Şimdi Ara

Faturalarınızın Yarısı Kassa'dan! (%50 İade, Maksimum 50 TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
38
Favori
21.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oluyor ödedim iade aldım. Türk Telekom da oluyor. Zaten epin hariç hepsi olur diyor fatura ödeme kısmındaki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Netflix youtube grubu nedir hocam

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Yukleme yaparken masraf alıyor yazmissin nasil yüklüyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: 07ENGİNEER

Yukleme yaparken masraf alıyor yazmissin nasil yüklüyoruz
    Yürüyen soru makinesi 🤣 uygulamayı azıcık açsak orada sadece banka kartı ile değil banka hesabı ile de yükleme yapıldığını görürdük 😉 artı paycell gibi değil anında geçiyor kassaya geçen ay bu şekilde ücretsiz yükleme yaptım komisyonu sadece banka kartı ile yüklemede alıyor (her ay ilk yükleme ücretsiz) banka hesabı ile yüklemede de eft/havale almayan bankalar var oradan kassa hesabınıza atarsınız paranızı

• inspectorc19 İ kullanıcısına yanıt
    Turkcell tl yukleme yok seçeneklerde

• Teşekkürler cevabin icin gözlerim yaşardı 😔 demekki hayata iyimser bakabilmemiz önemli 🙂
    Aslında konuyu baştan sona okudum daha önce de kullanıyordum yilbasi öncesi banka kartı ile yüklemeye masraf yoktu
    Banka hesabı ile yüklenir belki ama banka kampanyaları geçerli olmaz
    Ayrica hangi bankalar eft ücreti almıyor ki isbank hesabım olmasına rağmen ayda 4 sonrası alıyor benden bile
    Bir de bu davet kampanyası bitti mi onu da ilistiriversen yapmışken tam olsun 🙂

• quote:

Teşekkürler cevabin icin gözlerim yaşardı 😔 demekki hayata iyimser bakabilmemiz önemli 🙂
    Aslında konuyu baştan sona okudum daha önce de kullanıyordum yilbasi öncesi banka kartı ile yüklemeye masraf yoktu
    Banka hesabı ile yüklenir belki ama banka kampanyaları geçerli olmaz
    Ayrica hangi bankalar eft ücreti almıyor ki isbank hesabım olmasına rağmen ayda 4 sonrası alıyor benden bile
    Bir de bu davet kampanyası bitti mi onu da ilistiriversen yapmışken tam olsun 🙂
    Ee bana nays konusunda bilip bilmeden yorum yapmıştın ya hayata iyimser bakmak ile ne alakası var ayrıca? Neyse demek ki kassayı siz de belli amaçla kullanıyorsunuz eft/havale almayan bankaları araştırırsınız artık
    Davet kampanyası ise bitti gitti

• Ön yargılı davranmisim belliki 😐 lozan barış imzalayalım hayat kısa kırıp dokmeye gerek yok 🙂 umarım kısa sürede parana ulaşırsın
    Belli amac icin onceden kullanmıştım biri söylemişti de suan sanirim o amaçla kullanılmıyor, geçerli bankası da yok sanirim
    Nays konusu kaldırıldı mi giremedim simdi nerden haberdar olacağız bu sorunlu uygulamadan işlem yaparken 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 1 Temmuz 2022; 10:34:39 >
  • quote:

Ön yargılı davranmisim belliki 😐 lozan barış imzalayalım hayat kısa kırıp dokmeye gerek yok 🙂 umarım kısa sürede parana ulaşırsın
    Belli amac icin onceden kullanmıştım biri söylemişti de suan sanirim o amaçla kullanılmıyor, geçerli bankası da yok sanirim
    Nays konusu kaldırıldı mi giremedim simdi nerden haberdar olacağız bu sorunlu uygulamadan işlem yaparken 🤔
    🤣🤣 Sorun yok 👍 kassa banka kartı ile yüklemede ücret alıyor lakin dediğim gibi her ay ilk yükleme bedava komisyonsuz ya öyle yükleyin ha bir de Qnb Finansbank müşterisi iseniz ondan da ve enpara banka kartı ile de yüklemede komisyon almıyor

• Barıştık o halde🤞 güneşli günleri, mavilikleri görmek umuduyla 😇
    Enparam yok olmazsa çıkarayım gece bile anlık gönderim oluyor sanırım
    Aslında eve wifi baglatip faturayı bu şekilde odeme amacim ama kampanya şartları ne olur kota doldu paravanini kullanırlar mi 12 ay iade verir mi bilinmez nays gibi kendini gösterip kaybolursa 😌
    Bu arada nays konusuna nerden giriyoruz?

• İzmirim ulaşım karta internet üstünde yüklemeyi sayar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goday -- 1 Temmuz 2022; 11:29:22 >
  • Goday kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan ödeme yap fatura ödeme ve paket yükleme kısmından yapılan işlemler geçerli

"Kampanya kapsamına “Fatura Ödeme” ve “Faturasız Hat İşlemleri” dahil olup “Oyun ve E-pin Yükleme” leri kapsam dışındadır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inspectorc19 -- 1 Temmuz 2022; 11:30:16 >
  • Merhaba,

Geçen ay iadeler 02 Haziranda yatmıştı. Beklemeye devam  

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Kavgalık bir durum yoktu aslında   Konu dışı olmasın Nays konusu kapanmış forumda Kassa fatura konusunda kota var ama bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım geçen ay fatura ödemesi iadeleri ya bugün ya da pazartesi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 1 Temmuz 2022; 12:39:2 >
  • Kampanya temmuzda da devam ediyor.
    50₺ ye kadar fatura iadesi....
    Değerlendirilir.

• Fatura ödeme çok yakında yazıyor ama nasıl ödicez fatura?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulamadan bahsediyorsunuz?

• inspectorc19 İ kullanıcısına yanıt

Fatura talimatı mi vermek gerekir yoksa direk fatura ode kısmın ödemek mi ? Kampanyadan yaralanmak için.

• OkanTR53 kullanıcısına yanıt

Direkt ödeme yeterlidir

• 50 TL cashback yattı,

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.