Şimdi Ara

Faturalı Turkcell 1000 dk 7 gb 1000 sms Konfor Süper Paket 45 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
13
Favori
35.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çilekli_limonata

Kardeş ben de aynı şekilde internet üzerinden başvuru yaptım,
    Adamlar geldi belgeleri imzaladım kart açıldı.
    Salla Kazanı kullanamadığım için müşteri hizmetlerini aradım adamlar bana 1 hafta bekleyin dediler.
    1 hafta geçti hala kullanamayınca bu sefer Pazartesiye kadar bekleyin dediler :)
    Önümüzdeki Pazartesiyi bekliyorum bakalım.
    Ayrıca Faturanın yarısı bizden kampanyasından da faydalanamıyormuşum.
    Mh'leriyle konuşurken sitelerinde geçen numara taşıyanların faydalanabileceğine dair olan ibareyi gözelerine soktum adam aa evet haklısınız faydalanabiliyormuşsunuz, siz bir ekran görüntüsü alıp mail atın dedi. Mail attım ertesi gün yanıt geldi; siz birde bunlara ek numaranızın ve imzanızın olduğu bir dilekçe de eklemelisiniz diye. Üşenmedim, inat ettim dilekçe hazırladım, onu tarattım bilgisayara attım, maile ekledim ve gönderdim.
    Gelen cevap faydalanamıyorsunuz, başka kampanyalara bakmak için turkcell.com.tr'yi ziyaret edin oldu.
    Sen de bir kontrol ettir derim

sizi baya uğraştırmışlar anlaşın :)
    valla kocaman yazmışlar faturanın yarısı bizden diye. yalnız 25.000 abone sınırı var o dolduysa bilemem.

• elliyedi E kullanıcısına yanıt
    Ben de onu anlamıyorum, bas bas bağırınıyosun millet gelsin diye, geldikten sonra faydalanamıyosunuz diyip işin içinden sıyrılıyorsun.
    Sen kampanyaya katılım mesajı attın mı kardeş, ne cevap geldi sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontpantelon

Şu anda hali hazırda kaçmaz 39 paketini kullanıyorum 39 tl ye 500 dk 3 gb 1000 sms paket içeriği . Dakika kısmında sıkıntı yok da internet işi tam yetmiyor , idareli kullanmaya çalışıyorum genelde . Bu tarife ilaç gibi gelir bana aslında ama bilemedim geçsem mi

Aynı özellikte uçuran 3gb paketi kullanıyorum 35tl ödüyorum ama bnm hattım faturasız. Sizinkide faturasız ise bunuda düşünebilirsiniz.
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/ucuran-3-gb-paketi

• Çilekli_limonata Ç kullanıcısına yanıt
    ben yeni başvurdum yarın taşınacak numaram. sonra mesaj atacağım bakalım bana ne diyecek.
    mesajdan sonra bi yazıverirsin kardeş olur mu, merak ettim valla :)
  • internetten başvuruyu seçince doğrulama kodu gönderemiyorlar...
  • quote:

mesajdan sonra bi yazıverirsin kardeş olur mu, merak ettim valla :)

ben 50 tl iken geçtim yarısıbizden için mesaj attım. şartları sağlamadığınız için katılamazsınız cevabı geldi. chat ile yardımdan yazdım . uzun bi yazışma sonrası inceleyip dönecem dedi sonra aradılar şikayet kaydı açtılar 5-6 gün sonrasonra falan katıldınız diye mesaj geldi. ilk faturam kesildi indirim yansımış. ben basvurduğumda 30 hopi de veriyodu o hat açılınca hemen yatmıştı halen veriyomu hopiye bakmak lazım
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Evet hala hopi kampanyası devam ediyor, yatırdılar.
    Fatura konusunda da uğraşmaktan sıkıldım diye bıraktım peşini.
  • quote:

Evet hala hopi kampanyası devam ediyor, yatırdılar.
    Fatura konusunda da uğraşmaktan sıkıldım diye bıraktım peşini.

