Şimdi Ara

FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
4
Favori
34.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şaibe ile bile maç kazanamayan imPARAtor.

• Her puan kaybında bahane üstüne bahane yalan üstüne yalan.
    Taraftarın aklıyla dalga geçiyor birde 10 kişi kalmış Kayseriyi kendi evinde 95 dk yenemiyor.Birde kalkmış hakem 3-5 dk daha uzatmalıydı diyor.
    45 dakika uzatsa ne olacak bu rezil futbolla 3 puan hakkın mı senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 28 Kasım 2020; 6:59:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuşlara bak bunlar hep F.Terim hayranlığı Gs den gitse de rahat etsek başlıkları😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana da beğenen 24 kişiye de yazıklar olsun. Çoğu gsli değildir gerçi de

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Gelsene valla bloklamayacağım. Gel biraz kaleciye hakeme filan suç at. Terim'i savun kolla. Biraz keyiflenelim

Gelsene valla bloklamayacağım. Gel biraz terime filan suç at. Terim'i göm, eleştir. Biraz keyiflenelim. FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Gelsene valla bloklamayacağım. Gel biraz terime filan suç at. Terim'i göm, eleştir. Biraz keyiflenelim.  

Alıntıları Göster

Corona'dan dökülmüş, maçları ertelenmişbutün kimyası bozulmuş alt ligden yeni gelmiş bir takımı yendik. En büyük biziz!

Vizyonsuzlar sürüsü.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hatay Rize vs maçlarında Terim'i savunmak mi?

Yoksa bu ve benzeri takımlara yenilince eleştirmek mi? Büyük maç kazanamamak mı? Avrupa'da rezil olmak mı? Ben tüm mağlubiyetlerde burdayım sen ve senin gibiler 2 tane su an dermani kesilmiş zayif takimi yenince aninda savunmaya geciyor. Yazik valla. He Hatay'i yendik Rize'yi yendik en büyük Terim. Takim sov yapti muhteşem oynadi Terim kral hoca. Su son cümleleri yazinca bile urperdim hakikaten yazik ulkemin futboluna da takimima da. Ben boyle salak takimlara yenilince de buyuklere yenilince de burdayım siz Hatay'i yendik diye aninda geliyorsunuz su aradaki farki idrak edemeyecek kadar dusmussunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 6 Aralık 2020; 0:25:59 >

• quote:

Hatay Rize vs maçlarında Terim'i savunmak mi?

Yoksa bu ve benzeri takımlara yenilince eleştirmek mi? Büyük maç kazanamamak mı? Avrupa'da rezil olmak mı? Ben tüm mağlubiyetlerde burdayım sen ve senin gibiler 2 tane su an dermani kesilmiş zayif takimi yenince aninda savunmaya geciyor. Yazik valla. He Hatay'i yendik Rize'yi yendik en büyük Terim. Takim sov yapti muhteşem oynadi Terim kral hoca. Su son cümleleri yazinca bile urperdim hakikaten yazik ulkemin futboluna da takimima da. Ben boyle salak takimlara yenilince de buyuklere yenilince de burdayım siz Hatay'i yendik diye aninda geliyorsunuz su aradaki farki idrak edemeyecek kadar dusmussunuz.

Alıntıları Göster

Yoo aklıma geldikçe yazıyorum buraya gelmiyorsun, bugün gelirsin diye alıntılayayım dedim. :) Tam tersine mağlubiyet haftalarında beni etiketlediğinde hiç kaçmadım. Kaçan sensin. Bu hafta geldiğine bile şaşırdım, ilerleme var sende. Ben o zaman da dedim, tüm dünyayı, ülkeleri, ligleri, takımları etkilemiş pandemi sürecinde ve ayrıca Galatasaray'ın içerisinde bulunduğu vahim ekonomik tabloda batsa da çıksa da takımı layıki ile yönetecek tek kişi TERİM'dir. Beğensen de beğenmesen de bu takıma gönül vermiş biri olarak benim çözümüm bu. Senin çözümün ne? Ne çözüm ürettin Terim dönemi bitmelidir diye haykırmaktan başka. Şu gelsin dedin mi? Daha önce de sordum sana bu ekonomik tabloda Mancini mi gelir, beğenmediğimiz Prandelli bile sümüğünü atmaz daha bu takıma. Türklerden kim gelsin, uzay takımı Menerbahçe'nin ulu lideri Erol Bulut mu? Okan Buruk falan diyeceksen, Okan da kerizdi ya gül gibi Başakşehir'i bırakıp gelsin kaosun içine. Yürü kardeşim işine bak, biraz utanman varsa kilitle şu konuyu, iki senedir boş yapıyorsun.

