Şimdi Ara

Faturalıya Geçtikten 1 Ay Sonra 3G Yavaşladı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faturalıya geçeli belki 25-30 gün anca oldu. Sürekli 3G kullanıyorum telefon turkcell t60. Yıllarca 3G kullandım ve ilk defa dünden beri bukadar internetin yavaşladığını görüyorum. Müşteri hizmetlerini aradım bi 10dk ayar yaptılar, telefonu kapatıp 20sn sonra açın şebeke gidip gelmiştir bidaha olmaz dediler fakat sorun aynı. 4G'ye geçiyorum jet gibi sıkıntı yok.

Tamam cihazım çöp fakat 3G bukadar yavaş değildi. Sizde de böyle bişey var mı son günlerde acaba?

Lokasyon: İstanbul-Şişli 9. kattayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 11 Haziran 2020; 17:58:58 >

• Aynı yerde başka cihaz aynı operatör ile deneyin belli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Aynı yerde başka cihaz aynı operatör ile deneyin belli olur
    Başka cihazlarda sorun yok hocam bi benim cihazda böyle oldu dünden beri. Daha önce bişey yoktu yaklaşık 1 aydır.
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Ya eskiden 2100 mhz den sinyal alırken artık 900 MHz sinyal aliyorsunuzdur artık yada normalleşme surececi ile artan yoğunluk kaynaklı olabilir, hiç olmadığı kadar görüntülü toplantı katılımı iş dünyasında artık gerçekleşiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Ya eskiden 2100 mhz den sinyal alırken artık 900 MHz sinyal aliyorsunuzdur artık yada normalleşme surececi ile artan yoğunluk kaynaklı olabilir, hiç olmadığı kadar görüntülü toplantı katılımı iş dünyasında artık gerçekleşiyor
    Olabilir hocam haklısınız aslında. Artı bugün farkettim akşam eve geçtim (İst-Gop) orda sıkıntı yoktu. Şuan yine şirketteyim (İst-Şişli) yine aynı kasma durumu var. Muhtemelen buralardaki baz istasyonları yetersiz geliyor gibi bir duruum var hocam ya da dediğiniz gibi yoğunluktan ötürü oluyor çünkü dediğim gibi eskiden yoktu böyle bişey. (3G kullanıyorum)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.