Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100₺ bir uydu alıcısı alın daha iyi hangi maçta zevk alıyorsunuz ki bu kadar para vereceksiniz

Tek zevkimiz futbol u onunda içine ettiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt
    ben digiturke taahhutlu hayatta uye olmam. bi kere olmustum. dilim yandi. siz bilirsiniz ama ben kontorlu kullaniyorum. burada patron benim, digiturk degil. varsin bir ay izlemeyeyim ligtv yi bisey olmaz. ama bana birdaha kimse ne dsmarttan ne de digiturkten imza attiramaz. bende filboxda var kontorlu digiturkte. ama sozlesmeli hicbirsey yok. bu acidan bakarsan faturasiz daha iyi. ama sen bilirsin, son karar senin.
    not;ayrica faturasizda kutuyu satin aliyorsun. omurboyu senin. ve dilersen mod tusuna basip fta, ucretsiz hotbird,turksat izlersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctarkan -- 22 Ağustos 2016; 15:46:17 >
  • sarmoodi S kullanıcısına yanıt
    fiyatlar sadece uydu alicisinda zamlaniyor. ben aldigimda 129 du simdi 149. ama n11.comda 129a hala var. gelisim avm hala ucuza satiyor. ama herhangi bir bayiye gidersen belirlenen fiyata alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarkan

ben digiturke taahhutlu hayatta uye olmam. bi kere olmustum. dilim yandi. siz bilirsiniz ama ben kontorlu kullaniyorum. burada patron benim, digiturk degil. varsin bir ay izlemeyeyim ligtv yi bisey olmaz. ama bana birdaha kimse ne dsmarttan ne de digiturkten imza attiramaz. bende filboxda var kontorlu digiturkte. ama sozlesmeli hicbirsey yok. bu acidan bakarsan faturasiz daha iyi. ama sen bilirsin, son karar senin.
    not;ayrica faturasizda kutuyu satin aliyorsun. omurboyu senin. ve dilersen mod tusuna basip fta, ucretsiz hotbird,turksat izlersin.

senle aynı dusunuyoruz, ben de adı cıkmıs bazı firmalarla hiç sözleşme, taahuttur işine girmek istemiyorum , o nedenle az pahalı da olsa hep taahutsuz tercih ederim. hatta bu kontorlu pakette bile sozlesme imzalıyormussun, kimlik fotokopi istiyorlarmıs , ona bile uyuz oldum bir ketenpereye getirirler de borc cıkarırlar, fatura cıkarırlar birseyelre zorla abone ettirirler diye

• unpop kullanıcısına yanıt
    fatura eve geliyor bana ama online islemlerden kart ile kontor yukledigim icin faturalandiriyorlar. aldigin birsey icin fis gibi. sadece vergide sorun olmasin diye. odenecek borc yok. garanti bankasi internet subesinden yukledigimde fatura gelmiyor dekont oldugu icin. sozlesme eve geldiginde hemen geri gondermedim. oturdum okudum. bastan sona. sonra gonderdim. maclari gecen sene digiturkplayden izledim sezon sonunda ama evde esim internetten bisey izlerse takilip duruyordu. parama yazik dedim. o arada bu kontorlu cikti...

• Arkadaşlar kullanıyorum aklında sorusu olanlara yazayım;
    1. İnternetten almak durumunda değilsiniz temmuz ayına digiturk sitesinde resmi next&nextstar bayisi görünen yerlere baktım, oturduğum yere yakın bir yer vardı gittik konuştuk adam sipariş etti 129 tlye aldık.(anten vs. ayrı ücret verdik olanlar ödemiyor zaten.)
    2.maç izlerken HD takıntısı olanlar almasınlar ligtv2,ligtv3,ligtv4 hd olarak sunulmuyor. Aldığımız adam önümüzdeki aylarda belki digiturk böyle bir imkan sunar faturasız olanlar için dedi.
    3.Lig tv kullanacak olanlar benim fikrime göre bu paketi almamalı. (taahhut problemlerini işin dışında tutarsak)
    4.Kullanım, tl yükleme gibi işlemler çok basit bir şekilde yapılabiliniyor. Bir problem yaşamadık henüz şu aşamada.
  • gkg88tr kullanıcısına yanıt
    Lig TV kullanacaklar neden almasın ki? Benim Faturasız'da bedava Giriş Paketi harici önereceğim tek paket Lig TV paketi, bir nevi Digiturk Play'den izlemenin uydu alternatifi.

Lig TV 2-3-4 HD olmaması beni de rahatsız ediyor ama zaten büyük takımların maçları ve diğer önemli maçların neredeyse hepsi Lig TV 1'de HD.

