Şimdi Ara

FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
4
Favori
34.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yav He He.
    Bir sürü takım var bizle aynı bütçeye yakın adamlar istikrarlı gruptan çıkıp Uefada çeyrek yarı final oynayıp Şampiyon liginde güzel mücadele edenler.
    Vaktim olsa transfermakt tan bakıp sana yazardım.
    İyi kulüpler diyorum senin o milyar dolar dediğin kulüpler ilk 5 de yer alan kulüpler bayern Münih gibi vs...
    Para yok para yok diyorsun Falcaoya yıllık bonus masraf vs 7 m euro verip penaltı attiyoruz.O paraya gidip gelecek vaat eden 2 genç futbolcu alırsın.Diagne, Andone,Falcao bunlara para var ama kulüpte para yok.Paralari yıllardır Çar çur ediyor kulüpler ondan sonra taraftarlardan feda, bağış bekliyorlar.Avrupada yemezler bunlarıda Turkiyede yiyorlar işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 25 Eylül 2020; 1:29:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terime formsuz dönemde en çok sövenlerden biriyim bende.

Ama gel gelelim bu winner olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Çöp adamlarla, kolay şampiyonluklar alıyor bazen.

Bazen de işte tarihin en kral kadrosuyla 4. oluyor.

Okan buruk, sergen yalçın vs.. biraz pişmesi gereken adamlar. Galatasaray seviyesinde değiller. Sergen bugün adını duymadığım takıma elendi. Okan buruk a zaten geçen hafta ders verdik. Erol buluta gelince.. hatayspora 3 dos ile çıkıp, 9 kişi kalan takımı yenemedi vs.

Terimden daha iyi hoca yok kabul edelim. Ama formsuz terim yine tekrar gelirse, off ki off.

Edit: Birde evlatları var şimdi aklıma geldi. Selçuk'u aşırı formsuz olmasına rağmen ısrarla oynatması, şuan bu seneki arda olayına benzeyecek gibi umarım yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 25 Eylül 2020; 3:15:15 >
  • biz avrupanın senin tabirinle iyi hangi klübünden 3-5 yemişiz? 3-5 yediğimiz takımlar psg, real filan. galatasaray'ı belli bir süredir takip ediyorsan transferleri teknik direktörlerin değil yönetimlerin yaptığını azıcık biliyorsundur. zamanında fatih terim tadic'i isterken, o zamanki oyun şablonuna daha uygunken, sırf gündem olmak için sneijder alındı. tadic hala oynuyor sneijder'in futbolu bırakalı yıllar oldu. falcao yine oyuncu satımı yapılamadığı için fatih terim samatta'yı istiyorken bonservis ödeyemiyoruz maaş ödeyelim mantığıyla alındı. diagne yine antrenörün istediği hiçbir furbolcu alınamadığı için son dk transferi. geçen seneki andone, seri, lemina yine ffp sebebiyle bonservis verip alınamadığı için alınan futbolcular. 7 yıl önce gökhan zan, semih, dany stoper hattıyla şl çeyrek finali gören , ülke tarihdeki ilk avrupa kupasını getiren, milan'ı çalıştıran antrenörün vizyonu yok senin gibilerin var öyle değil mi.

• miskin_yek kullanıcısına yanıt
    Işinize gelmeyince hemen ergen veled demeler.Olum ben hayatın yarısına yaklaşmışım sen ne saçmalıyorsun.
    Galatasaray taraftarı olun FT değil.Biraz avrupa liglerini takip edin.Gunumuz futbolu nasıl oynanıyor teknik taktik oyun planı vs...
    Öyle oyuncuya devre arasında küfür edip gaz vermekle olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 26 Eylül 2020; 8:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Işinize gelmeyince hemen ergen veled demeler.Olum ben hayatın yarısına yaklaşmışım sen ne saçmalıyorsun.
    Galatasaray taraftarı olun FT değil.Biraz avrupa liglerini takip edin.Gunumuz futbolu nasıl oynanıyor teknik taktik oyun planı vs...
    Öyle oyuncuya devre arasında küfür edip gaz vermekle olmuyor...
    Olum ben hayatın yarısına yaklaşmışım sen ne saçmalıyorsun.