• quote:

Yoo aklıma geldikçe yazıyorum buraya gelmiyorsun, bugün gelirsin diye alıntılayayım dedim. :) Tam tersine mağlubiyet haftalarında beni etiketlediğinde hiç kaçmadım. Kaçan sensin. Bu hafta geldiğine bile şaşırdım, ilerleme var sende. Ben o zaman da dedim, tüm dünyayı, ülkeleri, ligleri, takımları etkilemiş pandemi sürecinde ve ayrıca Galatasaray'ın içerisinde bulunduğu vahim ekonomik tabloda batsa da çıksa da takımı layıki ile yönetecek tek kişi TERİM'dir. Beğensen de beğenmesen de bu takıma gönül vermiş biri olarak benim çözümüm bu. Senin çözümün ne? Ne çözüm ürettin Terim dönemi bitmelidir diye haykırmaktan başka. Şu gelsin dedin mi? Daha önce de sordum sana bu ekonomik tabloda Mancini mi gelir, beğenmediğimiz Prandelli bile sümüğünü atmaz daha bu takıma. Türklerden kim gelsin, uzay takımı Menerbahçe'nin ulu lideri Erol Bulut mu? Okan Buruk falan diyeceksen, Okan da kerizdi ya gül gibi Başakşehir'i bırakıp gelsin kaosun içine. Yürü kardeşim işine bak, biraz utanman varsa kilitle şu konuyu, iki senedir boş yapıyorsun.

Alıntıları Göster

Çok sığ bakıyorsun çoook. Galatasaray'ın bu maddi sorunlarla boğuşmasına neden olan da Terim'dir. Terim'in son geldiğinden beri gelen giden futbolculara zahmet olmazsa bir bak.

O geldi olmadı bu geldi olmadı, o kötü bu berbat, bu vasat, şu disiplinsiz, şu bilmem ne sonu gelmedi bir türlü. Kadro istikrarı sağlayamıyor.

Bunun en büyük sebebi yine kendisi. B planı yok. Bu cümleleri milyon kere yazdım yine anlamıyorsun yine yazayım her oyuncuyu hep aynı mevkide ısrar ediyor hiç alternatif üretmiyor. Bir oyuncu ilk denendiği yerde kötüyse hemen çöp oluyor. Oyuncu kazanmak için hiçbir çabası yok. Kanatta olmadı bir de serbest dene, 10 numarada dene, göbekte dene, ileri uçta dene vs.

Zamanının efsane Selçuk ısrarı bile her şeyi anlatıyor zaten.

Ben bu konuda köküne kadar haklıyım ve haklı çıkmaya devam ediyorum. Corona yokken de bu takımın iyi oynadığı maç sayısı çok azdı. Kanser futbol hiç eksik olmadı.

Büyük maç başarısı, Avrupa başarısı eridi yok oldu gitti. Şimdi kalkmış Hatay'ı Rize'yi yenince Terim'den iyisi olmuyor bu zihniyetten bir halt olmaz. Şampiyon oluruz ite kaka sonra yine her şey çöp.

Başka takımlar bizi ilgilendirmiyor Fener BJK isterse son 2 sırada olsun bu ölçü değil biz kendimize bakacağız.

İyi futbol, takıntısız hocalık, forma adaleti olduğu sürece destekleriz de. İnadını bırakacak elindeki malzemeye göre takım kuracak. Buna ben dahil kimse ses etmez meraklanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 6 Aralık 2020; 17:28:44 >

• quote:

Çok sığ bakıyorsun çoook. Galatasaray'ın bu maddi sorunlarla boğuşmasına neden olan da Terim'dir. Terim'in son geldiğinden beri gelen giden futbolculara zahmet olmazsa bir bak.

O geldi olmadı bu geldi olmadı, o kötü bu berbat, bu vasat, şu disiplinsiz, şu bilmem ne sonu gelmedi bir türlü. Kadro istikrarı sağlayamıyor.

Bunun en büyük sebebi yine kendisi. B planı yok. Bu cümleleri milyon kere yazdım yine anlamıyorsun yine yazayım her oyuncuyu hep aynı mevkide ısrar ediyor hiç alternatif üretmiyor. Bir oyuncu ilk denendiği yerde kötüyse hemen çöp oluyor. Oyuncu kazanmak için hiçbir çabası yok. Kanatta olmadı bir de serbest dene, 10 numarada dene, göbekte dene, ileri uçta dene vs.

Zamanının efsane Selçuk ısrarı bile her şeyi anlatıyor zaten.

Ben bu konuda köküne kadar haklıyım ve haklı çıkmaya devam ediyorum. Corona yokken de bu takımın iyi oynadığı maç sayısı çok azdı. Kanser futbol hiç eksik olmadı.

Büyük maç başarısı, Avrupa başarısı eridi yok oldu gitti. Şimdi kalkmış Hatay'ı Rize'yi yenince Terim'den iyisi olmuyor bu zihniyetten bir halt olmaz. Şampiyon oluruz ite kaka sonra yine her şey çöp.

