Şimdi Ara

FATİH TERİM NEDEN GİTMEMELİDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kötü bir dönemden geçiyoruz şu günlerde. Takımın bu kadar kötü olmasındaki sebep sadece Gomis’in gitmesi yada forvetsiz kalmış olmamız değil elbette.

Yönetimin beceriksizliği yüzünden futbolcularla Terim’in arası da açıldı. Takımda düşünmediği, gönderilmesini istediği futbolcular gönderilemedi. Şimdi adamlar oynamıyorlar. Bizi istemiyordun başının çaresine bak modundalar.

Maicon, Feghouli, Eren hatta Belhanda’yı tamamen sildiğini düşünüyorum. Mecbur kalmadıkça oynatmıyor zaten. Kıçım ağrıyor başım ağrıyor diye formadan kaçıyor adamlar.

FT açık açık söyledi Malatya maçından sonra. Takımı sabote eden, oynamak istemeyen futbolcular var diye. Birbiri için oynayan 11 tane futbolcuya ihtiyacım var dedi. Gerekirse 1 sene feda yaparız dedi. Daha açık nasıl ifade etsin? Üstü kapalı söylemeye çalıştı ama hiçte üstü kapalı değildi. Bas bas bağırdı resmen. Takımı satan futbolcular var bunu hala anlamıyor musunuz?

Normalde bu durumdan tabi ki teknik heyet sorumludur. Futbolcu oynamıyorsa teknik direktöre sorarsın bunun hesabını. Fakat hocanın sistemine uymayan, kadroda düşünmediği futbolcuların gitmesini istemesi en doğal hakkı değil mi bir td olarak? Ne yapıp edip göndereceksin, menajere para mı yedirirsin, baskı mı uygularsın, gerekirse kiraya vereceksin takımdan uzaklaştıracaksın bunları.

Beceriksiz yönetim hiçbirisini de gönderemedi. Şimdi adamlar intikam alıyorlar. Hiçbirisinin de takım zerre kadar umurunda değil görmüyor musunuz? Tamamen aradaki iletişim koptu artık.

Geçen sene yine iyi kötü oynayan kadronun bu sene bu kadar berbat olmasının sebebi budur. Bilal’e anlatır gibi anlatmaya çalıştım çünkü Terim de Terim diyenler var hala.

Maicon gönderilip 2 tane stoper alınması gerekirken bir tane bile alınmadı. Gomis kalsa bile bir tane daha forvet lazımken Gomis satılıp hiç forvet alınmadı. Gitmesi gereken adamlar gitmedi. Rezil bir transfer dönemi geçirdik. Tüm bunlar teknik heyet, taraftar başta olmak üzere camianın moralini bozdu. Sezona zaten yıkık bir şekilde başladık ne çabuk unuttunuz o günleri? Tüm bunların bedeli çok ağır olacak diye defalarca söyledim o zamanlar.

Şampiyon takımın içine ettiler. Anadolu takımlarında bile kesinlikle ilk 11’e giremeyecek olan Sinan ve Eren’le böyle rezil oluruz işte şimdi.

Sen TD’e istediği kadroyu kurarsın eğer başarı gelmezse ondan sonra hesabını sorarsın elbette. Fakat eldeki kadroyu daha da zayıflatıp üstüne ŞL oynayacağın bir sezonda başının çaresine bak diyorsan neyin hesabını soracaksın?

Fatih Terim’de insandır bir sürü hatası vardır. Formsuz da olabilir. Gerekirse onun için de uzun bir yazı yazabilirim. Ama şu söylediklerimin hiçbirisi td hatası değil.

Başta Dursun Özbek olmak üzere bu kazıkları bize atan ve tüm bu olayları yaşamamıza sebep herkesi Allah bildiği gibi yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 4 Kasım 2018; 17:37:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu okumadım ama başlığa ithafen cevabımı yazayım. Çünkü şu anki kadro Fatih Terim'in kendi kurduğu kadro değil. Elinde son derece dar ve aidiyet duygusu olmayan oyunculardan kurulu bir takım var. Kendi takımını kurduğunda neler yaptığını gördük. 2011-2013 yılları arasında 2 kez şampiyon olduk ve şampiyonlar liginde çeyrek final oynadık. Melo ve Elmander gibi savaşçılığı, aidiyeti ve hırsı yüksek oyuncular vardı. Hatta Terim gittikten sonra bile o kadro iskeleti bizi iyi kötü taşıdı ve 2015 yılında da şampiyon olduk.

