifeleride geçtikden sonra ev interneti almaktan vazgeçtim
    gerisini siz düşünün ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 30 Ocak 2018; 22:34:36 >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben konuştuğunca internet tarifesi kullanıyorum. Fakat 15dk interneti aç kapa yapıyorum genelde 22dk falan düşüyor. Bazen iki katı kadar düştüğüne şahit oldum. Sizde böyle durum yaşanıyor mu?

• Ben ganiyi iyice araştırdım sanırım bana göre değil. Örneğin 750 dk olanla 13-14 saat internete girilir diyorlar forumda doğrumu bu? eğer öyleyse konuştukça internet paketi var ona geçeceğim.

• Her zaman verim acik olsun ama kullanim max 1 2gbsa konusdukca net daha iyi

• sssss5
    EVET bendede öyle
    gani tarifesinde ben 20 dakika mobil veriyi açıyorum
    ama vodafone 27 - 28 dakika olarak gösteriyor ..

tekrarlayayım GANİ tarifeleri mobil veriyi sürekli açık tutanlar için değildir ..
    GANİ tarifeleri , devamlı yüksek GB li video izleme , oyun & program indirme , güncelleme ler yapmak isteyenler içindir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 4 Şubat 2018; 10:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formula 1

sssss5
    EVET bendede öyle
    gani tarifesinde ben 20 dakika mobil veriyi açıyorum
    ama vodafone 27 - 28 dakika olarak gösteriyor ..

tekrarlayayım GANİ tarifeleri mobil veriyi sürekli açık tutanlar için değildir ..
    GANİ tarifeleri , devamlı yüksek GB li video izleme , oyun & program indirme , güncelleme ler yapmak isteyenler içindir ...

Dün arkadaşa interneti paylaştım tam yarım saat ikimizde dosya indirdik Sonuç 30dk yerine tam 60dk düştü. Şok oldum

• en iyisi Türk Telekom gündüz 9.00 - 17.00 saatleri arasında geçerli , 10 gb 15 lira olan paketi almaktır
    eğer bulunduğunuz yerde TT 3g - 4g sorunsuz ise bu paketi alabilirsiniz ...

gündüz10gb --- yaz 5555 e gönder ..

bide gece 23.00 - 6.00 saatleri arasında 10gb 15 lira olanıda var..
    bu paketler yalnızca lira yüklemeyle oluyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 5 Şubat 2018; 10:46:19 >
  • ben bu gani tarifesine geçtim 1 hafta önce 7000'i arayıp kullanım hakları istediğimde alldata voice/data 82300 gibi mesajlar geliyor sizde de böyle mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.