Şimdi Ara

Fatura Kesmeyen Trendyol Satıcısının Whatsappdan Yaptığı Rezillik! Pişkinlik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kimsenin ekmeğiyle oynamak istemediğim ve satıcıya zarar vermek istemediğim için mesajımı editliyorum.

yaşananlar ne kadar hoş olmasa da satıcı hatasını anlamış olsa gerek. faturayı hızlıca bana ulaştırdı. konu kapandı. konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 5 Aralık 2019; 13:57:39 >

• Net satıcı haklı.Aksini iddaa eden taraf tutarak düşünüyordur.Adama ulaşabiliyorsunuz,göndericem demiş,bir yoğunluk olduğunu da biliyorsunuz.Niye uzatıyorsunuz ki verdiğiniz 200-300 lirayla adamın bir gününü size ayırmasını mı bekliyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi de adamlar yoğun, biraz beklesen ne var acelen ney?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu okuyunca gördüğüm :

Fatura Kesmeyen Trendyol Satıcısının Whatsappdan  Yaptığı Rezillik! Pişkinlik!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne boş adamlar var ya

• Darlamayın kardeşim insanları adam göndericem demiş işte
  • vergi dairesine şikayet et o fatura urunle beraber gelmesi gerekiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever DH

vergi dairesine şikayet et o fatura urunle beraber gelmesi gerekiyordu
    tamamdır.

buradakilere anlatamıyorsun işte.

ben son sözümü söyledim madem bu uslupla konuşuyor , benim kaç günlük sabrıma karşılık aldığım tepki bu.

her gün hatırlatmak babında yazmamı bile suç görüyor arakdaş. ürünü alırken iyi ama fatura göndermeye gelince yok. kargoya vermekten daha mı zahmetli e fatura göndermek? tamamen pişkinlik. trendyola ilettiğim için şikayeti rahatsız olmuş arkadaş. istiyor ki herşekilde insanları bekletsin. sonra telefonunu açmasın insanlar da ses etmesin.

yok arkadaş burakilere bu olay müstehak. bu durumu olabilir gören kim varsa dilerim başına bir gün aynı şey gelir. utancından kimseye de anlatamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 5 Aralık 2019; 12:49:10 >

• Aga siz neyi savunuyorsunuz, ben her yerde bilerek kart kullanırım ki faturamı alayım vergisini ödesin. Nakit kullanmam nakit uzatıp fatura isteyince mal mal bakmasınlar diye. Nasıl fatura kesmedim %18 indirim yapıyorum demiyorsa bende faturamı alırım. Ürün le birlikte gelecekti fatura arkadaş haklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Aga siz neyi savunuyorsunuz, ben her yerde bilerek kart kullanırım ki faturamı alayım vergisini ödesin. Nakit kullanmam nakit uzatıp fatura isteyince mal mal bakmasınlar diye. Nasıl fatura kesmedim %18 indirim yapıyorum demiyorsa bende faturamı alırım. Ürün le birlikte gelecekti fatura arkadaş haklı
    2 liralık indirim için birbirini yiyen tipler burada faturası olmadığı için garantisinden yararlanamayacağım 300 liralık ürün için "faturası çıkmasın ne olacak ya" modunda konuşuyorlar.

el elin eşeğini ıslık öttürerek ararmış. birisi cebinden 300 lira tırtıklasa dünyayı ayağa kaldırırlar. kimi kandıyorlar hepsinin ne olduğunu bütün internet alemi biliyor. ekşiye donanımhaber ölücüsü yazınca çıkanları bilmiyoruz sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 5 Aralık 2019; 12:54:27 >
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Fatura ürün ile birlikte gelmek zorunda değil.
    Sevk irsaliyesi ile ürün gönderimini yapar, 1 hafta içerisinde de faturasını kesip gönderebilir.
  • Aldığım ürünler arasında faturası 10 gün sonra gelen oldu ne takibini yaparım nede sorarım. Fazla pimpirikli davranmışsınız.

• benim 1 ay oldu hala fatura gelmedi ne yapabilirm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.