Şimdi Ara

FATİH TERİM DÖNEMİ BİTMELİDİR. 10.01.2022 RESMEN BİTTİ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
4
Favori
34.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekkral34

Sahadaki kadroda hiçbir eksik yok.

Hakem Türk değil.

Yedek kulübesi bile önceki maçalara göre daha iyi.

Rakip CL'de en zayıf 3 takımdan biri.

Terim'in bu seferki bahanelerini merakla bekliyorum
    Sus çarpılırsın. Ft o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CL ve Lig son 10 Maç

1 Galibiyet
    3 Beraberlik
    6 Mağlubiyet
  • Aksamadan her hafta yazıyorum yazacağım.

Terim bu takimi satti sabote etti. Gaz bitti takim coktu. Kimse bizim Galatasarayliligimizi sorgulayamaz. Bu takim nice hakem hatalarina ragmen hakemi de cimlere gomup defalarca maclar kazandi.

Terim bakti bir yol olmayacak bahaneyi baskasina atayim sivisayim dedi.

Bu takimin %80'i gecen seneyi sampiyon tamamlayan oyuncular. Terim hiçbir taktik teknik bilgisi olmayan asla B plani bulunmayan birisi. Italya'da iken oyunculari neler anlatıyordu herkes biliyor. Terim'in bu takima her dönüşü Galatasaray'i hep geriye atti. Sampiyonluklar geçicidir onemli olan uzun yillar istikrar saglayabilmektir. Takim kadro cok iyiyse Terim iyi degilse Terim kotu ve tazminatsız asla gitmez. Bir kez bile hicbir yil Terim'in gelisine hic sevinmedim. Geleceğin futbolunda maalesef Terim'in yeri yok. Bu takimin daha da gerileyecegini haftalar once yazip cizdim bazilari beni afaroz etti hadsizce. Tudor'la baslayan cümlede herkes alay etti ama haftalardır su salak sacma degisiklikleri Tudor bile yapmiyordu ister kabul edin ister etmeyin.

• quote:

Aksamadan her hafta yazıyorum yazacağım.

Terim bu takimi satti sabote etti. Gaz bitti takim coktu. Kimse bizim Galatasarayliligimizi sorgulayamaz. Bu takim nice hakem hatalarina ragmen hakemi de cimlere gomup defalarca maclar kazandi.

Terim bakti bir yol olmayacak bahaneyi baskasina atayim sivisayim dedi.

Bu takimin %80'i gecen seneyi sampiyon tamamlayan oyuncular. Terim hiçbir taktik teknik bilgisi olmayan asla B plani bulunmayan birisi. Italya'da iken oyunculari neler anlatıyordu herkes biliyor. Terim'in bu takima her dönüşü Galatasaray'i hep geriye atti. Sampiyonluklar geçicidir onemli olan uzun yillar istikrar saglayabilmektir. Takim kadro cok iyiyse Terim iyi degilse Terim kotu ve tazminatsız asla gitmez. Bir kez bile hicbir yil Terim'in gelisine hic sevinmedim. Geleceğin futbolunda maalesef Terim'in yeri yok. Bu takimin daha da gerileyecegini haftalar once yazip cizdim bazilari beni afaroz etti hadsizce. Tudor'la baslayan cümlede herkes alay etti ama haftalardır su salak sacma degisiklikleri Tudor bile yapmiyordu ister kabul edin ister etmeyin.
    Ne zaman kazandı

Hakemleri de çime gömüp

Terim zamanında kazandı

O kadar boşsun ki

• Terim eski terim değil. 10 maçtır galibiyet alamayan takımın hocası.

Ha pardon elinde futbolcu yok yeaaa

O imparator yeaa

O kadar başarılı oldu kredisi sonsuz yeaa

• Kimse sakatlıkları ve cezalıları bahane etmesin. Sahaya çıkan kadro hem değer olarak hem maaş olarak hem de tecrübe ve seviye olarak Rize’den kat be kat üstündü. Bütün sorumlu fatih terim’dir ve derhal kovulmalıdır!

