Şimdi Ara

Faturalı Turkcell 1000 dk 7 gb 1000 sms Konfor Süper Paket 45 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
13
Favori
35.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

hocam ücretsiz fizy derken fizy den dinledigimiz müziklerden internetimiz gitmicekmi

internetinizden gitmiyor
  • Şu anda TT 8 gb 1000 dk 1000 sms 29 TL kullanıyorum. 15 TL farkla Turkcell'e geçiş yapsam mı diye düşünüyorum. Turk telekomdan memnunum aslında vereceği teklife bağlı
  • IstanbulDH I kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dergilik.nedir onu anlamadım ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • legolasbride kullanıcısına yanıt
    http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-dergilik#detaylibilgi

Şu linkten inceleyebilirsiniz :)
  • Arkadaşlar bütün yazılanları okumadım belki benim gibi bir mağdur daha var mı bilmiyorum , ben bu paketten geçen sene 1 yıl taahhüt vererek aldım, sanırım Haziran 2016 ydı, ekim 2016 ya kadar 52,5 TL geldi fatura, sonraki aylarda da 56,80 TL geldi defalarca şikayet ettim kayıt açtırdım incelemelere göre her şey normal diye cevap döndüler, şikayetvar.com a yazdım güncel faturamı şu anda da 52,80 olarak görüyorum bilginiz olsun.
  • mevcut faturalı turkcell müşterisinin geçmesi için bir yol var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 12 ay iyi ama sonra türkcell pahalı fiyat çeker büyük ihtimalle. keşke hediyesiz ham hali en azından 6 gb olsaydı.
  • Bende 5 yil once turkcelli birakip önce avea ya geçtim 3yil kaldim paketim 4gb 1000dk 1000sms 32tl idi fakat istanbulda nispeten iyi ama anadoluda kötü, şehirler arası yollarda bile çekmiyor, bodrum katlarda hiç çekmiyor, sonra 6gb 3000dk 3000sms ile 42tl ile vodafone geçtim 2yil kullandim avea ile kiyas olmayacak kadar iyi cekiyor ıstanbul'da hiç sorun yaşamadım, şimdi 7gb (5+2) 1000dk 1000sms ile turkcell e bu tarifeye geçtim ve 47 tl geliyor, hesabim uygulamasını indiririm kullanımları takip etmek için, uygulamada eski faturalarımı görme imkanım oldu 5 yıl önce heray 123tl 150tl arası faturalar ödemişim yani turkcell zamanında iyi öpmüş bizi hemde paket ıçeriği 3000dk 1000sms 2gb net ama ozaman akıllı telefonlar yoktu neti kullanamıyorduk zaten, gelelim 1yil dolunca ne olur zaten paket normalde 59tl miş, 2gb hediyeyi kesip 59tl yaparlarsa kalmam, bugün vodafone dan aradılar 20gb 3000dk 1000sms 77tl dediler youtube izlesene facebook watsapp gibi siteler 1yil sınırsız dediler, yani 20gb netten yemiyor fakat okadar net ihticayim yok, birde 5ay oldu turkcell e geceli ceza bedeli olur dedim 60tl sini biz öderiz size zaten 75 tl ceza çıkar dediler, ben pahalli dedim red10 unu 49 tl ye teklif edip yukarda yazdığım sosyal siteler 2ay sınırsız sonra aylık bazda almak istersem 12tl ek ücretle devam edersiniz dediler, kabul etmedim çünkü yaz bitti evdeyiz yazın 3ay lazım oluyor internet çünkü yazlıkta net yok, fakat eski tecrübem seneye turkcell bizi bu paketi bu fiyata yararlandirmaz, son olarak şunuda belirteyim turkcell haftalık salla kazanda hediye internet konusunda çok bonkör ayda 3gb yakın hediye geliyor, dikkatimi çeken bir durum daha var turkcell interneti avea ve vodafone göre daha çabuk bitiyor hizli olduğu için mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasson -- 12 Eylül 2017; 8:32:51 >

• fasson kullanıcısına yanıt
    Usta naptın ya hortlattın konuyu. Çünkü Turkcellde şuan adam akıllı paket yok geçiş için !!
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Hocam en son yazdığına bende katılıyorum. Türkcell in interneti hızlı bitiyor. Avea da bu kadar hızlı bitmiyordu internetim. Bu paketin bir üst paketini kullanıyorum. 60 TL ye 1000 dk 1000 sms şebeke içi sınırsız 10gb. Faturam sürekli 59.9 geliyor. Sıkıntı yok şuan için.

• Hortmuş :)) tarihe bakmadım iyimiş acaba geçeyimmi derken

• Bende arama yaptım yenileme yapan varmı teklifler ne diye ama paketler nisan mayısta açıldı galiba, yani henüz bir seneyi dolduran yok, konuyu hortlattik ama marta doğru tekrar hort başlar.)))

• Faturalı Turkcell 1000 dk 7 gb 1000 sms Konfor Süper Paket 45 tl

Yeni müşteri kampanyası dün gördüm Turkcell iyice fiyatları artırmış.

• 5 gb 1000 dk 1000 sms 45 tl ye kullanıyorum taahüt bitti 49 tl fiyat çekiyorlar
  • Benimde martta bitiyor 7gb 1000dk 50 lira keşke devam etse

• 1000 - 1000 - 6gb vodafona gectim 25 tl ,1 ay once ,idare eder..
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

1000 - 1000 - 6gb vodafona gectim 25 tl ,1 ay once ,idare eder..

Hangi tarife bu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: technova

5 gb 1000 dk 1000 sms 45 tl ye kullanıyorum taahüt bitti 49 tl fiyat çekiyorlar

Internetiniz 5+2gb(12ay hediye) şeklinde degilmi

• hayır
  • Ben de bu kampanyadayım ve 1 ay sonra taahhütüm bitiyor. Az önce müsteri temsilcisini arayıp uzatmak istediğimi söyledim, aynı tarifeyi aynı şartlarda 1 yıl daha uzattım. Uzatmak isteyenlerin dikkatine..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.