OK
  • Net bir soru sormuş 5 yedigimiz bizle denk transfer butcesine sahip takim hangisi soylede bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondan sonra ağlarsınız İmparator gel kurtar bizi diye
  • nolmuş ya imPARAtorunuz ezeli rakibini yine yenemediği gibi Rangers'a yenilmiş,evlatlarını toplamış takılıyor sömürmeye devam, futbolun rte'si, neyse yine covid oldum der gündemi değiştirir.
  • Saçmalamayın İmparator dünyanın sayılı teknik direktörlerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

nolmuş ya imPARAtorunuz ezeli rakibini yine yenemediği gibi Rangers'a yenilmiş,evlatlarını toplamış takılıyor sömürmeye devam, futbolun rte'si, neyse yine covid oldum der gündemi değiştirir.
    futbolun imamoglusu de sen ona HERSEY COK* GUZEL OLACAK

*sadece bana
  • İşine gelince Avrupa'da hakemler farklı masabasi oyunu yok diyor bize çakıyor işine gelince var sistemine bir şey demiyor gelmeyince diyor

Samp kutlamarina samp ligi müziğiyle çıkıyor ve nerdeyse grubu gol atmadan bitiriyor son 35 maçta gs 4 galibiyeti var Avrupa'da çoğu terimle

Siz benim hayalimi anlayamazsiniz diyor samp ligi kazanma hayalinden bahsediyor UEFA gruplarina kalamiyor

Kendini aşağılayan ve halk nezninde bitmiş her türlü pisliği ahlaksızligi yapmış adamı getirip gsye kaptan yapıyor konudan sapicam ama burda bizim halkta sıkıntıli futbol yorumcuları da sıkıntılı siz bu tipleri normallestirmeye devam edin

Yorumcuların hiç biri arda transferine bir şey demedi üstüne ovduler yeni şansı hakediyor dediler ulan adamın yaptıklarını vatandasin biri yapsa linç yeyip hapse artırmıştık simdi. Şimdi herkes olmamış gibi hareket ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 2 Ekim 2020; 2:13:50 >
  • avrupada yaşatmadığı rezillik kalmadı hala mazeret üretiyorlar
    tarihin en kolay şl grubundan çıkamadık
    üstüne avrupa ligi umrunda olmayan rotasyon kadrosuyla gelen benfica ya elendik
    sırf zidane ın acımasyla bjk nin rekorunu kırmadık,adem in attığı tek gol sayesinde fb nin golsüz rekoruna ortak olmadan sonuncu olup elendik
    ts nin cezası sayesinde eleme oynarken orada bile elenip bir bakıma men yedik avrupadan
    ve hala bu adamı uyduruk mazeretlerle savunuyorlar
    fb nin beğenmeyip almadığı hocanın yaptıklarına bakın, utanırlar mı sanmam

• Egoist evlatçı Terim bu sezon hedef küçülten Kasımpaşa'ya bile yenildi, oyuncu yok vs bir yere kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Neredesin kral özlettin. İlk mağlubiyette konuyu uplamayı unutma.

Şimdi diyeceksin hemen geldin. Esasında Rangers maçı sonrası bekliyordun beni. Neden gelmedim çünkü yenileceğini ben biliyordum bir süpriz değildi. Terim'in çapı belli bir seviyede olan gelenekleri geçmişi olan takımlara yetmez.

İkinci yarıları alarm veren bir takim ilk defosunu Fener maçında verdi. Sonrasında artarak bugüne geldik. Şimdi dersen 3 4 günde 1 mac yaptık falan filan o zaman derim ki sen Anadolu takımisin capin da bu kadar. Burası Galatasaray kardesim herkes bunu kafasina iyi soksun!

Sen ve senin gibi biatci zihniyetler yuzunden sadece Galatasaray degil Turk futbolu da yok oluyor. Galatasaray ne oldursa olsun yoluna devam etmeli puanlari toplamaliydi. Hala daha ne yaptigini bilmeyen bunak hocanın ceremesini cekiyoruz. Yazik.

• istatistik çocuk nerde ya salsın üstümüze puan kaybı yaşadığımız maçların ss lerini  

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Şimdi diyeceksin hemen geldin. Esasında Rangers maçı sonrası bekliyordun beni. Neden gelmedim çünkü yenileceğini ben biliyordum bir süpriz değildi. Terim'in çapı belli bir seviyede olan gelenekleri geçmişi olan takımlara yetmez.

İkinci yarıları alarm veren bir takim ilk defosunu Fener maçında verdi. Sonrasında artarak bugüne geldik. Şimdi dersen 3 4 günde 1 mac yaptık falan filan o zaman derim ki sen Anadolu takımisin capin da bu kadar. Burası Galatasaray kardesim herkes bunu kafasina iyi soksun!

