Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mesajlarda muhakkak değinilmiştir fakat platform sürekli paket değiştirdiği için güncel bilgi almak adına soruyorum.

Benim tek arzum türksat kanalları + belgesel kanalları + hd yayın. Bunları bu faturasız digitürk ile elde edebiliyor muyum? Sanırım önce uydu alıcısını ve aktivasyon kartını alıyorum (digitürk sitesinde 169 tl fakat hepsiburada da falan 139 tl'ye de gördüm).

Daha sonra 3 ayda bir 10 tl yükleme yaptıkça bu yukarıda yazdıklarım sürekli açık kalacak mı?

Biri bilgi verirse sevinirim. Teşekkürler.
  • fuzbing kullanıcısına yanıt
    Evet ]http://www.digiturk.com.tr/faturasiz-digiturk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipik digitürk uyanıklığının ürünü olan abonelik.

Neyse en azından cihaz size ait, next'in cihazları iyidir takar normal kanalları izlersiniz. Üyelik iptali, cihaz iadesi falan uğraşmamış olacaksınız. Ben 5 yıllık digitürk abonesiyim 1 haftadır iptal ettirmek için cebelleşiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

BTK 'dan da işe yaramadı. İptall ( firmaya gönderilmiştir diyor ama daha Hale'n aramadılar.

Sonunda İptal ettirdim...Dün aradılar...iptal dilekcesi istediler..Fax max çekemem dedim..Bana A4 kağıta bir şeyler yazdırdı (İmza gerekli dediler) ..Onun fotoğrafını çekip bir email adresi verdi.Yolladım..az öncede aradılar İptal gerçekleşti..Kartı en yakın Digitürk bayisine teslim etmem lazım.
    Sorun değil teslim ederim..Bu fahiş fiyatlarla devam etmek imkansız zaten..Darısı diğer arkadaşlara.

""Az önce kartı'da Teslim ettim.(bir nüshasını aldım) "" Cihaz benim. Şifresiz kanalları izlerim sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 10 Mart 2017; 14:3:57 >
  • Arkadaşlar iptal ettirdim. İptal talebinden sonra 100 kere aradılar. Siz beni enayi yerine koyuyorsunuz dedim. indirim yapalım faturayı silelim falan dediler. Direk kapatıyorum artık telefonu. Sözleşmede 1 yıl sonra yenilenir yazıyormuş. Uyanıklar.
  • Benim belgesel kanalları kapandı dün 10tl attım hesaba hala açılmadı neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim size bir sorum olcak;
     FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI
    burada fiyatlar 28/02/2017 tarihine kadar geçerlidir diyor. FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI
    burda ise 30/04/2017 diyor hangisi doğru acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Bide S Sport diye bi kanal çıktı Premier League'yi yayınlıyor. Digitürk Playde var Acaba bu cihazda varmı ?

• casperdelta05 C kullanıcısına yanıt
    S Sport /Kutuda 85. Kanalda yayın yapıyor..( İzlemek için SporExtra üyelik ister..)

• Lene kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam peki bu faturasız digitürk alsam aktivasyon edebilirmiyim bahsettiğim tarihler kafamı karıştırdıda bilginiz varsa anlatırsanız sevinirim

Bir sorum daha olcak peki bu cihazda faturalı uyelikli cihazlardaki gibi radyo kanalı açınca mevsimlere göre arka planda video oynuyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperdelta05 -- 27 Mart 2017; 0:27:24 >
  • casperdelta05 C kullanıcısına yanıt
    Size Tek Bir şey Söyleyim...Kesinlikle ama kesinlikle Almayın Bu cihazı...Paket fiyatları çok yüksek..Ben aldım /iptal ettirdim ,Kartı teslim ettim.Şimdi cihaz standart bi uydu alıcısı oldu.(Ben aldığımda ,Kampanya vardı çok uyguna geldi..) Normalde almam..Gidin Direk Üye olun daha avantajlı..( hatta kredi kartına bile üyelikler var..resmi siteyi inceleyin..

