Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.025
Cevap
14
Favori
73.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal kanal ekleyerek tivibusporu izleyebilirsiniz. sifresiz olarak. 11853 h 25000.(menu-gelismis kurulum- uydu;turksat, transponder-tp ekle- (degerleri girin)-ca turu; sifresiz- arama sekli- tek tp arama- kirmizi tusa bas ve ara. sonra mod tusuna basarak tivibuspor hd yi izleyebilirsiniz.tekrar mod tusuyla digiturk moduna donebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar bugün müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi doğrultusunda İngiltere premier ligi ve İtalya serie a kesin olarak yayınlanmayacakmış haberiniz olsun artık kıvırmıyorlar hala görüşüyoruz diye

• ctarkan kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim frekans bilgisi girmeden direk Mod tuşuna basınca da çalışıyor.
  • ben diger modda her kanali koymuyorum. sadece digiturkte olmayan kanallar var. o yuzden detayli yazdim.

• yani spor ekstrada la liga ve fransa ligi var. ayrica eurosport 2 almanya liginin yayinci kurulusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarkan

yani spor ekstrada la liga ve fransa ligi var. ayrica eurosport 2 almanya liginin yayinci kurulusu.

ilgilisine türkiye basket ligi, basket euroleage ve wimbledon vs tenis turnuvaları var. Ahh premier de olaydı ne guzel olurdu
  • unpop kullanıcısına yanıt
    bu durumda bundesliga bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarkan

bu durumda bundesliga bedava

ama sd yayın :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: perp

Aylık lig tv paketi 70 TL görünüyor şuan.. süper fiyat. ama HD midir bilen var mı?

http://www.digiturk.com.tr/faturasiz-digiturk

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI

hala premier ligi logosunu cıkarmamıslar buradan, ona kanıp spor extra paketi alanlar nolacak şimdi ?

evet bende görüştüm gelisimavm den yetkili ile 70 tl yeni fiyatı tüm maçlar hd üstelik.
    şimdi hesap yaparsak 149 tl kutu aktivasyon dahil taahhüt yok 80 kontör 45 gün süreli hediye 1 ay lig tv hediye
    yeni aldığımız zaman bir ay lig var bir ay sonra hediye kontörle bir ay daha alıyoruz buda beleşe geliyor :)
    üstelik beş takım değil tüm takımın maçları 70 kontör en fazla 6 ay satın alırız bence şimdi fiyatlar süper olmuş
    isteyen internetten alır neticede gelisimavm sözleşmeyi kapıya kadar ücretsiz gönderiyor kapıda imzalıyorsun ama ben bu hafta karaköy de yerinde ziyaret edip alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Merhaba

Hesabınız kısmen doğru ancak teyit etmek için söylemek istedim.İlk ay Lİg TV zaten hediye ve 80 TL de kontür yüklediğinde 1 ay daha bedavaya geliyor.Yani kredi kartlı kampanyaya göre daha cazip oluyor

VE Eğer digitürk bu kampanya da fiyatını 70 TL ye düşürüyor ise taahütlü yeni bir kampanya gelebilir izlemini veriyor.

Ayrıca fiyatlar 31-10-2016 tarihine kadar geçerlidir yazıyor.Umarım millete 2 ay izlettirip tekrar fiyatını yükseltmez

benimde dikkatimi çekti ancak açıklama * işaretler için 70 tl karşısında bu işareti göremedim haftalık ücretler için açıklama yapılmış
  • Merhaba cihaz geldiğinde sözleşme falan geliyor diyosunuz ben aldım salı günü gelicek teknosadan banada sözleşme kağıdı getireceklermi getirmezlerse ne olacak maçları izleyemeyecekmiyim

• Rıdvan1990 R kullanıcısına yanıt
    Eğer aktivasyon dahil ise sözleşmeyi getirirler ama ben Teknosadan alınınca aktivasyon yok diye biliyorum bu durumda en yakın next bayisi ya da digitürk müşteri hizmetlerini aramanız dahilinde onlar adresinizi alır ve size teknik servis yönlendirirler aktivasyon 30 ₺ karşılığında yapılır ve sözleşmeyi orada imzalarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Rıdvan1990

Merhaba cihaz geldiğinde sözleşme falan geliyor diyosunuz ben aldım salı günü gelicek teknosadan banada sözleşme kağıdı getireceklermi getirmezlerse ne olacak maçları izleyemeyecekmiyim

analdıgım kadarıyla internet uzerinden satan elektornik magazalar dısındaki uydu bayileri, satınca adına aktivatasyonu yapıp , sözlesmeyi de doldurup imzalaman icin sana yolluyor ama teknosa gibi elektronik magazalardan alınca sen bir next nexstar bayisine gidip, sözlesme doldurarak digiturkten aktivasyon istiyorsun.

