Şimdi Ara

FATURALI YILLIK DEV PAKETLER... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
0
Favori
10.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım ilk çıktığın da bende 50 olarak görmüştüm.
    Şimdi güncelleme gelmiş. Düşüneceğim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

200 ÷ 12 = 16 GB aylık ortalama 16 GB'a 109 TL mi vereceğim? Güzel keriz avı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylik 5GB a 39 , uzerine limitinde durmaya 7 tl , 46 tl oduyorum ve sadece data hatti bu . Eger kurumsal hizmetlerinde bu paketler gecerli ise yilda sadece 2-3 kez kullandigim data hattina para odemektense yillik 100 gb paketine gecip hem data hem de sirket hattini iptal ettirmek cok daha mantikli.

bu tarifeler ile salla kazan da caisir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zengier -- 27 Temmuz 2020; 22:43:39 >
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Evet hocam salla kazan, goller cepte, gnç çatlat vs hediye kampanyaların dan yine faydalanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: board728

100 gb 12 ay geçerli oluyormuş. Yani ilk aydan biterse 11 ay internetsiz kalıyorsunuz.
    fiyat 59 tl değil 708 tl. bunu taksitle bölüyor

• bu hatlar alamancılar vs için. yabancı turistlere de itelenebilir. yoksa bi avantajı yok bunların.

• Kullanmadan geçersen kullandığın miktar yansır, hepsini kullanırsan tamamı tek faturada çıkar. Ara ara paket değişikliği yapamadan bir yıl seni bağlıyor mantıklı değil..
  • Evet detaylı olarak inceledim. Bana göre değil.
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı ve kimseye uygun değil. Bakın arkadaşlar tahadüt bitiminde başka operatöre gidip gelin. Ucuza paketler alırsınız

• Aylık kullandığın internet kapasitesini baz alırsan bir yılda toplam kullandığın interneti daha ucuza almış oluyorsun..

Tarife taahhüdünde aylık ücretten daha az ödüyorsun..
  • aylmz07 kullanıcısına yanıt
    O tarifelerde yazanlar yıllık..

12'ye bölüp tarife taahhüdü verdiğinde ödediğin faturayla karşılaştırmak gerektirmek gerekiyor.
  • Dev 200 için konuşuyorum.Aylık 16-17gb arası internet,1700 dakikaya yakın konuşma,500sms vs. için aylık 109 lira'dan 12 ay ödeyeceksiniz.Turkcell böyle akıl oyunlarına girmesin hiç,aylık ne vereceğini düzgünce yazsın.Fiyat zaten ateş pahası.Telesekreter servisi zaten başlı başına vurgun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 29 Temmuz 2020; 21:50:46 >
  • Dev paketler resmen çöp aylık fiyatlara daha uygun ve internet paket seçenekleri varken bunlara kim bakarki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 29 Temmuz 2020; 21:56:15 >
  • Kimse kusura bakmasın turkcell kaliteli hizmet veriyor olabilir,ama bu paketteki tilkiliği ile amaç müşteriyi mağdur etmekten başka bişey değil.Aylık yerine yıllık sattıyor,kimimiz görüyoruz burda 200gb interneti 1 ayda çok rahat kullanacak insanlar var,bu adam bunu alıp 11 ay internetsiz bir şekilde 109 lira ödemeye devam edecek.O kötülediğiniz vodafone limitsiz redli paket veriyor,üstüne hotspot engeli olmaksızın,adamlar fotoğraf atıyor 500gb'ı geçmiş üstelik hız kısıtlaması yok.TL yüklemeye bir kampanya var mi turkcellde,bayramda seyranda ekstra hediye tl kampanyası var mı?
    Kötü dediğiniz benim bile dediğim telekom bile hediye internet veriyor,bimcellde grup içi sınırsız konuşmaa,,Vodafone sırf bayram için 10gb+250dk hediye veriyor TL yüklemelerine ekstra..Benim vodafoneda yemeksepetinden 15 günde sadece 8 kere kod kullanmışım..Hizmet kalitesi iyi veya kötü ama müşteriyi memnun etmek yerine sirk cambazlığını bıraksın turkcell...

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Aylık kullandığın internet kapasitesini baz alırsan bir yılda toplam kullandığın interneti daha ucuza almış oluyorsun..

Tarife taahhüdünde aylık ücretten daha az ödüyorsun..
    8 gb 50 tl nasıl ucuz oluyor acaba
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-super-firsat şu paket bile daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 29 Temmuz 2020; 23:53:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

500GB 199 TL olan paketi aldım.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/super-hotspot-50gb-kampanyasi

Yıllık 600GB Aylık 99TL

12 GB platin + bu paket ile üst platin paketlere de gerek kalmıyor. Evde de superonline olduğu için Platin Black de geliyor (her ay 5GB)... Yani toplam aynı fiyata ~800+ GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 30 Temmuz 2020; 2:53:52 >
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    Aradaki uçurum fiyat farkına bakar mısın...Tam 2 katı fiyat ve 100gb daha fazla..Ekstra dakika felanda var diğer pakette ama bu kadar uçurum fark olmamalı.

• bu paketin reklamını bazı aylar internet paketimi bitiremiyorum GB boşa gidiyor, bazı aylar da yetmiyor diyorsanız sizin için yıllık paket çıkardık diye yapıyorlar. sırf kaybolmuyor diye iki katı fiyat çekmişler yani

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    Hotspot işime yaramaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verdiğin linkteki tarife LifeCell tarifesi, zaten verdiğin linkte yazıyor.

Turkcell'in yeni çıkardığı tarifeler Platinum tarifelerle eş değer

Karşılaştırma yapacaksan PLatiNum tarifelerle karşılaştırma yapman gerekiyor.

Dolayısıyla seninkisi elma ile armutu karşılaştırmak gibi olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.