• Lene kullanıcısına yanıt
    şefim hesaplayalım
    Tüm maçları izleyecek biri olsanız faturalı ve faturasız üyeliği karşılaştıralım.
    Faturalı süper lig paketi (türksat) ilk 3 ay 29,99 sonra 90,99 toplam 908,88 lira
    Faturasız paket maçlar 9 ay zaten 105 ile 9 ayı çarp. 945 lira
    Faturalı tüm maçlar (eutelsat) aylık 94,99 yıllık toplam 1.139,88 lira
    Faturasızda atıyorum ay bitti devre sonuna 2 maç var ve derbi yok o ayı 70 liraya izlersin. Derbi varsa 95 liraya izlersin. Maç yokken fatura işinde yok. İptal sıkıntısı zart zurt yok. Ligde kopma oldu takımın geri düştü mis gibi fatura olmadığı için maçları izlemene gerek yok.
    Spor ekstra işinde faturalı zaten daha pahalı. Aylık 28 lira toplam 336 lira. Faturasızda 35 lira çarpı 9 ay 315 lira. Faturasızda taahhüt biterse fiyat indirme şansın var ama o dönem işler nasıl gelişir bilemezsin. Üstüne taahhüt meselesi, iki fatura olayları, yok vergi sürprizleri de var.
    Ayrılınca kutuyu teslim et. Kartı getir götür muhabbeti var daha.Bu mesele ile ilgili kitap yazacak macera yaşayanlar var. Yok ayın 3ü geçti yeni fatura tabi taahhütsüz fiyattan faturalar, yok taahhütü erken bozdun numaraları. Evde kutu var. İstersem para atarım, istemezsem atmam.

• sadıkyarim kullanıcısına yanıt
    Haklı Olabilirsiniz ama Ben Beğenmedim ya..Herkes artık ,kendi hesabına göre karar versin..Hesabını yapsın..En iyisi; İyi Akşamlar..

• Arkadaşlar müşteri hizmetlerinden (veya başka bir kaynaktan) fiyatlandırma konusunda bilgi alan var mı?

İnternet'te hala "Fiyatlar 28.02.2017 tarihine kadar geçerlidir" yazıyor, paket alırken da o fıyatlar geçerli bende.

Acaba bu fiyatlar düşecek mi (çünkü en son ciddi zamlandılar), yoksa geçerlilik tarihini uzatırlar mı (ve ne zamana kadar)?
  • Hemen aldıktan sonra gerek yok
  • Arkadaşlar digiturk yeni paket sistemine geçiş yapmış faturasız digiturk sayfasına artık digiturk sitesine ulaşılmıyor linki kaldırmışlar sanırım yeni sezonda faturasız olayı bitti benim şahsen işime geliyordu bi bilgisi olan var mı ?

• Sahin401907 S kullanıcısına yanıt
    Sayfa yeni sitede de duruyor - http://www.digiturk.com.tr/faturasiz-digiturk

Fiyatlarda henüz bir değişiklik yapılmamış, yeni sezonda devam eder mi ben de merak ediyorum.
  • Sahin401907 S kullanıcısına yanıt
    musteri hizmetlerini araryip sordum. film ve spor paketleri alinabiliniyor hala ama sadece 02124737373 ile. diger islemler internetten devam.

• Teşekkür ederim cevaplarınız için inşallah faturasızda spor extra olayı devam eder 35 tl ye euroleague başta olmak üzere herşeyi izliyordum bizim lig çöp zaten o yüzden taahhütsüz 35 lira işime geliyordu inşallah yeni paket sistemlerindeki gibi burada da spor extrayı kaldırmazlar

• Arkadaşlar sizde de hala A2 HD ve TV8,5 HD eksik mi sıralamada? Normalde 35 ve 55'te HD olması gerekirken hala SD duruyor ikiside. HD'leri mod'da kendim ekleyip izliyorum anca. Ayrıca Lifetime Channel 52. sırada olmalı galiba ama o da gelmedi sıralamaya, yine mod'da kendim ekledim.

MH ile 15 dk. konuştum ama bana bu 2 kanal HD yayın yapmıyor gözüküyor, Lifetime da Türksat'ta yok dedi Artık nasıl bi sistem varsa Digiturk'te
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Arkadaşlar sizde de hala A2 HD ve TV8,5 HD eksik mi sıralamada? Normalde 35 ve 55'te HD olması gerekirken hala SD duruyor ikiside. HD'leri mod'da kendim ekleyip izliyorum anca. Ayrıca Lifetime Channel 52. sırada olmalı galiba ama o da gelmedi sıralamaya, yine mod'da kendim ekledim.

MH ile 15 dk. konuştum ama bana bu 2 kanal HD yayın yapmıyor gözüküyor, Lifetime da Türksat'ta yok dedi Artık nasıl bi sistem varsa Digiturk'te

Yeniden taratın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 23 Haziran 2017; 3:15:28 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.