Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locika -- 10 Ağustos 2021; 1:38:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• diğer ülkeler faturaları siliyolar ya da insanların hesaplarına karşılıksız olarak para yatırıyolar. bizde vaziyet bu. daha bir şey yazmak istemiyorum ve siz de yazmayın çünkü maaşlı adam atamışlar DH'e, uydurmuyorum gerçekten maaşlı adam var, sen kötü bir şey yazmasan bile eleştirel bir şey yazdığında hemen cimer'e şikayet ediyo. zaten başımızda bi corona belası var, dikkatli olun.
  • sey yapmadiklarina sukret yani 2 katini yazmadiklarina
  • diğer ülkeler faturaları siliyolar ya da insanların hesaplarına karşılıksız olarak para yatırıyolar. bizde vaziyet bu. daha bir şey yazmak istemiyorum ve siz de yazmayın çünkü maaşlı adam atamışlar DH'e, uydurmuyorum gerçekten maaşlı adam var, sen kötü bir şey yazmasan bile eleştirel bir şey yazdığında hemen cimer'e şikayet ediyo. zaten başımızda bi corona belası var, dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 1 Nisan 2020; 23:0:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezalet gerçekten nasıl ülke olduk

• O nasıl saçmalık ya? Sayaç okumayla eleman hastalanacak değil herhalde. Kimseye dokunmuyor etmiyor. Sayacını okuyup gitsin. Ya da birkaç ay sonra okuyunca herkes toplu şekilde ödesin faturasını.
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Halkın kendi rezil olursa buda böyle olur.

• sayacı kendin oku ve telefonla bildir tahakkuk yaptır.ben okumaya gelmediklerinde öyle yapıp ödüyorum(elekt,su,dogal gaz.) .mekan izmir
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı aslında amaç işte para koparmak. Alternatif üretmek istedikten sonra bir sürü bulunur (erteleme, indirim, okuma vs)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

O nasıl saçmalık ya? Sayaç okumayla eleman hastalanacak değil herhalde. Kimseye dokunmuyor etmiyor. Sayacını okuyup gitsin. Ya da birkaç ay sonra okuyunca herkes toplu şekilde ödesin faturasını.
    hocam bu adamlar para koparacakları her fırsatı kullanırlar. büyük ihtimalle corona diye çalışanlarını ücretsiz izne yollamışlardır ve kabul etmeyenleri de işten çıkarmışlardır. sayaç okuyacak adam çalıştırmadan gelsin trink paralar.

asıl sorun şu, bu admaların bunu yapmalarına izin veren bir kanun var mı? yani ülkemizde şöyle bir kanun mu var: "doğal afet olursa firmalar sayaç okumadan önceki sayaçların ortalamasını alabilirler" böyle bir kanun mu var? eğer yoksa, bu adam neye göre bunu yapabiliyor. eğer böyle bir kanun var ise, ona bir şey söylemiyim, cimer'e şikayet etme görevlisi maaşlı kişi okuyodur şimdi bunları.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Artık çok geç cimere başvuru yaptım . Size katılıyorum

• Emre D kullanıcısına yanıt
    Kimseye dokunmuyor nedir ya hayalet casper mı bunlar,ne kafalar var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 2 Nisan 2020; 0:22:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama yol yabdılar

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Kimseye dokunmuyor nedir ya hayalet casper mı bunlar,ne kafalar var ya
    Sayaç okurken kaç kişiye dokunuyorsun?
  • İstanbul orası herşey müstehak.

• Ben hep 50 tl'lik kullanıyorum
  • Şaka olmalı bu gerçekten biri şaka desin.

Arkadaş geçen senenin aynı dönemlerine ait 3 ay tüketim ortalamasına baksınlar madem

Böyle saçma ismi olur haraç kesmektir bu. O haracla birilerine yalakalikmi yoksa olaydaki amaç.

• hakuk kullanıcısına yanıt
    Hiç sormayın bu arada faturamda 10 gün erken kesildi işçiyi düşünen yok ya

• Ulan ülke kompile cepçilerle doldu anasını satayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

O nasıl saçmalık ya? Sayaç okumayla eleman hastalanacak değil herhalde. Kimseye dokunmuyor etmiyor. Sayacını okuyup gitsin. Ya da birkaç ay sonra okuyunca herkes toplu şekilde ödesin faturasını.
    Harbiden ohaaa yaa, nasıl bir saçmalık bu İSKİ 'nin yaptığı. Ortalama alacakmış! Madem böyle yapacak o zaman büyüklük yapsında 3 ay erteleme yapsın faturalarda sonra fatura okumaya gelsin.
  • Doğalagazda da aynı yönteme geçilmiş,geçmiş 2 yılın nisan tüketim ortalaması alıncakmış.
    Nasıl hesap yapılcak ki?

https://t24.com.tr/haber/dogalgaz-ve-elektrik-faturasinda-yeni-donem,870291

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 2 Nisan 2020; 12:38:9 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.