• Okumadan özet geçmişsin. Çok uzun bulanlar bunu da okuyabilir. Sağol

• Harika tespitler eline sağlık

• Fatih Terim ile oyuncularin arasinin acildigini düsünmüyorum. Bence o saydigin oyunculari taktik geregi ve formsuzluk yüzünden oynatmiyor. Kimsenin takimi sabote ettigi yok. Ciddiye almiyorlar, kendilerine bakmiyorlar onlar baska mesele. Durup dururken oyunculara düsmanlik etmeye gerek yok.

Elimizdeki kadroya bakin. Ligdeki 18 takimla karsilastirin. Stoper ikilisi ligin en zayif takimlarindan biriyiz. Forvet hatti acik ara en zayif takimiz. Bu kadronun sampiyonlugu kovalamasi bile mucize.

Bence sakin olup, ilk yariyi en kötü ilk 3 icinde kapatmaya bakalim. Bir forvet bir stoper takviyesi ile biz bu ligi aliriz. Alamasak da saglik olsun. Fatih Terim'in kredisi olmaycaksa kimin olacak? Kendisi bu takima inancini kaybederse birakir zaten. Basarisiz oldugu hicbir takimda kaldigini görmedim ben Fatih hocanin. Ama su anda gözlerinden ates fiskiriyor. Aynen tribüne gönderildigi 2012-2013 sezonu gibi. Bu atmosferden genellikle sampiyonluk cikiyor.

• 9 sezonda 7 şampiyonluk , uefa kupası , şampiyonlar ligi çeyrek final , bisürü kupa ıvır zıvır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Fatih Terim ile oyuncularin arasinin acildigini düsünmüyorum. Bence o saydigin oyunculari taktik geregi ve formsuzluk yüzünden oynatmiyor. Kimsenin takimi sabote ettigi yok. Ciddiye almiyorlar, kendilerine bakmiyorlar onlar baska mesele. Durup dururken oyunculara düsmanlik etmeye gerek yok.

Elimizdeki kadroya bakin. Ligdeki 18 takimla karsilastirin. Stoper ikilisi ligin en zayif takimlarindan biriyiz. Forvet hatti acik ara en zayif takimiz. Bu kadronun sampiyonlugu kovalamasi bile mucize.

Bence sakin olup, ilk yariyi en kötü ilk 3 icinde kapatmaya bakalim. Bir forvet bir stoper takviyesi ile biz bu ligi aliriz. Alamasak da saglik olsun. Fatih Terim'in kredisi olmaycaksa kimin olacak? Kendisi bu takima inancini kaybederse birakir zaten. Basarisiz oldugu hicbir takimda kaldigini görmedim ben Fatih hocanin. Ama su anda gözlerinden ates fiskiriyor. Aynen tribüne gönderildigi 2012-2013 sezonu gibi. Bu atmosferden genellikle sampiyonluk cikiyor.
    Kanatları eklemeyi unutmuşsun.. ligde takımından ek kopuk sağ ve sol açık bizde.. onyekuru bu takımın oyuncusu hiç değil.. rodrigues desen takımdan iyice koptu.. sadece topu al git .. pas vs yok..

• Devre arasına kadar idare edelim, bu ihanet edenleri şutlayalım, gerekirse altyapıdan çocuklar oynasın onların yerine. Eren, Maicon ve Feg kesinlikle sabote ediyor. Belhanda yetenek fakiri zaten.
  • Oyun planlarımızda sıkıntılar var ancak bütün suçu Terim'e yükleyemeyiz. Kadro eksik, çok fazla sakat oyuncumuz var ve şimdi de cezalı oyuncularımız da olacak. %99 yönetimin beceriksizliğinin ceremesini çekiyoruz.
  • bu kadroyla bu tablo mucize. tudor olsa fenerbahçeyle mücadele ediyorduk aşağıda.
  • sırf fenerbahçelileri delirttiği için bile gitmemelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

bu kadroyla bu tablo mucize. tudor olsa fenerbahçeyle mücadele ediyorduk aşağıda.
    aynen öyle. fatih terim yerine başka birisi olsa aşağılarda biyerdeydik muhtemelen. Valla takımda durumlar çok kötü ama benim içim rahat nedeni ise Fatih Terimin olması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.