Şimdi Ara

FATURALI TURKCELL’LİLERE 1800 DAKİKA HEDİYE!‏

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bireysel faturalı Turkcell'lilere 7 Eylül 2011 tarihi itibari ile 1800 DAKİKA KAMPANYASI ile 6 ay boyunca, Turkcell’lilerle ayda 300 er dakika konuşma HEDİYE ediyoruz!

Bu şahane avantajdan faydalanmak için müşterilerimizin HEDIYE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermesi ve 6 ay boyunca Turkcell faturalıda kalma sözü vermesi yeterlidir.

Turkcell’lilerle konuşmalarda geçerli olan 1800 dakika, 6 ay boyunca, ayda 300er dakika olarak hediye edilecektir. Kampanyadan bireysel faturalı;
    - Alo Tarifesi,
    - Haydigel Tarifesi,
    - Kamu Tarifesi,
    - Gold Tarifesi,
    - Her Yöne Tarifesi,
    - Genç tarifesi kapsamındaki Genç paket,
    - Destek tarifesi kapsamındaki Destek paketindeki

müşterilerimiz faydalanabilirler.

• haber verdiğin için teşekkürler. Az önce kaydoldum. ilk 300 dk turkcell içi hemen yüklendi.
  • link

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/1800dakikakampanyasi.aspx

1000 dk her yöne 300 dk şebeke içi perşembe pazar bedava zaten + her yöne 1000 sms 40 tl güzel oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 7 Eylül 2011; 16:45:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

link

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/1800dakikakampanyasi.aspx

1000 dk her yöne 300 dk şebeke içi perşembe pazar bedava zaten + her yöne 1000 sms 40 tl güzel oldu

bir şey sorucam.

2 gün türkcellilerle görüşme tüm gün için değil mi? ben haydi gel 39tl ile geçtim turkcelle bana sabah 6 akşam 6 diye tanımladılar. Böyle bir ibare yoktu kampanya bölümünde 2 gün ücretsiz yazıyordu.

Bİlgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

link

bir şey sorucam.

2 gün türkcellilerle görüşme tüm gün için değil mi? ben haydi gel 39tl ile geçtim turkcelle bana sabah 6 akşam 6 diye tanımladılar. Böyle bir ibare yoktu kampanya bölümünde 2 gün ücretsiz yazıyordu.

Bİlgisi olan?

saat 00.00 da mesaj ile katılan ilk 100 kişiye verilen 2 gün bedava kampanyasının saat sınırı yoktur

ancak haydi gelde olabilir

• Sabit ücrersiz genç tarifedekiler faydalanabiliyor mu? Ona gore 29 luk genc tarife tarifesinden sabit ücrtesiz genç tarifeye geçecem.
  • Sabit ücrersiz genç tarifedekiler faydalanabiliyor mu? Ona gore 29 luk genc tarife tarifesinden sabit ücrtesiz genç tarifeye geçecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Sabit ücrersiz genç tarifedekiler faydalanabiliyor mu? Ona gore 29 luk genc tarife tarifesinden sabit ücrtesiz genç tarifeye geçecem.

Sabit Genc Tarifeye olmuyor,
    Bu arada;
    Onay mesajinda 6 ay taahhut uyarisi var.Cayma bedeli 1ay=9 tl
    Katilan arkadaslarin bilgisine...
  • Güzelmiş valla.
    Ayda 300 dk turkcell lilerle çok iyi.
  • bağlandıkta bağlandık turkcell'e 12 ay cayma bedelli, haftada iki gün turkcellilerle konuşma sms bedava kampanyası, birde bu 6 ay 300 dk şebeke içi 1800 dk.. Kim ne derse desin turkcell hattı olup böyle kampanyalarını sıkı takip ederse oldukça tasarruf edebiliyor faturalardan.
  • Eşim kamu paketinde 600 dakika 29tl olan. 7 aydır kullanıyor katılmak için HEDIYE yazdık 2222'ye gönderdik 3 defa denememize rağmen herhangi bir mesaj yada cevap gelmedi.Neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcsrdr

Eşim kamu paketinde 600 dakika 29tl olan. 7 aydır kullanıyor katılmak için HEDIYE yazdık 2222'ye gönderdik 3 defa denememize rağmen herhangi bir mesaj yada cevap gelmedi.Neden acaba?

Online sayfasina bakin,mesaj gecikebilir.
    Kamu tarifesi var listede.
  • Numaram daha önce turkcell de idi. Haydi gel her şey dahil paketten faydalanmak git gel yapmıştım. Son 30 günde hattını taşıya faydalanamıyormuş bu kampanyadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesadufi

bağlandıkta bağlandık turkcell'e 12 ay cayma bedelli, haftada iki gün turkcellilerle konuşma sms bedava kampanyası, birde bu 6 ay 300 dk şebeke içi 1800 dk.. Kim ne derse desin turkcell hattı olup böyle kampanyalarını sıkı takip ederse oldukça tasarruf edebiliyor faturalardan.

Aynen hocam.Turkcell adı cıkmıs pahalı pahalı diye böyle takip edince cok güzel seyler var.cayma bedelli 120 var.bu eklendi.ramazanda sahurda nete bedava girdik her gece 250 mb daha nolsun :) bazı hizmetler diğerlerinden pahalı ama kalite farkı bariz...
  • Mevcut tarifenizle bu kampanyaya katilamamaktasiniz.PAKETIM yazip 2222ye gondererek,heryone konusabileceginiz Alo paketlerden birisine gecerek 1800dakika kampanyasina katilabilirsiniz.

Genc tarifeliyim. Bu ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Mevcut tarifenizle bu kampanyaya katilamamaktasiniz.PAKETIM yazip 2222ye gondererek,heryone konusabileceginiz Alo paketlerden birisine gecerek 1800dakika kampanyasina katilabilirsiniz.

Genc tarifeliyim. Bu ne demek?

alo paketler turkcellin pahalı tarifeleri
    kampanya sizin tarifeye kapalı
  • Turkcellin saçma hediyeleri. Ayda 2 gün paketi almak istiyorum maximesaj abonesi olmam gerekiyormuş, bunu almak istiyorum 32 liraya 180 dk almam gerekiyormuş, pehhhhhhh
  • mesaj attım daha cevp gelmedi bekliyorum :)))
  • 12 ay taahütlü kampanyalar bitiyor...Onun yerine bunu başlatmışlar...Eski genç tarifeye vermiyorsa neyleyim ben bunu...
  • Basvurdum henuz cevap gelmedi.

Online islemlerden de yuklenmemis henuz.

Tarifem haydi gel hersey dahil.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.