Bende başvurdum ve kartımda geldi ancak henüz açılmadı.
    Bu hopi kampanyası için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor acaba? bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Ulan ne varsa yenilere var

Biz 14 yıllık abonelerine hiçbişey yok anasını satıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çilekli_limonata Ç kullanıcısına yanıt
    yarısı bizden de sms'e olumsuz dönüş oldu, kayıt açtırdım bayiden başvuru yapmış görünüyorum:) şaka gibi, neyse sonra bireyselevrak@turkcell.com mail adresine bildirimde bulunun dediler ben de internet başvurusu sonrası gelen sms'i, telekuryenin sms'ini ekran görüntüsü yapıp mail attim. sms'lerde "turkcell.com.tr'den yaptığınız başvuru" ibareleri geçtiği için umutluyum ama üç kuruş için bu kadar uğraştırmaları doğru değil.
    bu arada hopi'den 30tl geldi onu da morhipoda 37,5tl olarak harcadım, 500 sarı kutu puanı geldi, yarısı bizdeni de alırsam yaklaşık 40tl'ye gelecek aylık faturam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Ulan ne varsa yenilere var

Bende 10 yıl turkcell kullandım, daha sonra sizinde belirttiğiniz gibi isyan edip önce vodafone sonrada turk telekom a geçtim, 6 yıl aradan sonra tekrar döndüm:)))
    Sanırım en mantıklısı 12 ay kullanıp sürekli uygun olan operatöre geçmek:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeolog33

quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Ulan ne varsa yenilere var

Bende 10 yıl turkcell kullandım, daha sonra sizinde belirttiğiniz gibi isyan edip önce vodafone sonrada turk telekom a geçtim, 6 yıl aradan sonra tekrar döndüm:)))
    Sanırım en mantıklısı 12 ay kullanıp sürekli uygun olan operatöre geçmek:)))

Valla bu gidişle ben de başka operatöre geçip tekrar gelmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeolog33 J kullanıcısına yanıt
    Daha önceden kullanmış olduğunuz bir hopi uygulamanız var ise otomatik olarak yüklenmiş oluyor zaten
    Yoksa yeni uygulama indirerek üye olduğunuzda da yine otomatik olarak yüklenir sanırım.
    Gelecek cevaba göre zahmet olmazsa tekrar iletebilirsen çok iyi olur kardeş, ben de ona göre arkasına giderim.
    Bir de morhipoda 37,5 TL'ye nasıl yükselttin? Kullanmadım da hala :)
  • quote:

Daha önceden kullanmış olduğunuz bir hopi uygulamanız var ise otomatik olarak yüklenmiş oluyor zaten
    Yoksa yeni uygulama indirerek üye olduğunuzda da yine otomatik olarak yüklenir sanırım.

Teşekkürler,
    Bende hopi info ya mail attım, sadece 1 saat sonra telefonla aradılar, müşteri hizmetleri oldukça hızlı. Yeni hattım açıldıktan sonra bir sms geleceğini ve o sms deki linke tıklayarak uygulamayı indirip kuracağımı (sanırım uygulama yüklüyse otomatik olarak paracık yüklenecek) ve paracıkların yükleneceğini söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

*Paket dâhilindeki dakikaların ve internetin, devreden dakikalara ve internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.

Her zamanki terane. Çöp.

Önce devredenleri kullansa habire internet biriktirecek kullanıcı. Bu da zorlarına gidiyor. Şarlatan herifler ya. Bir şeyi de kullanıcı odaklı yapın.
  • Bu arada hopi kampanyasının süresi 31 mart ta bitiyormuş.
  • morhipoda hopi kullan seçeneği var ödeme ekranında ordan seçenekler çıkıyor 1,25 kat daha değerli seçtim 37,5tl oldu:)

Son 90 gün içinde Turkcell Faturalı’ya yeni bir hat alarak, numara taşıyarak veya Hazır Kart’tan geçiş yaparak gelen ve HAYDİ GEL FATURALI 1 GB KAMPANYASI'nı kullanan müşterilerimiz, HAYDIGEL 2 GB yazıp 2200’a SMS atmaları durumunda, mevcut hediye 1 GB paketleri iptal olup, hediye 2 GB paketi anında aktiflenecektir. (Müşterilerimizin 2 GB Kampanyasına geçiş işlemi için SMS attıkları tarihte, Turkcell Faturalı'ya geliş tarihleri üzerinden en fazla 90 gün geçmiş olmalıdır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elliyedi -- 15 Mart 2017; 12:27:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.