Başka takımlar bizi ilgilendirmiyor Fener BJK isterse son 2 sırada olsun bu ölçü değil biz kendimize bakacağız.

İyi futbol, takıntısız hocalık, forma adaleti olduğu sürece destekleriz de. İnadını bırakacak elindeki malzemeye göre takım kuracak. Buna ben dahil kimse ses etmez meraklanma.

Alıntıları Göster

Devre arasında takıma içlerinden bir tanesi bile tutmamış olan 20 tane adam alıp, dünyanın parasını harcayan Ünal Aysal/Mancini ikilisi suçsuz, takımı saçmasapan Pandev, Dzemaili gibi aptallarla dolduran yine Aysal/Prandelli suçsuz, yine takımın kimyasıyla oynayan, winner takımı Jem Karacan, Jose bilmem ne falan gibi loser futbolcularla dolduran Denge Dengeoğlu suçsuz, takıma Belhanda'yı Feghoiliyi musallat eden, 2018 yazında saçmasapan isimlere milyon dolarları harcayan, Sneijder'i gönderen Özbek/Tudor suçsuz ve hatta şampiyon olmuş takımın forvetini gönderip Terim'e bir forvet bile alamamış 2018-19 sezonunda Şampiyonlar Liginde başarısız olmamıza sebep olmuş Cengiz/Albayrak suçsuz ama kendisini baltalamaya çalışan yönetime rağmen beğenmediğin teknik yönetimi ile son 3 sezonda 2 şampiyonluk almış, bir kez Türkiye Kupası, bir kez Süper Kupa almış, Avrupa Liginde bir kez son 32'ye kalmış, şu anda da lig ikincisi, muhtemelen birkaç haftaya lider olacak adam suçlu. Ayrıca bu sadece bu dönemdeki başarıları. Sen şu anki durumun asıl sebebi olan Terim öncesi paranın çar çur edildiği 4 yılı görme, gözlerini kapa ama Terim'i suçlu ilan et. FFP ne zaman geldi FFP? Galatasaray kimin döneminde Avrupa'dan men edildi? Yazık artık ya, bu kadar da kör olunmaz. Neymiş oyuncu kazanamıyormuş? Çok komiksin. Ozan Kabağı kim kazandı o halde? Donk tam bir çöp iken geçtiğimiz 2 sezonda nasıl maestro oldu? Diagne'nin ve Emre Taşdemir'in performansı bu ara nasıl yükseldi? Taylan Antalyalıyı sen mi transfer etmiştin? Sana 500 tane daha örnek veririm de tam bir umutsuz vakasın ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 6 Aralık 2020; 18:31:56 >

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt

Boşa laf anlatıyorsun bence bunlar aykırı olarak ilgi çekmeye çalışan kişiler. 100 kişi terim eleştirse bu terim savunur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: miskin_yek

Boşa laf anlatıyorsun bence bunlar aykırı olarak ilgi çekmeye çalışan kişiler. 100 kişi terim eleştirse bu terim savunur :)

Aynen öyle :)

• Şimdi onlar düşünsün :)
  • Erol BULUT malubiyetten sonra ; Bu sonuçların sorumlusu hepimiziz.

FATİH TERİM malubiyetten sonra; Bu sonucun sorumlusu benim başka suçlu yok.

RıdvaN DİLMEN ; Fenerbahçenin bir Terim’i yok.

• FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ!

Rezil futbola bak sen şu maç 6-1 bitse ne diyeceklerdi acaba. Yani iyi futbol için 54 şut 24 isabetli ve 1200 pas mı lazım ?

• miskin_yek kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sizin gibi taraftarda Vizyon yok.Siz tek maç kafasındasınız Bu maç 3 atarız imPARAtor diye alkışlarsınız haftaya Karagumrukten 2 yeriz yuhalayıp küfür edersiniz.
    Milyar dolar borç var yıllardır Avrupada başarımız yok.Dünya kulübü Galatasaray dersiniz.Avrupa kuluplerinden 3-5 gömlek aşağıdayız esamemiz okunmuyor.Siz alkışa devam edin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskin_yek

Bu mesaj silindi.

Var tabi vizyonu , arkadaş sosyalist Terim ise milliyetçi sonuç olarak Terim şampiyonlar ligini de alsa ölümüne nefret edecek , bunun bir sürü farklı modeli var.

• Beni haksız çıkarmıyorlar hiç sekmez. 2 tane can çekişen takımı yenince anında savunmaya geçen utanmaz arlanmaz şuursuzlar gelsin bakalım. 2 maç kazandı anında yine 3. de patladı. Ama pardon bizim kriterimiz FB idi değil mi onlar yeniliyorsa biz haklıyız. Lig çok kuvvetli, Süper Lig en baba liglerden tabi. Sövmeyecegim.....

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.