Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu son zamdan sonra biraz araştırma yaptım aslında şu andaki fiyatlara bakarsak bu son zamma rağmen halen faturasız digitürk mantıklı gibi duruyor ben Ağustostan bu yana devam ediyorum bu süre zarfında hem süper lig paketini hemde spor extra üyeliğimi hep devam ettirdim 70 tlye fiyatı düşürdüklerinde karlı olan bizdik taahhüt verenlere göre 90 lira normale dönüştü 105 lirada da taahhütlü üyeliğe göre 20 lira falan fazla oluyor ama taahhüt derdiniz olmuyor bakınız Türksat'tan bugün taahhütlü üyelik alsak giriş paketi (bizdeki 6 belgesel kanalı +eurosport 2 bjk tv gs tv turkmax gurme lig TV 90+1) 21,99 tl bizde her para yükleyip paket aldığımızda 3 ay uzuyor .biz süper lig paketi satın aldığımızda hd lig TV dahil izliyoruz bugün taahhütlü süper ligin 9 maçını izlemek 69 tl artı digitürkün acayip saçma bir geleneğindeki var sene 2017 hala hd yayınlar için para alıyorlar Türksat'ta ücretsiz olan ulusal hd kanalları için 5 tl buna elçi lig TV hd için Yani sadece tek bir kanalın hd si için ise 15 tl alıyorlar spor extra bizde 35 tl iken taahhütlüde 20 tl yani kısacası biz bugün süper lig paketini 105 tl ye spor extra içinde 35 lira versek 140 tl yapıyor taahhütlü üyelikte ise aynı içeriğe giriş için 21.99 ,süper lig paketi için 69 , spor extra için 20 , ve hd yayınlar için 15 tl ile 126 tl yapıyor sadece 14 tl fark oluyor buda taahhütle uğraşmamak için hiç bişey eutelsat üyeliğide bundan farksız aşağı yukarı aynı fiyat var orda da artı eutelsat yağmurda çamurda karda rüzgarda gidiyor ben iki yıl onuda kullandım hemde Türksat'a kıyasla görüntüsü berbat Türksat üyeliğinin en önemli handikapı belgesel ve lig TV 2 3 ün hd olmaması Yenilik yapılacak deniliyor inşallah hd yaparlar onlarıda inanmasamda her neyse kalın sağlıcakla uzun oldu biraz 😊

• Nasıl Keyifler Arkadaşlar Digitürkteki yenilik bize yaradı sanırım Maçlar -flimler Free olarak izliyoruz...Güzel oldu bu ..geçici ama olsun en azından 105 futbol-35₺ avrupa maçları +35 tl de Flimleri izliyoruzz daha ne olsun...
    Hadi iyi seyirler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Nasıl Keyifler Arkadaşlar Digitürkteki yenilik bize yaradı sanırım Maçlar -flimler Free olarak izliyoruz...Güzel oldu bu ..geçici ama olsun en azından 105 futbol-35₺ avrupa maçları +35 tl de Flimleri izliyoruzz daha ne olsun...
    Hadi iyi seyirler..

İyi oldu bu sezonun ikinci yarısı bjk yi mutlaka izlemem lazımdı durum ne diye gelecek haftadan sonra 1 ay alabilirim malum gs-bjk derbisi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Bizim Futboldan pek keyif alamıyorum ya..Bana Avrupa maçları ve Belgeseller yeter..Size iyi seyirler..
    Beşiktaşlıyım. Maç sonu 87.kanala geçiyorum ,şöyle Gollere bakıyorum tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bizim Futboldan pek keyif alamıyorum ya..Bana Avrupa maçları ve Belgeseller yeter..Size iyi seyirler..
    Beşiktaşlıyım. Maç sonu 87.kanala geçiyorum ,şöyle Gollere bakıyorum tamam.

