Şimdi Ara

FATURALI YILLIK DEV PAKETLER... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
10.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell'in yeni çıkardığı yıllık tarifeleri PLatiNuM tarifelerle karşılaştırmak gerekiyor.

Lifecell tarifeleri ile karşılaştırılsa hata yapılır.

Yenir çıkarılan yıllık tarifeler ile karşılaştırıldığında Platinum tarifeler pahalı kalabiliyor. 30GB ve 50GB kapasiteli Platinum tarifeler var..
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in çıkardığı yıllık dev tarifeleri PLatinum tarifelerle karşılaştırmak gerekiyor. 30 GB ve 50 GB kapasiteli PLatinum tarifeler var..

Lifecell tarifeleriyle karşılaştırılsa hata yapılır.
  • Turkcell'in çıkardığı yıllık dev tarifeleri PLatinum tarifelerle karşılaştırmak gerekiyor.

Yıllık dev tarifeler Lifecell tarifelerle karşılaştırılsa hata yapılır.

Çünkü yıllık dev tarifelerin eş değeri Lifecell tarifeleri değil PLatinum tarifeleri..
    Turkcell'in çıkardığı yıllık dev tarifeleri Lifecell tarifeleriyle karşılaştırmak hata olur.

Yıllık Dev tarifelerin eş değeri PLatinum tarifeler. PLatinum tarifelerde 30GB ve 50GB kapasiteli internet var. PLatinum tarifelerin fiyatları da Turkcell'in internet sitesinde yazıyor.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Beyefendi aynı mesajı topluca her gördüğünüze göndermişsiniz😁
    Yanıt için teşekürler turkcell pahalı bir operatör..Pahalı olmasını geçiyorum müşteriye nerden geçirsem diye düşünen bir operatör...Kullanmadım ve kullanmayacağım için bilemiyorum artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an mevcut tcelliyim 59 tl tarife gnc pro taahhüt bitiyor taahhütsüz 69 tl ye gnc avantaj var dev paketlerle karşılaştırsan yeterli

• Üstelik bu kadar savunmanıza gerek yok ki bu paketler tam çöp git gel taşıma yap daha uygun alırsın tcellde

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Verdiğin linkteki tarife LifeCell tarifesi, zaten verdiğin linkte yazıyor.

Turkcell'in yeni çıkardığı tarifeler Platinum tarifelerle eş değer

Karşılaştırma yapacaksan PLatiNum tarifelerle karşılaştırma yapman gerekiyor.

Dolayısıyla seninkisi elma ile armutu karşılaştırmak gibi olmuş..
    tamamen yanlış bilgi. verdiğim paket lifecell değil, dev 100 gb paketi de platinum hakları vermiyor.

• Sanırım birçok kişinin kaçırdığı nokta şu; Yıllık paket bu... Evet ucuz değil ama 12 ay boyunca istenildiği ve ihtiyaç halinde kullanılabildiği için güzel de bir seçenek. Evet belki 109TL'e aylık ortalama 16.5GB internet almak iyi değil ama yılın bir ayında 6-8 kullanırsınız, diğer ay bir şey olur lazım olur 20-25 kullanırsınız. Bir nevi kullanılmayanı diğer aya aktarma gibi bir durum. Dediğim gibi fiyatlar iyi değil ama sonuçta zorla satmıyorlar, bu da bir seçenek.
  • serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Herkes sizinle aynı tarifeyi kullanmıyor. PLatiNum tarifeleri de kullanan aboneler var.. Zaten çıkarılan yıllık Dev tarifeler aslında onlara yönelik.

Size uygun değilse kullanmak zorunda değilsiniz.
    Farklı mesaj yazanlara verilmesi gereken cevap aynı olduğu için öyle oldu..

Sizin için pahalı olabilir..

Ancak yıllık 6 ayı paket aşımı yapıp diğer 6 ayı kullanmadığı internetin heba olmasını engelleme amaçlı yapılmış bir şey.. Özellikle de 20 GB, 30 GB ve 50 GB internet paketi olan PLatiNuM tarifeler için..

Sizin için pahalıysa kullanmak zorunda değilsiniz..
    Haklısınız ancak şu var yüksek kullanım yapan arkadaşlar için pek uygun bir paket değil.1 ay kullanıp 11 ay internetsiz taksit ödeyecek insanlar var.Anlatmak istediğim kesinlikle bir cazibesi yok bu paketlerin hem fiyat olsun,hemde bu mantık paketteki mağdur eder müşteriyi.

• Herkes aynı tarifeyi alamıyor ama bir çok uygun tarife varken bunlara geçmek yanlış anlamayında tam enayilik mesela bana tcell platinum 18 gb 5 gb sosyal 99 22 gb 109 dan veriyor platinum olupta alamayan varsa diğer operatöre git gel yapsın uygun fiyatlarla paket alır ben fikrimi söyledim alıp almamak sizlere kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Ben bu paketi 134 TL ye kullanıyorum bu arada.

Turkcell'den %25 indirimim var. Tüm paketlerde geçerli. %10'da aile referans indirimi var.

Yani %35 indirimle kullanıyorum. Platinium Black 50GB 228 TL'ye gelirken, bu paket benim için daha avantajlı.

Turkcell hattımda 30-35 GB kullaniyordum, 15 GB boşa gidiyordu. Bu paket daha avantajli. İstanbul'da olduğum için Vodafone Pass paketi alıyorum, sınırsız kullanıyorum bundan dolayı oldu böyle. Yoksa bana ayda 50gb yetmez.
    İstanbul'da olduğumdan dolayı çekme ve hız sorunum yok.

1608 TL'ye geliyor yıllık.

Ha birde diğer numaramı da taşıyıp geri dönüp aile referans üzerinden %10 daha indirim almayı planlıyorum. %45 indirim.

Öyle yaparsam 110 TL'ye geliyor, yıllık 1320 yapıyor
    Hocam %25 indiriminiz nasıl var ayıptır sorması
    Ben tt faturalıdan yeşil beyaz 32 gb platinum ya da 25.yıl platinuma geçmeyi düşünüyorum da %25 indirim hiç fena olmaz

• ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt
    Ben bunlarla bir problem yaşadım faturasız hattımda, faturalı hattınız için %25 indirim verebiliriz dendi kabul ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sanırım çalışan yakını 18 gb platinuma geçicem 76 lira elçi yakını 20 gb turbo var bir de 59 liraya ama kararsız kaldım platinuma daha yakınım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Bence tutmaz hem ucuz değil hemde parayı peşin vereceğim.

Zaten bu paralara aylık paketler platinum paketler var.

Nasıl bir kampanya ekibi çıkartıyor bunu bilemedim.

Aylık taksitle ödeme imkanı var ama 200 GB için aylık 109₺ taksit fiyatı yüksek bence de.

Benim merak ettiğim tek çekim/peşin ödemede ciddi bir indirim neden yapmıyorlar? Veya ilave GB vermiyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ocak 2021; 15:37:24 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ucuzmuş algısı yaratmak sanırım. 99 tl ye platinum 25 + 25 var buna neden 110 tl vereyim :)

Çıkaracak kampanya bulamayınca demek ki
  • Ben mi yanlış gördüm bilmiyorum ama 100GB interneti 59 liraya veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.