Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Kaç defa tarattım ama yine aynı çıkıyor. Sizde geldi mi bu kanallar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Kaç defa tarattım ama yine aynı çıkıyor. Sizde geldi mi bu kanallar?

Bilmiyorum valla ben hiç izlemiyorum babam izliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayir çikmiyor. moddan lifetime i izliyorum. kac defa tarattim. mh lerinide aradim. lifetime, filtv, tivibuspor, kidzanime, anewshd yi moddan izliyorum. banada lifetime turksatta yok dendi. ben var dedim. bisekilde yukledim izliyorum dedim. digiturk turksat kanal siralamasinda yok dedim. ama degisen seyler oldu. 1an tv, emtv, brthd degisti. ama lifetime daha degismedi nedense. ilginc olan eutelsat listesinde var yani anlasmasi var kanalla. hadi filtv ve tivibusporu beklemiyorum zaten ama lifetime neden eklenmiyor anlamiyorum.
    ###anewshd eklenmis kanal 139

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctarkan -- 26 Haziran 2017; 16:30:9 >
  • ctarkan kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende de aynı durum, yalnız 139'da NHK World var A News da gelmedi bende.

Ben de önce mail yazdım, daha sonra aradım ama işte bu kanallar yok diyorlar uyduda. Diğer odada izliyoruz, inanmıyorsanız web sitesine girin Türksat frekansı yazıyor dedim ama yine yok diyor

Bu hafta da olmazsa yine arayıp daha ısrarcı olacam galiba, başka türlü yapmıyorlar
    Yine konuştum ama böyle bir beceriksizlik yok. Yine Lifetime yok dediler, web sitenizde 52. sırada yazıyor dedim. Hayır bu kanal Digiturk'te yok diyor kadın. A2 ve TV8,5 HD konusunu söyledim, yok bunlar ulusal değil yerel kanal sadece ulusal kanallar HD var, yok bunlar HD yayın yapmıyor vs.

Bir de kadın bana sinir oluyor, ya insan gibi sizin kurumunuzun eksiğini anlatıp çözüm arıyoruz, salak muamelesi yapıyorsunuz
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    hadi biz gene mod sayesinde izleyebiliyoruz. ama faturali kullananlar hic bir sey ekleyemiyor.

Yani bu durum faturalı-faturasız tüm Türksat üyelerinde mi geçerli hocam?
    evet

• bu faturasız kampanya devam ediyormu ki
  • sorgusual S kullanıcısına yanıt
    Evet olması lazım hala.
    Hocam şimdi 19. sıradaki Sony Channel gitmiş. Yani adamlar listede değişiklik yapıyor galiba ama hala gerekli değişiklikleri yapmıyor. Son konuştuğumda kadın yarım saat uğraştı, sonunda bayi ile görüşün dedi

Bu arada bendeki mod da çalışmıyor artık. Bir sefer açtım ve artık tüm kanalların adı sadece P olarak gözüküyor, seçsem bile DT'de son baktığım kanalı gösteriyor. Ne yaptıysam düzeltemedim, şimdi mod da yok yani.
  • devam ediyorsa ; Diyelim benim hd uydu alıcısına ihtiyacım var http://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-hero-full-hd-uydu-alicis-digiturk-hediyeli-P175101016 burdan alsam 125 -tl ye. 12 Ağustosta aktif etsek aktivasyon ücretsiz 1 ay lig tv hediye 80 tl 45 gün süreyle kullanma kaydıyla hediye....12 Eylüle kadar hediye izledik 17 eylülde 5. haftayı izlmeyip 24 eylülde hediye 80 tl ye 25 tl ekleyip 105 tl ye 1 aylık lig tv aldık 24 ekime kadar izledik.10-11-12. haftalarıda izlemeyip 26 kasımda 105 tl verip son 5 haftayı izliyoruz yani ilk yarıda 4 hafta izlemeyip toplam 255 tl verip cihaz sahibi oluyoruz.İkinci yarıda 21 ocakta yine 105 i verip 5 hafta izliyoruz 21 şubatta 105 verip 4 hafta izliyoruz 1 nisanda 105 verip 1 mayısa kadar izliyoruz boş hafta olmadı son 3 hafta kaldı şu ana kadar 570 tl harcadık 4 hafta izlemedik ilk yarıda ikinci yarı son 3 haftası ligin gidisine göre izlersek 105 daha ekliyoruz izlemezsek ki lig bitmiş olabilir bu periyotta sadece 1 tarabzon -gs derbisi izleyemedik baska derbi eksiği yok son 3 hafta izlesek bile 675 tl ye gelir elimizde de bir uydu alıcısı olmuş olur.Alıcı fiyatını düşersek 550 tl ye sadece ilk yarıdan 4 hafta izlemeden butün sezonu kapatmış oluyoruz taahhüt yok istediğin gibi gir çık ekle çıkar bence uydu ihtiyacı olmasa bile faturasız işi mantıklı görünüyor bu arada belgesel kanalları eurosport 2 daimi açık

11-12-13. haftaları izlemek için bi 105 daha eklesek sadece 5. hafta hariç tamamı 780 tl ye gelir ki bu bile diğer en uygun kampanya olan ayda 79 tl kredi kartına fiyatından nerdeyse 200 tl daha ucuza geliyor ve taahhüt yok elinde yeni cihazın var.Seneye lig bitince 3 ay yine belgesel vs devam etmesi için 10 tl yüklemek yetiyor 3 ay da bir 10 tl ye belgesel eurosport kimse vermez ayda 3 tl ye geliyorki ligi almasak bile devam edilebilir
    Hocam gayet güzel özetlemişsin sana zahmet bi de bana formül bul:)

Geçen sezon teknosadan yıllık paket almıştım 5 büyükler film belgesel.. Aralıkta 2 sinde bitiyormuş aboneliğim. 3.de de bjk-gs var şansa:)) Ben şu an connect kullanabilir miyim neticede bein abonesiyim ayrıca ne şekilde uzatırsam ya da baştan abone olursam en cazibi olur. Yine teknosa kampanyası mı kovalasam acaba. Geçen sene 380 liraya almıştım bir yıllık paketi ligin 3.haftasının sonunda stok eritiyordu forumda okumuş koşa koşa kapmıştım harika olmuştu :) Gerçi ben Eylül başı biter diyodum ama aradım sordum 2 aralık dediler kurcalamadım :)) EVet..
    selam, bende ayni sorunu yasadim. senin gibi cok mh aradim, mesaj gonderdim vs... sonra gitti. fabrika ayarlarina donup baya bi ugrastiktan sonra duzeldi. ben herhalukarda siz eklemsenizde ben gene bi sekilde izliyorum dedim musteri hizmetlerine ve sonra pp olarak mod kapandi bi sure. nedeni bu. sony kaldirilmis dogru cunku 3 tane spor kanali ekleyecekler, bein haber ve 2 daha. o yuzden. nhkworld 129 da anews 139 da.

• 1 sene önce faturasız digitürk almıştım etkinleştirmemiştim şimdi etkinleştirme şansım var mı?
  • Sorun olmamalı
    nasıl etkinleştirme yapacağım teknosadan aldım cihazı
  • Digiturk müşteri hizmetlerini arayın
  • Arkadaşlar sturm graz - Fenerbahçe maçı bein sports 1 de yayınlanacakmış faturasız üyeler olarak acaba bizde izleyebilir miyiz ?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.