Şimdi Ara

Fatih the Wizard Oyun Kanalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, burada daha önce de durumu anlatıp kanalımı paylaşmıştım ama yanlış konuya yaptığımdan silinmiş sanırım. Tekrar anlatayım, ben Fatih, 20 yaşımdayım. Hobi olarak yapıyorum gameplay videoları paylaşmayı aslında, edit'ler de öyle. Yeni yeni yapmaya başladım gerçi eski videolarda pek yok edit. Geçen sene Nisan'ın başında youtube kanalı açıp her gün düzenli videolar yüklemeye başlamıştım. Bir ay sonra falan üni. sınavı ve hastalık sebebiyle ara vermek zorunda kaldım. Üniye başlayıp yerleşip hastalığı da Aralık 29'da ameliyat olup safra kesemi aldırarak hallettikten sonra, 1+0 ufak bir ev tutup pek de iyi olmayan bir makineyle tekrar bu işe geri döndüm daha fazla emek vererek. Amacım kesinlikle sadece izlenmek değil ama tabi ki izlenip birkaç feedback almak beni mutlu ediyor çünkü aşağıda paylaştığım video 15 dakika ama inanın benim yavaşlığımdan ve yeni olmamdan kaynaklı olsa bile onun edit'i yaklaşık 4 saatimi aldı. Tek isteğim gelin 2-3 dakika inceleyin. Çok bir şey kaybetmezsiniz. Ehem, iyi veya kötü her yoruma açığım, teşekkürler. Bu arada sadece edit'lerden en çok sevilene bakmak isterseniz o bölümde, direk 11:30a alabilirsiniz. İyi seyirler!

https://www.youtube.com/watch?v=BXAALvNMCSc

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.