Şimdi Ara

Fatih Terim maç sonu basın toplantısı konuşması!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basın toplantısını seyreden var ise, terimin ne anlatmak istediğini anlayanınız var mı? yarım saattir konuşuyor ama ne konuşuyor arkadaş bu herif ben çözemedim.

• Fatih Terim Euro 2016 sonrasında Milli takım defterini kapatmalıydı, ilk yanlış burada oldu...

Turnuvada belli sıkıntılar yaşanmış olabilir, kalkıp radikal kararda alabilirsin...Bunu zamanında Fransa gibi güçlü bir milli takımda yaptı. Fakat bu kararını daha 2 3 maç sonrasında, medyadan takip ettiğimiz kadarıyla özür yada reaksiyon gelmeden tersine çeviriyor isen çok şey düşündürmüş olursun...

Demek ki Tff, siyaset ve medya baskısı doğrudan takıma etki ediyor, Fatih Terim gibi adama bile böyle mevzular yapılıyorsa orada durması gereksiz ve saçma...

Madem sana geri adım attırıyorlar bu saatten sonra takımda etkin nasıl olacak ? Oyuncular bizi gözden çıkaramaz rahatlığına erişmiş oldular...

Oyuncular bir halt yaptıysa bile şuan bütün suç senin üstüne kaldı...

Bence şuan en doğru hamle bırakmasıdır, yerine Şenol Güneş gelebilir en uygun isim o...
  • Gazetecilere laf atmaktan başka birşey yapmıyor . Kosova gibi daha 3-4 aylık bir milli takıma karşı neden bu kadar silik olduğunu anlatmıyor .
    Edit: hiçbir takımla başında hoca varken görüşmedim diyor bir de lucescu varken galatasarayla da babam görüştü zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flight Of Icarus -- 12 Kasım 2016; 23:13:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özetini okudum şimdi, neyini anlamadın?
  • Eee bu maç sonu falan değil ki ..Başka şey arkadaş.Maç ile ilgili konuşma yok ki.Hep böyle hep..

Hep polemik hep sorun hep kasıntı olma..Medya da Terim de taraftarlar da böyle istiyor aslında..Medya da istiyor ki adamların soruları malum zaten .Yok Volkan yok GS yok Arda Burak ?

Ulen saha içi hakkında gram konusma yok
  • bence çok mantıklı açıklamalar yaptı net
  • Bir çok kişiye giydirdi Rüştü,Oğuz Çetin,Volkan,Saffet Ulusoy ve daha niceleri.
  • sayın cumhurbaşkanım diyen birinin samimiyetine zerre inanmam. Hele bunu defalarca teklarlamışsa. Bknz. fikret orman
  • Kosova galibiyeti egosunu şişirmiş. Çakma imparator.

• quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

sayın cumhurbaşkanım diyen birinin samimiyetine zerre inanmam. Hele bunu defalarca teklarlamışsa. Bknz. fikret orman

Ne alaka

• Ayrilacagi günü heyecanla bekliyorum. Artik kabadayiliklarini gitsin ailesine yapsin, tvde millet olarak senin egonu artistik hareketlerini insanlari fircalamalarini cekecek degiliz kabak tadi verdin sayin paragöz

• Bu adam megalomanlık ve ukalalığın tarihini yazıyor.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Saha içinde bir şey yoktu ondandır :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.