Şimdi Ara

fatura ödemeyince ne kadar sonra adsl kesilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
22.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Normalde ikinci ayın kesim tarihinde de önceki ayki fatura ödenmemişse kesilir. Ancak uzunca bir süredir 6-7 fatura da olsa kesilmiyordu. Dün gece saat 23 sularında ADSL'm kesildi. 4 faturam vardı ödenmeyen. Bugün açtırmaya gittiğimde eski 3 faturayı ödemem gerektiğini söylediler. Nasıl olduysa ödedim ve açıldı.

Bu ay 2 faturayla kapanabilir, haberiniz olsun...
  • Benim 3. ayda kapanmıştı.
  • benm 4. ayda kesilmişti
  • Benimki 3.faturayı ödenmediğinde kesildi
  • biz şuanki mevcut adrese yeni taşındık sayılır 6. ayın faturası gelmedi bizde unutmuşuz 8 . ayınkini yatırırken ödedim kapanmadı
    zaten şaşmıştım bu olaya o kadar bekledi kapanmadı diye
  • ben 2 fatura olmadan ödeme yapmıyorum.genede kesilmiyo.tam olarak bi zamanı yok herhalde.
  • Dün kesilmişti internetim, 4. ayda idim :) Gittim ödedim ve açıldı.
  • kesilen arkadaşlar ödeme yapılır yapılmaz açılıyo mu acaba.
  • bazen 3 bazende 4 ay ödeme yapmadığın zaman kesiliyor.. yatırdıktan sonra 24 saat içinde açılıyor..
  • hemen kesmedikleri kesin.ama bıı kac ayda bekledıklerını bılmıyordum.
  • arkadaşlar ben 2 aydır yatırmadım faturayı dün gittim yatırmaya sizin borcunuz görünmüyo dediler... bu nasıl oluyur ya?

biz yatırmadık başkası yatırmış olamaz... napcaz yaa
  • Ne yapacan yahu keyfine bak işte
  • Kesilmeden bir gün önce bant kaydından aranıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jean-Paul Belmondo

arkadaşlar ben 2 aydır yatırmadım faturayı dün gittim yatırmaya sizin borcunuz görünmüyo dediler... bu nasıl oluyur ya?

biz yatırmadık başkası yatırmış olamaz... napcaz yaa

hocam yapacak bi iş yok.şimdi o parayla ne alacağını düşün.bi arada benim başıma gelmişti.sağolsun bi arkadaş artık kimse benim kredi kartlarını ödüyodu internetten gidiyordum bankaya borcunuz ödendi diyordu.bende bankacıya sonra başıma iş çıkmasın dedim çıkmaz dedi.teknosada soluğu almıştım.heyy gidi günler hey.ama seninnki devlet işi biraz bekle istersen.

• Faiz binmiyor mu arkadaşlar faturaya?
  • biniyo....

ya ben temmuz,ağustos ve eylül faturalarını ödemedim..

mesela yarın temmuzla agustosunkini yatırsam....eylülinkini sallasam,ekimin başında falan kesmezler demi?
  • benşm bugune kadar 1 hafta 10 gün felan aksadığı zamanlarda en fazla 750 kuruş bindi faiz
  • Ben hep 2 fatura geriden gidiyom kesilmiyoBir keresinde 3 fatura olmuştu kesilmemişti ne olur ne olmaz diyerek ödediydim.
  • Geç ödeyince cezası yok mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.