Sadece Faturasız'a özel bir durum değil bu diye biliyorum. Türksat'ta bu kanallar HD olarak yer almıyor diye gözüküyör, ki normaldir çünkü Digiturk 3 kuruş para harcamamak için herşeyi SD bırakıyor.

http://www.lyngsat.com/packages/Digiturk-42E.html

• Fiyat bakimindan sorgulayanlar icin faturasiz alinmamali bence aylik 90tlye geldigi icin.tabi taahhut laneti bunada sevk ediyor olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkg88tr -- 23 Ağustos 2016; 15:33:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkg88tr

Fiyat bakimindan sorgulayanlar icin faturasiz alinmamali bence aylik 90tlye geldigi icin.tabi taahhut laneti bunada sevk ediyor olabilir

yukarıda arkadas hesaplamasını yapmıs, sadeec lig tv icin dusunende yılda 43 tl fark ediyor, cokta farklı değil.

Kredi kartı ödemeli Süper Lİg maçlarının HD fiyatı 657 TL.9 a böldüğümüzde aylık 73 TL

"
    FATURASIZ KAMPANYASINDA

İLK AY LİG TV ÜCRETSİZ
    2. AY 80 TL HEDİYE VERDİĞİ İÇİN 10 TL
    1 AY LİGLERE ARA VERİLDİĞİ İÇİN 0 TL
    6 AY AYLIK 90 TL den 540 TL
    İLAVE 149 Tl cihaz ücreti
    YANİ TOPLAM 700 TL.9 a böldüğümüzde 77 TL

ARADA 43 TL fark var.

"
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2711

Lig TV kullanacaklar neden almasın ki? Benim Faturasız'da bedava Giriş Paketi harici önereceğim tek paket Lig TV paketi, bir nevi Digiturk Play'den izlemenin uydu alternatifi.

Lig TV 2-3-4 HD olmaması beni de rahatsız ediyor ama zaten büyük takımların maçları ve diğer önemli maçların neredeyse hepsi Lig TV 1'de HD.

Sadece Faturasız'a özel bir durum değil bu diye biliyorum. Türksat'ta bu kanallar HD olarak yer almıyor diye gözüküyör, ki normaldir çünkü Digiturk 3 kuruş para harcamamak için herşeyi SD bırakıyor.

http://www.lyngsat.com/packages/Digiturk-42E.html

spor extra la liga macları ve avrupa basket macçları da mı sd yayın ?

Ben sifirdan kurulum yaptirdim canak kablo vs gibi masraflarim cikti neyse hangisi ne kadar tutuyordan ziyade alirken fikir vermesi acisindan yazdim herkes istedigi sekilde uye olabilir.

• taahhut lanet hakkaten. tivibu, teledunya, dsmart ve digiturk eutelsat bunu zorunlu tutuyor. aklima gelmisken, persembe gunku grasshoppers fenerbahce maci ligtvde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctarkan -- 23 Ağustos 2016; 18:17:15 >
    evet. sd yayin. sadece ligtv 1 hd yayin. 2,3,4 sd.

• quote:

Arkadaşlar kullanıyorum aklında sorusu olanlara yazayım;
    1. İnternetten almak durumunda değilsiniz temmuz ayına digiturk sitesinde resmi next&nextstar bayisi görünen yerlere baktım, oturduğum yere yakın bir yer vardı gittik konuştuk adam sipariş etti 129 tlye aldık.(anten vs. ayrı ücret verdik olanlar ödemiyor zaten.)
    2.maç izlerken HD takıntısı olanlar almasınlar ligtv2,ligtv3,ligtv4 hd olarak sunulmuyor. Aldığımız adam önümüzdeki aylarda belki digiturk böyle bir imkan sunar faturasız olanlar için dedi.
    3.Lig tv kullanacak olanlar benim fikrime göre bu paketi almamalı. (taahhut problemlerini işin dışında tutarsak)
    4.Kullanım, tl yükleme gibi işlemler çok basit bir şekilde yapılabiliniyor. Bir problem yaşamadık henüz şu aşamada.

Merhaba, online işlemler sayfasından nasil paket alınabilir? Böyle bir seçenek çıkmıyor bende

Merhaba giris yaptiktan sonra alt tarafta sekmeler var.oradaki paketlerim sekmesinden yapabiliyor olmalisiniz

• Arkadaşlar sadece belgesel için alacaklar varsa almasın şayet vasat bir görüntü ile karşılaşacaksınız. kanalların logoları bile okunmuyor. Berbat ötesi malesef digiturkun turksattaki kanallarının görüntü kalitesi çok kötü aylık olarak eutelsat almak daha mantıklı. Ancak ordada biraz fiyat yüksek.
  • Arkadaşlar aylık lig tv 90 liradan 70 lirayamı indi bende bugun teknosadan sipariş verdim bekliyorum
  • quote:

Merhaba giris yaptiktan sonra alt tarafta sekmeler var.oradaki paketlerim sekmesinden yapabiliyor olmalisiniz

tüm sekmelere baktım ama bulamadım, çok saçma ! bendeki seçenekler şöyle gözüküyor :

TL yukleme vs olan sekmede bende paketlerim sekmeside var suanda ekran goruntusu atamiyorum isterseniz canli destekten yardim alin

• cihaza para yükleme sadece kredi kartı ile mi yapılıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.