Şimdi Ara

Faturalı Turkcell 1000 dk 7 gb 1000 sms Konfor Süper Paket 45 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
13
Favori
35.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hangi tarife? Fırtına 5 gb varmış alım şubatta bitmiş yazıyor sayfasında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underzero21

Bu hangi tarife? Fırtına 5 gb varmış alım şubatta bitmiş yazıyor sayfasında

Valla ben buna gectim

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/kontrol-ekstra-paket

Kontrol ekstra. Ama hazir karttan faturaliya gecis.

750dk bin sms 5gb

Goller cepte

Bip 1gb

Fizy

Akilli fatura

3ay cayma bedeli yok

Dergilik 5gb

Sadece lifebox yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başlığa FATURALI hatlar için yazılsın
  • Hopi yüklenmedi. Muhatap kim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Hopi yüklenmedi. Muhatap kim acaba

Hattı kullanmaya başladıktan sonra 48 saat bekle

• Faturanın yarısı için mesaj mı geliyor.İnternetten başvuru yapınca fatura yarısı için mesaj atmaya gerek yok herhalde değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

Faturanın yarısı için mesaj mı geliyor.İnternetten başvuru yapınca fatura yarısı için mesaj atmaya gerek yok herhalde değil mi

yarısı bizden için internetten başvuru yapman lazım ama yapmadıysan dün süresi doldu.

eğer başvuru yaptıysan sana sms geliyor ilk faturada yarısı bizden yansıtılacaktır diye
  • ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam başvuru yapmadım sadece hat geçiş için başvuru netten yaptım.gecti o zaman sağlık olsun artık

• Paket için bugün itibarıyla başvuru yapıp hattımı taşıdım. Söz konusu görevli 2-4 gün içerisinde hattın tamamen taşınıp aktif hale geleceğini söyledi. Umarım sorun çıkmadan kullanırız..
  • Benim 5 gün oldu taşıyalı ama hala hopi yok. Turkcelle mi soralım kime soralım bu hususu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Benim 5 gün oldu taşıyalı ama hala hopi yok. Turkcelle mi soralım kime soralım bu hususu.

Bayiden aldıysanız sakat. Yanlış hatırlamıyorsam İnternetten başvuru yapanlar içindi bu paket

İnternet sitesi iletişim calı sohbetten girin anlatın olayı yardımcı oluyolar

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Hopinin zamanı geçmiş olabilir mi acaba? Hat taşındığı gün geldi bana hopi.siz bir de direk hopi sayfasından başvurdunuz değil mi?

• turkcell sayfası üzerinden taşıma işlemi yaptım. Sayfada hopi uygulaması üzerinden başvuru şartı görmedim.
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Ayrıca başvuru yapmama gerek yok numara taşıma.basvurusunu web üzerinden yaptıysan direk hopi yükleniyor.Tasidigin numara üzerine olan hopi hesabına

• Yüklenmedi. Turkcell olaydan bihaber. Hopiye mail attım. Henüz dönen yok.

• Güzel paket geçtim bnde ilk ay faturanın yarısı onlardan 30 hopi geldi onada boynerden 80 liralık sweetshirt aldım hopiyi kullanip 50 ödedim paket hem devrediyor memnunum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

Güzel paket geçtim bnde ilk ay faturanın yarısı onlardan 30 hopi geldi onada boynerden 80 liralık sweetshirt aldım hopiyi kullanip 50 ödedim paket hem devrediyor memnunum tavsiye ederim

Bende bugün ıtıbariyla pakete geçiş yaptım , 5 gb standart internet + 2 gb 12 ay hediye + 2 gb 4 ay hediye , 30 hopi , ücretsiz fizy , 5 gb dergilik , 1 gb bip görüntülü konuşma vs.. vs.. derken kendimi darı ambarında buldum resmen :) , üstüne birde Turkcell kalitesi. Umarım 12 ay sonlanıncada yine bu fiyatlarda bir paket teklif ederler ve Turkcell kullanmaya devam ederim.
  • IstanbulDH I kullanıcısına yanıt
    hocam ücretsiz fizy derken fizy den dinledigimiz müziklerden internetimiz gitmicekmi
  • Paketten yemeyecegi kesin buna ek olarak , benim Turkcell sitesinden okuyup anladigim kadari ile Fizy üyelik ucretide vermiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

hocam ücretsiz fizy derken fizy den dinledigimiz müziklerden internetimiz gitmicekmi

hem üyelik ücretsiz hem de paketten düşmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.