• Aktivasyon dediğiniz gibi yapılıyor yalnız dikkat edin, 30 TL falan ödenmiyor artık. Yeni reklamda da yazdığı gibi aktivasyon ücretsiz ve bazı bayiler telefon üzerinden bile aktive edebiliyor.
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Tüm maçlar HD değil yalnız. Sadece Lig TV 1'deki maçlar HD var. Eğer izleyeceğiniz maç Lig TV 2-3-4'te ise bu kanallar Türksat uydusunda HD yayın yapmadığı için HD izlemeniz imkansız.
  • arkadaşlar kutuyu n11 den 130 liraya satıyorlar. Şimdi bu kutuyu alsak, yeni kampanyadan faydalanabiliyor muyuz? ve aktitasyon ücreti öder miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness2tr -- 26 Ağustos 2016; 1:55:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2711

Aktivasyon dediğiniz gibi yapılıyor yalnız dikkat edin, 30 TL falan ödenmiyor artık. Yeni reklamda da yazdığı gibi aktivasyon ücretsiz ve bazı bayiler telefon üzerinden bile aktive edebiliyor.

geçen sene yaşanan sıkıntıları unutmayın sözleşme eksik gönderilmedi diye bir çok üyenin yayını durduruldu.
    bu yüzden tlf aktivasyon yapıyoruz gibi söylemlere inanmayın. geriye doğru formu okuyun göreceksiniz
    yine çoğu bayide sözleşme yok bilgi yok bence alacağınzı yeri buna göre seçmelisiniz bugün fırsat bulursam gidip alacağım olmadı yarın yeni bilgi varsa yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rıdvan1990

Merhaba cihaz geldiğinde sözleşme falan geliyor diyosunuz ben aldım salı günü gelicek teknosadan banada sözleşme kağıdı getireceklermi getirmezlerse ne olacak maçları izleyemeyecekmiyim

bu hizmeti sadece gelisimavm yapıyor başka yerde sözleşme kapına gelmez. ya digitürkü arayacaksın yada elinde sözleşme olan next bayi bulacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyl-t -- 26 Ağustos 2016; 10:14:54 >
  • Bende bugün teknosadan aldım. Müşteri hizmetlerini aradım servis yönlendirecekler. Fakat bunlar yüzünden bugün çıldırmanın eşiğine geldim. Teknosa da etikette 129 yazıyordu. Kasada 149 çıktı. Neyse mecbur aldık adamlar bunların çeşitleri felan var dediler. Koskoca Ankara da Konya sokakta bulamadım dün. Zorunluluktan teknosa dan aldım. Üstünde aktivosyan bedeli alınacağı yazıyordu bende yeni kampanyayı bildiğim için yeni kutudan almak istiyordum. Aradım müşteri hizmetlerini bir bayan açtı. Kesinlikle alınmayacağını kutuyu aldıktan sonra onları aramam gerektiğini söyledi. Herneyse aldım kutuyu aradım. Adamın biri çıktı iç kurulum ve aktivasyon ücreti olarak 60 TL alınacağını söyledi. Dedim faturalı değil faturasız kutu bu. O kadar reklam dönüyor alınmıyor diye 5 dakika önce bir bayanla konuştum alınmayacağıni söyledi felan filan. Adam anlamıyor. 60 TL ücreti var diye tutturdu. Sinirlendim suratına kapattım. İade edeceğim birşey almıyorum sizden dedim . Adam cevap veremeden kapattım. Sonra iade etmeye gidiyordum ki birdaha arayalım bakalım dedim. Aradım bu sefer adam bizim tarafımızdan hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır dedi. Dedim senden önce birisiyle konuştum 60 TL ücret çıkardı dedim . İsmini istedi fakat hatırlamıyorum dedim. Çok dengesiz müşteri hizmetleri var bunların. Neyse uzatmayın fazla. Arayıp randevu talep edecekler iç kurulum ve aktivosyan için. Gelince para isterlerse kurdurmam aktivasyon işlemi yaptırmayıp iade ederim kutuyu. Daha ilişkimiz başlamadan 10 yıl yaşlandım bunlar yüzünden. Faturalı müşterilerine sabır dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Bende bugün teknosadan aldım. Müşteri hizmetlerini aradım servis yönlendirecekler. Fakat bunlar yüzünden bugün çıldırmanın eşiğine geldim. Teknosa da etikette 129 yazıyordu. Kasada 149 çıktı. Neyse mecbur aldık adamlar bunların çeşitleri felan var dediler. Koskoca Ankara da Konya sokakta bulamadım dün. Zorunluluktan teknosa dan aldım. Üstünde aktivosyan bedeli alınacağı yazıyordu bende yeni kampanyayı bildiğim için yeni kutudan almak istiyordum. Aradım müşteri hizmetlerini bir bayan açtı. Kesinlikle alınmayacağını kutuyu aldıktan sonra onları aramam gerektiğini söyledi. Herneyse aldım kutuyu aradım. Adamın biri çıktı iç kurulum ve aktivasyon ücreti olarak 60 TL alınacağını söyledi. Dedim faturalı değil faturasız kutu bu. O kadar reklam dönüyor alınmıyor diye 5 dakika önce bir bayanla konuştum alınmayacağıni söyledi felan filan. Adam anlamıyor. 60 TL ücreti var diye tutturdu. Sinirlendim suratına kapattım. İade edeceğim birşey almıyorum sizden dedim . Adam cevap veremeden kapattım. Sonra iade etmeye gidiyordum ki birdaha arayalım bakalım dedim. Aradım bu sefer adam bizim tarafımızdan hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır dedi. Dedim senden önce birisiyle konuştum 60 TL ücret çıkardı dedim . İsmini istedi fakat hatırlamıyorum dedim. Çok dengesiz müşteri hizmetleri var bunların. Neyse uzatmayın fazla. Arayıp randevu talep edecekler iç kurulum ve aktivosyan için. Gelince para isterlerse kurdurmam aktivasyon işlemi yaptırmayıp iade ederim kutuyu. Daha ilişkimiz başlamadan 10 yıl yaşlandım bunlar yüzünden. Faturalı müşterilerine sabır dilerim.

iç kurulum nedir yahu ? çanak ve kablo ok mu sizde, varsa takın olsun bitsin, sonra arayın aktivatasyon yapsın, gelmelerine gerek yok

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.