Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var.Anlatamıyorum.Kurulumu ben yaparım takarım diyorum.Aktivasyonu yapın siz yeter diyorum.Olmuyor diyorlar. Sabah aradılar çarşamba öğleden sonra geleceklermiş.Telefonda söyledim ücret alacaksanız gelmeyin dedim.Onlar kendilerinden kablo çanak felan kullanmadigi sürece ücret yok dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkness2tr D kullanıcısına yanıt
    Kutuyu istediğiniz yerden alın, herkese aynı kampanya. Aktivasyon ücreti de kesinlikle alınmamalı.
  • Bir websitesi var reklama girmesin diye adını yazmadım, aktivasyonu yapıp gönderiyor hiç uğraşmıyorsunuz kafanız rahat.

Ben indirim kuponum olduğu için başka bi siteden daha uygun fiyata almıştım. Götürdüm bayiye aktivasyon yaptırdım. 10 dakikada hallettiler. Biraz da bayinin becerisiyle alakalı sanırım bu işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturasız digitürkte kaç ay kontör yüklenmediğinde iptal oluyor

ücretsiz tüm türksatt kanallartı ömür boyu izleniyormu
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Turksat ve turksat digiturk diye iki mod var. Digiturk yerine turksat moduna alırsanız normal turksat gibi kullanıp izleyebiliyorsunuz.

Digiturk için kontor yuklendiğinde digi giriş paketi 3 ay süreyle uzuyor. 3üncü ay sonunda giriş paketinin açık kalması için yeniden kontor yuklemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: perp

Turksat ve turksat digiturk diye iki mod var. Digiturk yerine turksat moduna alırsanız normal turksat gibi kullanıp izleyebiliyorsunuz.

Digiturk için kontor yuklendiğinde digi giriş paketi 3 ay süreyle uzuyor. 3üncü ay sonunda giriş paketinin açık kalması için yeniden kontor yuklemek gerekiyor.

en az ne kadarlık kontör yükleniyor
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    En az 10 tl yukleniyor.

• İlk 1 ay lig tv hediyede derbi denk geliyorsa izleyebiliyor muyuz ? Derbi hariç mi fiyat acaba ?
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Galatasaray-Fenerbahçe derbisi denk gelirse izleyemiyorsun. Diğer tüm maçlar ve derbiler izlenebiliyor. Satın aldığın hafta da herhangi bi derbi varsa fiyat 50 TL yoksa haftalık 35 TL. Aylık aldığında bir kısıtlama yok.

• IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Tam aradığım cevap teşekkür ederim. Siz aldınız mı alıcıyı yoksa kampanya ayrıntılarını mı biliyorsunuz ?

Rica ederim.
    Dün aldım. Almaz olaydım biraz üstte mesajlarım var okursam ne çektiğimi göreceksin. Almayı düşünürsen n11 de sözleşmeyi kargoyla yollayan bir yer var ismini hatırlamıyorum oradan almanı tavsiye ederim . Kargo beklemeyelim diye teknosadan aldım digiturk müşteri hizmetleri çıldırttı beni. Çarşambaya gelip kurulum ve aktivasyon yapacaklarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIduayenaII -- 28 Ağustos 2016; 0:34:14 >
    Okudum okudum ben de teknosadan alırım diyordum. Bu cihaza ne Aktivasyonu ya ? Türkiye'de şu müşt hiz en beceriksiz hizmet sanırım.

Yakınlarında next bayisi varsa gidip ordan al direk orda aktivasyon işlemini de yapabilirsin. Ben Ankara da bunu satan next bayisi bulamadım Konya sokakta. Ankaralı olanlar bilir orası da uyducu kaynar. Nette ki adreslerine de baktım adresleri var gidip soruyorum kutu yok. Mecbur kaldım aldım. Fakat müşteri hizmetleri tam bir felaket. Biri diyor eski kutu üstünde aktivasyon ücreti alınır yazıyorsa alınır birı diyor asla alınmaz kutuyu alın arayın. Alıp arıyorum hu sefer 60 TL çıkartıyorlar. Adamın suratına kapatıp iade etmeye giderken tekrar bi aydınlanma geliyor. Arıyorum asla alınmayacak diyor. Bakalım çarşamba şansımıza ne çıkacak. Birde yeni kampanyalı kutuyu bulursan al. Sonra dediğim gibi bOrçun çıkarırlar boş yere sinirlerini zıplatma.

Neyse çok yazıyorum kusura bakmayın ama temkinli olun. Dikkatli davranın. Karşınıza ne çıkacağı belli olmuyor.

Sırf şunlar bile bulaşmamak için bir sebep de işte insan heves ediyor. Geçmiş olsun size de. Bir süre sonra yine sorarım fikrinizi

• Arkadaslar bi sorum olacak aylik lig tv paketi aldik diyelim eylulun 20 sinde ekimi 20 sine kadarmi ligtv acik oluyor yoksa ayin 1 inden 1 inemi yada 4 haftanin maclarimi?

• raptor9999 R kullanıcısına yanıt
    Paketi satın aldığın tarihten itibaren 1 ay açık oluyor.

• lig tv paketini aldığımızda aynı zamanda spor ekstra paketini almış oluyor muyuz?
  • Sui-Generis52 kullanıcısına yanıt
    Hayır. Sporextra için ayrı paket var. Şu an için aylık 35 tl.

• perp P kullanıcısına yanıt
    next nx2 kampanyası iyiydi süperdi amma..!!
    bu yeni kampanya rezalet

yani yoh artık biz ayda 12 tlya tüm platformları verirken bunlar osasuna-real mallorca maçına 35 tl mı istiyor ?

bu aktivasyon işi resmen soygun

artık bende yayın verirken aktivasyon ücreti alıcam

kablo kurulum yok ama işte alıcam

yaw geçen geldiler anteni sabitlememis gerekiyor ek ücret vericeksiniz dediler

yürü git hemşerim dedim , digitürk ona verecekti yine pay şimdi ondan da oldu vazgeçtim üyelik yenilemekten (türksattan eutelsata geçicektim)

malasef kendim satmama rağmen iptv türkiyedeki internet altyapısı ve diğer türlü nedenlerden hiçbir zaman uydu kalitesine ulaşamayacak.

ahh nerde o 2010 yılındaki digitürk cccamler. :(

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.