• ona tekmeyi gelişine vurup salya sümük ağlatıp kapının önüne koyacak başkan yok, ha zaten olan başkan 3m euro x 5 yıllık kontrat yaptı alır tazminatını hayatını yaşar işine gelir ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendi0

Kimse sakatlıkları ve cezalıları bahane etmesin. Sahaya çıkan kadro hem değer olarak hem maaş olarak hem de tecrübe ve seviye olarak Rize’den kat be kat üstündü. Bütün sorumlu fatih terim’dir ve derhal kovulmalıdır!
    Mac da Arena'da yalniz deplasman bahaneleri de yok

Ama yok o imparator...

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

ona tekmeyi gelişine vurup salya sümük ağlatıp kapının önüne koyacak başkan yok, ha zaten olan başkan 3m euro x 5 yıllık kontrat yaptı alır tazminatını hayatını yaşar işine gelir ayrı
    Sorsan ondan büyük Galatasaraylı yok ama taraftar asgari ücret alırken o takımı perişan etmek için taraftarın yemek parasından feragat ettiği paralarla milyon eurolar kazanıyor ve zerre utanmıyor!!!

• quote:

Mac da Arena'da yalniz deplasman bahaneleri de yok

Ama yok o imparator...

Alıntıları Göster
    Arena’ya giderken çok trafik vardı der şimdi bahane olarak. Bahane bulma imparatoru olur anca, başka bir şey olmaz!

• Igor Tudor 15. hafta: 32 puan

Fatih Terim 15. hafta: 25 puan

Birinin arkasına teneke bağladılar, diğerine imparator diyorlar.

• Biz ne dedik geçen sene
    "EX'ten NEXT OLMAZ"

peki siz ne yaptınız ?
    Küfürler , hakaretler ..
    Bakın nerdeyse her hafta yazıyorum, bu takım kondisyon olarak bitik, 60'dan sonra ayakta kalan oyuncu yok. Hepsinin dili dışarıda.

Yahu rize be rize
    Bu rize'ye 2-0^dan maç veriyorsun, şampiyonluk kaf dağının ardında oldugu gibi, ilk 4'te bitirme imkanı da çok zor.

Bu taraftar kitlesi terim'in bir yerlerini yalmaya devam ettiiği sürecede böyle gidecek.

İllaki Fenerbahçe gibi dibe mi oturmmaız lazım gerçekleri görmeniz için ?

Tee 1 ay öncesinden, 4. sayfanın 10. mesajında ne yazmışım bakın, birlik olmamız gerekirken , seninki benimki kavgası yapıyoruz, takımdaşlığı unuttuk oyuncu fanları çıktı 2015'ten beri.

Aynı şeyleri tekrarlıyorum, Terim ile yollar ayrılmalı, en son en zaman ligde galip geldik, şu rezilliğin savunulacak kim var ? ?

Ha unutmuşum başakcirty bize 3-4 tane sallarsa ancak anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 8 Aralık 2018; 22:16:55 >

• Elinde futbolcu mu var yeaaaa

Yunus Celil daha çok genç maç kaldıramazlar niye oynatsın yeaa

Cezalımız çok yeaa

İmparatorun ne günahı var hepiniz hainsiniz yeaaa

• Istikrar denen bir sey yok bizim takimda. Her seye Terim Terim diye aglayan yalamalarin yüzünden bu haldeyiz.

Iyi kadro ile herkes bir yere gelir. Önemli olan kisitli imkanlarla bir seyler yapabilmek.

Kadro kalitesi ve degeri olarak su Rize'den cok daha iyiyiz evimizdeyiz 2-0 dan 2-2 ye mac getiriyorsak suclusu basiretsiz 2 cumle bile kuramayan baskanla bahanelerden egoistlikten vazgecmeyen takimi satan Terim'dir.

• Terimcilerin ak partililerden farkı yok. Ne anlatsan, ne göstersen yine aynı kafa

• Bu "Terim istifa"cilarin bir kismi fbjk ajani. Ama bir kismi da gercek Galatasarayli. En acisi da bu...

• gs fatih hoca icin istatistik kasma yeri gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

gs fatih hoca icin istatistik kasma yeri gibi
    Valla ne demeye calistigini anlamadim ama SANA NE?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.