Sen ve senin gibi biatci zihniyetler yuzunden sadece Galatasaray degil Turk futbolu da yok oluyor. Galatasaray ne oldursa olsun yoluna devam etmeli puanlari toplamaliydi. Hala daha ne yaptigini bilmeyen bunak hocanın ceremesini cekiyoruz. Yazik.

Alıntıları Göster

Tek yaptığın boş boş konuşmak. 2 senedir her mağlubiyette Terim gitsin demekten başka bir şey yapmıyorsun. Sonra ne olacak? Pek muhterem teknik direktör hazretleri, futbol ordinaryüsü Igor Tudor beyefendi veya tam bir İstanbul beyefendisi olan Jan Olde Riekerink yahut dinazor Mustafa Denizli veya denge uzmanı Hamza Dengeoğlu mu gelsin, Kasımpaşa'dan içerde 4 yiyen Prandelli mi gelsin? Kim gelsin be adam. Bir kere de Terim gitsin de şu gelsin de. Bu saatten sonra Euro 9 Dolar 8 olmuş, hangi top class hocanın ücretini karşılayabileceğiz? Kim gelecek? Mancini daha gelir mi, Tuchel gelir mi? Kim gelecek? Kimi getirebileceğiz? Bir kere de çözüm öner, Terim gitsin diyeceğine.

Artık iyice baydın yani, tahammül bile edemiyorum, hem sana hem de saçma başlığına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 4 Ekim 2020; 23:38:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Tek yaptığın boş boş konuşmak. 2 senedir her mağlubiyette Terim gitsin demekten başka bir şey yapmıyorsun. Sonra ne olacak? Pek muhterem teknik direktör hazretleri, futbol ordinaryüsü Igor Tudor beyefendi veya tam bir İstanbul beyefendisi olan Jan Olde Riekerink yahut dinazor Mustafa Denizli veya denge uzmanı Hamza Dengeoğlu mu gelsin, Kasımpaşa'dan içerde 4 yiyen Prandelli mi gelsin? Kim gelsin be adam. Bir kere de Terim gitsin de şu gelsin de. Bu saatten sonra Euro 9 Dolar 8 olmuş, hangi top class hocanın ücretini karşılayabileceğiz? Kim gelecek? Mancini daha gelir mi, Tuchel gelir mi? Kim gelecek? Kimi getirebileceğiz? Bir kere de çözüm öner, Terim gitsin diyeceğine.

Artık iyice baydın yani, tahammül bile edemiyorum, hem sana hem de saçma başlığına.

Alıntıları Göster

Rahatsız oluyorsan ufaktan uzayacaksın. Her mağlubiyette burdayım ve hep de hakli ciktim.

Top class hocaya ihtiyacımız yok. Terim denen capsiza hic ihtiyacimiz yok. 3.5 sezonda bir kere bile farkli seylerden denemeyenden hoca olmaz. Hocaligi bitmistir. Gitsin torun torba sevsin. Kac tane adam geldi gitti ama bu takim hala rezil futbol oynuyor. Sizin gibi zekaya sahip kitle de agzimiza da etse vardir bildigi dersiniz bir gram yol alamayiz. Genc bir hoca deneyelim Babel'i farkli deneyecek Feghouli'yi farkli deneyecek Emre Tasdemir gibi aptallarda israr etmeyecek forma adaleti olacak gençlere sans verecek sahada B plani olacak her yolu deneyecek biri olsun isterse ligi 15. Bitirsin. Umrumda olmaz.

Terim geldiği gunden beri bana Belhanda ve Selçuk disinda hiçbir oyuncuya genelde kabahat bulduramadi cunku denemedi zorlamadi. Isi gucu gaz olan birinden verim bekliyorsunuz bir taraflarimla guluyorum.

• Ey Galatasaraylılar gaflet uykunuzdan kalkın FT denilen müsibetten kurtaralım Galatasarayimizi yeter artık

• Leeds United'ın başındaki adamı getirmek gerekiyordu.. Ama maalesef dinozor sevdiğimiz için vazgeçemiyoruz bazı isimlerden...

Önce teknik direktörüne para vereceksin, futboldan önce yönetecek adam lazım..

Tabii bunlardan önce adam gibi yönetici lazım. Kulübün başındakiler bile leş...

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.