Avrupa ligleri bana ters saatlere düşüyor izleyemiyorum

Bjkyi canlı izlemek ayrı keyif hem geçen seneden gelen bir ivme var bu sene şampiyonluk yolunda izliyoruz mecbur

• 3 ay önce 70 liraya aldığım paket 105 lira olmuş Ne desem bilemiyorum. 90 liradan bile hesaplasan %16 zam. 70 liradan hesaplasan %50 zam.
    Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu paketleri alan olur mu çamur görüntüyle diye çıkıştım cevap vermedi. 105 lira için bir iki geveledi.3 ay önce önce 70 liraya aldım. Önce 90 lira oldu. Ocak ayında 105 lira oldu. 3-4 ayda %50 zam ne iş dedim? Enflasyon TUİK verilerine göre yıllık bazda %8,23. Doları federasyon sabitledi ödemelerinizde. Külüpler zarar ediyor digitürk zarar etmedi bu dolar artışından.Yeni ihale bedelini daha ödemeye başlamadınız dedim. Bu agresif fiyatlandırmanız sizin müşterilerinizi azaltır dedim. Bir sıkıntı varsa bunun hepsini müşteriye yüklemeyin kardan zarar edin dedim. Yeni ihale fiyatlarını ödediğinizde aylık 150 lira mı olacak dedim.
    Film kanallarının yarısının olmadığı ve hd olmayan film paketleri ile hd olmayan spor ekstra paketinin fiyatına karışmamışlar. Onlara zaten karışamazsınız. Hizmet kalitesi yerlerde. Hd yayın bile yok. Haftasonu maçları izleyeyim dedim gözlerim bozuldu dedim.
    Müşteri temsilcisi talepleriniz değerlendirilecek deyip kapattı.
    Evimde digi kutu vardu. Artık Türksat uydu oldu. Bu agresif fiyatlar düşmeden para aktarmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadıkyarim

3 ay önce 70 liraya aldığım paket 105 lira olmuş Ne desem bilemiyorum. 90 liradan bile hesaplasan %16 zam. 70 liradan hesaplasan %50 zam.
    Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu paketleri alan olur mu çamur görüntüyle diye çıkıştım cevap vermedi. 105 lira için bir iki geveledi.3 ay önce önce 70 liraya aldım. Önce 90 lira oldu. Ocak ayında 105 lira oldu. 3-4 ayda %50 zam ne iş dedim? Enflasyon TUİK verilerine göre yıllık bazda %8,23. Doları federasyon sabitledi ödemelerinizde. Külüpler zarar ediyor digitürk zarar etmedi bu dolar artışından.Yeni ihale bedelini daha ödemeye başlamadınız dedim. Bu agresif fiyatlandırmanız sizin müşterilerinizi azaltır dedim. Bir sıkıntı varsa bunun hepsini müşteriye yüklemeyin kardan zarar edin dedim. Yeni ihale fiyatlarını ödediğinizde aylık 150 lira mı olacak dedim.
    Film kanallarının yarısının olmadığı ve hd olmayan film paketleri ile hd olmayan spor ekstra paketinin fiyatına karışmamışlar. Onlara zaten karışamazsınız. Hizmet kalitesi yerlerde. Hd yayın bile yok. Haftasonu maçları izleyeyim dedim gözlerim bozuldu dedim.
    Evimde digi kutu vardu. Artık Türksat uydu oldu. Bu agresif fiyatlar düşmeden para aktarmam.

ayda 150 tl diyecek gene alır bu toplum

hayır demesini bilemiyoruz birlik yok

herkes iptal ettirecek icabında 3 ay maç izlenmese ne olur hiç bişey

yapamayız

onlar bunu bildiği için yapıyor bu kadar zammı

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: sadıkyarim

3 ay önce 70 liraya aldığım paket 105 lira olmuş Ne desem bilemiyorum. 90 liradan bile hesaplasan %16 zam. 70 liradan hesaplasan %50 zam.

ayda 150 tl diyecek gene alır bu toplum

hayır demesini bilemiyoruz birlik yok

herkes iptal ettirecek icabında 3 ay maç izlenmese ne olur hiç bişey

yapamayız

onlar bunu bildiği için yapıyor bu kadar zammı

katılıyorum size pahalılandıkça daha da kıymete biniyor
    tam bir tüketici olduk

• ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM

bu uydu alıcısından bende de var çatıda çift çanağım var arama yaptırdığımda hotbird bulunamıyor
    nasıl arama yaptırmalıyım bu uydu alıcısı sadece türksata mı kilitli hotbird kanallarını aramıyor yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: borasezer

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM

bu uydu alıcısından bende de var çatıda çift çanağım var arama yaptırdığımda hotbird bulunamıyor
    nasıl arama yaptırmalıyım bu uydu alıcısı sadece türksata mı kilitli hotbird kanallarını aramıyor yardım lütfen

