Şimdi Ara

faturalı süper19'luk tarifeden geçilecek bir tarife önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar avea faturalı süper 19 tarifesinde taahhütlü sürem bitti. faturalı taahhütlü 500 dak. 20 tl. idi. şimdi 25 tl. olacakmış. yalnız yeni cihaz telf. aldığımdan dolayı internet ve sms de olsun istiyorum.

En uygun fiyatla bu faturalı süper 19 tarifesinden hangi tarifeye geçebilirim.(faturalı/faturasız farketmez.) isteğim en az 500 dakika heryöne konuşma,+ 500 sms yeterli, + en az 1 gb. internet/sınırsızda olur.
    yardımlarınızı bekliyorum.

• up . yokmu bilgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

arkadaslar avea faturalı süper 19 tarifesinde taahhütlü sürem bitti. faturalı taahhütlü 500 dak. 20 tl. idi. şimdi 25 tl. olacakmış. yalnız yeni cihaz telf. aldığımdan dolayı internet ve sms de olsun istiyorum.

En uygun fiyatla bu faturalı süper 19 tarifesinden hangi tarifeye geçebilirim.(faturalı/faturasız farketmez.) isteğim en az 500 dakika heryöne konuşma,+ 500 sms yeterli, + en az 1 gb. internet/sınırsızda olur.
    yardımlarınızı bekliyorum.

Seç 500 tarifesinde her yöne 500 dakika 20 TL
    +
    5000 SMS 10 TL
    +
    1 GB sınırsız, sonrası 128 kpbs hız internet 10 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sec'e gecersem 500 dakika taahutsuz 40 tl. taahutle 30 tl. eski avealıları enayi yerine koymak bu baska bişey değil.
  • quote:

ben sec'e gecersem 500 dakika taahutsuz 40 tl. taahutle 30 tl. eski avealıları enayi yerine koymak bu baska bişey değil.

faturasıza geç, hattına Avea kendiliğinden 20 TL. yükleyecek, ama bununla paket vs. alamazsın, sadece dakikası 41 Kuruştan konuşabilirsin, paket vs. almak istiyorsan ayrıca TL. yüklemen lazım.....

1 ay faturasızda kal.....

1 ay sonra faturasızdan tekrar faturalıya geç....

Böylece Seç 500 Paketinde Her yöne 500 dakika 20 TL. olacak sana.....

Bunları yaparsan sadece ilk faturana 30 TL. Kayıt ücreti adı altında ücret yansıtılıyor...........
  • teşekkürler, şimdi mobil ögrenciye gectim. dediğin gibi 20 kagıt çaktılar, ama mesaj atamıyorum suan bu mobil ögrenci avantajları için.. lira yuklemem lazımmıs. + bal 500 e gecmeyi düşünüyorum, 30 tl.ye
  • quote:

teşekkürler, şimdi mobil ögrenciye gectim. dediğin gibi 20 kagıt çaktılar, ama mesaj atamıyorum suan bu mobil ögrenci avantajları için.. lira yuklemem lazımmıs. + bal 500 e gecmeyi düşünüyorum, 30 tl.ye

en az 1 GB İnternet dediğin için bu tarifeyi söylememiştim
  • haklısın öle yazmısım. ama buda uydu. dediğin gibi bir kaç ay burda pusuda yatıp, yeni kampanya beklicez artık.tesekkürler ilgine
  • quote:

haklısın öle yazmısım. ama buda uydu. dediğin gibi bir kaç ay burda pusuda yatıp, yeni kampanya beklicez artık.tesekkürler ilgine

eyvallah

hayırlı olsun
  • Şu anda NOT AKTIFSüper 19'luk Taahlü Tarifesi'ndesiniz.
    Bu kanaldan geçiş yapılabileceğiniz bir tarife bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

Şu anda NOT AKTIFSüper 19'luk Taahlü Tarifesi'ndesiniz.

hocam taahhütlü olduğundan geliyodur bu mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

Şu anda NOT AKTIFSüper 19'luk Taahlü Tarifesi'ndesiniz.

online işlemler menüsünde öyle gözükebilir

ama müşteri hizmetleri yoluyla tarife değiştirebilirsin

sanırım numara taşıma ile gelenlerle aynı fiyata değil, yüksek fiyattan tarife kullanacağın için öyle diyor olabilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.