Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nickelodeon yoksa gerek yok o zmn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bayideydim faturasız abonelik 29 haziranda sona ermiş mevcut aboneler sadece devam edebilirmiş cihaz elimde kaldı ne olcak bilen varmı? İadede edemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dursun işte. İstediğin zaman para yükleyip izleyebiliyorsun. Benimki 5-6 yıldır duruyor, gerektiğinde kullanıyorum.

• zopik Z kullanıcısına yanıt
    Kral anlamadın cihaz dursunda cihazı aktif edemiyorlar edemedikleri içinde kontür yüklenemiyor.Sistemlerinden bu cihazları çıkarmışlar.

• Optimus01 O kullanıcısına yanıt

Anladım, o kötüymüş.

• Şu an üyeliğini sorunsuz kullanan var mı ? Bakiye yükleyebilme sorunsuz kanal açılma hepsi normal mi ?

• Ben kullanıyorum. Ligler bittiği için bir süredir paket almadım ama 35₺ bakiyem duruyor. 1 ay yüklemeye 3 ay seyrettirdikleri kanallar da açık.

Dostum bende ilk çıktığı zaman satın almıştım, 1 2 sene spor paketleri için kendim kullanmıştım daha sonrasında aileme verdim cihazı, onlar izliyordu, şimdi TL yüklemek için hesaba girdim, hesapta eskiden yüklediğim TL duruyor fakat paket satın al dediğim zaman paketler gözükmüyor ve uygun ekipmanınız bulunmamaktadır yazıyor, şaşırdım bende

• FreeKickerz kullanıcısına yanıt
    Üstat uzun ugraşlar sonunda genel merkezde bu işle ilgilenen birine bagladılar söylediği şu oldu 2015de iş ortaklıgına girdigimiz nexnextstar uydu cihaz kampanyasını bitirdik yenı satışları durdurma kararı aldık.Mevcut müşteriler ne olcak dedigimde ise onlar zamanı belli olmamakla beraber tahmini yıl sonuna kadar iyileştirme veya revize ederek daha farklı bir model durumuna geçiricez dediler.Benim anladıgım yolun sonu görünüyor çünkü 7 sene olmuş kampanya başlayalı.

• zopik Z kullanıcısına yanıt
    Kral rica etsem online işlemlerden sorgulayabilirmisin? paket almana izin veriyormu yoksa uygun cihazınız bulunmamakta mıdır diyor? tesekurler

Online işlemlerde paket bölümü boş görünüyor maalesef satın alamıyorum

• 26. Kanal FoxHD açılmıyor E16-4 kodu veriyor ne alâka ise. 826. Kanal Fox ise açılıyor. Kart temizleyip sök tak, cihazın fişi çekip bekletme, yeniden kanal kurulum yapıldı çözüm yok. Başına gelen çözümü bilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende de açılmıyor. Para yüklense ya da paket satın alınsa açılır diye düşünüyorum

• m_cmlc kullanıcısına yanıt

çünkü fox hd şifreli olmuş kanal listesine basarsanız $ işaretini göreceksiniz bende giriş paketi olduğu için izliyorum ama paketi olmayanlar izleyemez.

Ben de girdiğimde görülmüyor. Bakiye var. Mevcut paket var. Ancak paket satın al aktif olmuyor. 199 TL karşılığında 02124737373 den alınabiliyor

Cihazı satar mısınız peki

• dex_toxic D kullanıcısına yanıt
    Özelden yazın lütfen

• gokemgok G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler şimdi farkettim. Digiturk neden böyle birşey yaptı anlamadım, kanal normalde şifresiz ücretsiz zaten turksatta diğer tvde izlenebiliyor.

• Digiturkun önceki hızlı kurulum seçeneği gitmiş yerine 2 seçenek gelmiş bunlardan hangisi bize uyuyor farklarını bilen varmı googleda bulamadım.
    " Digiturk BU Kurulumu "
    " Digiturk DMDU Kurulumu "
    Bu şekilde seçenekler

Paket satın alırken mh sesli yanıt sısteminden paket satın alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.