Hotbird arama yapabilirsiniz Türksat kilitli vs değil uydu tararken diseqc ayarladıktan sonra gösterir ikisini de.Kanalları bulduktan sonra Sol üstteki mod tuşundan geçiş yapılıyor daha sonra digi ve normal uydu kanalları geçişi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 20 Ocak 2017; 14:2:20 >
  • Arkadaşlar geçen sene ocak ayında faturasız digiturk aldım. 3 ay sonra kutuyu attım. bu yıl bana fatura göndermişler. İptal ettirmediğiniz için 26 tl fatura oluşturulmuş. Otomatikmiş. D,kkatli olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem409

Arkadaşlar geçen sene ocak ayında faturasız digiturk aldım. 3 ay sonra kutuyu attım. bu yıl bana fatura göndermişler. İptal ettirmediğiniz için 26 tl fatura oluşturulmuş. Otomatikmiş. D,kkatli olun

iptal ettirdiniz mi peki hocam?

çağrı merkezinden kredi kartı ile para yatırmaya çalıştım ama hata verdi 2 kartla denedim başka sorun yaşayan oldu mu yoksa bana özel bir durum mu?
  • cem409 kullanıcısına yanıt
    Beni de 2 gün önce aradılar uzun süredir yükleme yapmamışsınız kanallar kapanacak diye. Zam yaptıkları için almıyorum felan filan dedim, eleman ısrarla kredi kartınız varsa hemen 35 TL yükleme yapalım spor extra paketini aktif edelim dedi. Bende ısrarla yaparsam online işlemler üzerinden yapabileceğimi gerek olmadığını söyledim böyle 10 dakika konuştuk boş boş en sonunda teşekkür edip kapattım. Daha fazla dayanamadım. Yarın arayıp böyle birşey varsa üyeliğimi kapatıyım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

• Haftalık paket alayım dedim sitesinde 35 tl yazıyor çağrı merkezinde 60 tl diyor yuhh be

Hocam derbi olunca haftalık 50 TL idi demek 60 olmuş. Adamların zam yapmadıkları birşey kalmadı herhalde.

Digiturkplay den izlemek istersen haftalık paket kodu satıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Hocam derbi olunca haftalık 50 TL idi demek 60 olmuş. Adamların zam yapmadıkları birşey kalmadı herhalde.

Doğru derbilerde paket daha pahalıydı ama iyice cıvıttılar

@suskun_451

Hocam ailecek izleyecez nette akk yüzünden çok donuyor tek izlersem size ulaşırım

• IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana da söylediler.. 3 Martta kanallar kapanacakmış..Bende kapansın önemli değil dedim ..Hem fiyatlar uçuk ,hemde berbat SD Kanalları .. Tüm kanallar HD olmadığı sürece ,açtırmayı düşünmüyorum..Yıl olmuş 2017 - Halen SD çamur gibi yayınlar..Gerek yok para vermeye..

• quote:

Orijinalden alıntı: cem409

Arkadaşlar geçen sene ocak ayında faturasız digiturk aldım. 3 ay sonra kutuyu attım. bu yıl bana fatura göndermişler. İptal ettirmediğiniz için 26 tl fatura oluşturulmuş. Otomatikmiş. D,kkatli olun

Bu konu hakkında ,gerek online işlemler ,Gerekse de canlı şekilde görüştüm...Bana kullanmayacaksanız üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz..(fax yada Bayiden denildi..) Sizin durumunuzu sordum..net cevap veremediler.
    Aslında çok saçma ya..Adı üstünde Faturasız üyelik...İster paket alırım ,ister almam .istersen kaldırır köşeye atarım...Bu benim bileceğim iş ; Sanki cezai yaptırım gibi ,Fatura yollamaları bana garip geliyor..
    Peki iptal ettirdik ..kutu kart ne olacak? Biz bunlara para verdik aldık..Gerimi iade edeceğiz..

[ Az önce BTK ya yazdım..İptal için...(daha önce Dsmart üyeliğimi bu şekilde iptal ettirmiştim) Bakalım Digitürk'de nasıl olacak...
    Durduk yere 26 ₺ ödemek nedir ya..Para kolay mı kazanılıyor..!!! İptal ettirim ...diğer moddan fta kanallara bakarım yeter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 2 Mart 2017; 13:27:49 >

• Arayıp duruyorlar beni de cevap vermiyorum ücretsiz paketler vs varken iyiydi ama artık aylık 105 lira verilmez zaten kablo tv var artık türksat kullanamıyorum iptal ettireceğim ben de.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.