Şimdi Ara

Fatih Terim Basın Toplatısı [ ANA KONU ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
9.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burak yılmazı en formda zamanında kulubede oturtup ego tatmini yapmıştı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

terim diyorki biz transfer yaparken kulubun menfatlerini düşünüp ona göre transfer yaparız,

amrabat : 7.5 milyon euro

yekta kurtuluş 5 milyon euro

+ Yiğit Gökoğlan 2.5 milyon euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

İsterseniz Ocak ayında tamamen verelim hocayı diyen bir başkanı haklı buluyorsanız hadi gidin yolunuza bakın.

Asıl tüpçü çağırdı mı koştura koştura giden 40 yıllık kankası gibi yanında pozlar veren bir teknik adamı savunanlar yoluna baksın

Yahu neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz ? Başbakan denen bir unsur var ortada. Fatih Terim direk başbakan istedi demedi ama dolaylı olarak olaya karıştı dedi. Sıkıyosa geçme Milli Takımın başına. İstersen poz verme. Hayır fotoğraf çekilmiş nolmuş, yedikleri içtikleri ayrı mı gitmiyormuş ?

Siz zannediyormusunuz ki her birbirinin yüzüne gülen çok iyi dost diye. Fatih Terim gram sevmiyor tff başkanını. Bunu belli ediyor siz anlamak istemiyorsunuz.

• quote:

terim diyorki biz transfer yaparken kulubun menfatlerini düşünüp ona göre transfer yaparız,

İlave yapayım Yiğit gökoğlan var daha manisadan aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

İsterseniz Ocak ayında tamamen verelim hocayı diyen bir başkanı haklı buluyorsanız hadi gidin yolunuza bakın.

Eğer neredeyse ana avrat küfür edeceği Yıldırım Demirörene şimdi başkanım diyor ise o zaman bir TD sende yoluna bak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Valla ilginç, millet Aysal cı olmuş 2 oyuncu getirdi diye..FT olmasa GS bu kadar başarılı olurmuydu o transferlere rağmen bir düşünün...Aysal ve yöneticileri istediği gibi konuştu, o zaman niye demediniz bunlar yersiz diye..Şimdi FT kendini savununca mı yanlış ?

Bizdede Aykut a sallayanlar vardı, o zamanda karşı çıktım, kulübün bir değeridir, efsane oyuncusudur, ne olursa olsun böyle konuşulmaz arkasından. Aysal kim FT kim GS camiası için, bir düşünün , hangisi daha büyük değer sizin için

İşte bu düşünce asıl yanlış.

Kul köle düşüncesi.

Fatih Terim GSyi bi yerlere taşıdı bunu inkar eden yok fakat bunu yaptı diye her dediğine "HE" mi denilecek?

Sırf UEFA kupasını getirdi şampiyonluklar kazandırdı diye babasından daha çok güvenen var Fatih Terim'e. Sorgusuz sualsiz.

FTnin savunması doğru gibi gözükebilir ama bugüne kadar Ünal Aysal Fatih Terim aleyhine kötü şeyler pek söylemedi. İletişim problemimiz vardı ayrıldık dedi. Fakat maşallah Fatih Terim başladı yok hakkımı helal etmiyorum, yok rahmetli Özhan Canaydın gibi.

Fatih Terim büyük hata yapıyor. Bu arada Aysalsporlu değilim ben bir Galatasaraylıyım.

Malesef bir çok karşı rakip taraftarına gün doğdu. Bir kaç ay öncesine kadar Fatih Terim'e laf edenler (senin için demiyorum) ve terbiyesiz, ahlaksız, futbolcusuna küfür ediyor diyenler şu an da Fatih Terim'e ayıp edildi diyor.

Herkesin ajandası farklı sonuçta.

Sana bir şey söyleyeyim mi renktaş? Ben Ünal Aysal'ın Galatasaraylı olduğuna bile inanmıyorum. Bu kadar açık ve net. Aziz Yıldırım ne kadar Fenerbahçeli ise Ünal Aysal da o kadar Galatasaraylı. Adam emekliliğine gelmiş, koca kulüp de onun emeklilik oyuncağı oldu işte. Metin Oktay ve Ali Sami Yen'den sonraki en büyük efsanemizin, yani şu an hayattaki en büyük Galatasaraylının antreman sırasında basın üzerinden kovulmasından sonra çıkıp Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil de nedir?

Dostum futbolculara 5-6 milyon euronun ödendiği bir sistemde profesyonellere mecburuz. Ünal Aysal isterse koyu FBli olsun, ama GS başkanı olarak bizi ileriye taşısın. Çünkü her türlü başarının da başarısızlığında sorumlusu Ünal Aysaldır. Futbol olsun, Basketbol olsun, diğer branşlar olsun.

Metin Oktaylar ve Ali Sami Yenler malesef bu futbol dünyasında artık yetişemez. Fatih Terim de bir efsanedir. Bakın ben çok eleştiririm ama kendisi bir GS efsanesidir. Yolda görsem resim çektiririm mutlu da olurum. Fakat bu onu hatasız kılmıyor. Hataları çok fazla Fatih Terimin.

Ünal Aysal'ın da hatası var elbet. 2 yıl önce de vardı bugünde var. Oda eleştirilecek tabi. Fakat herhangi birisine kuru kuruna sahip çıkıp diğeini direk dışlamak çok yanlış.

Şu an GS nin başkanı Ünal Aysal ve TD ü Mancini. Destek vermemiz gerek. Fatih Terim'e de teşekkür etmek. Tek yol bu başka bir yol yok.

Renktaş, kaçırdığın bir nokta var bence. Adnan Polat da Galatasaray'ın başkanıydı. Sonuçta başkan demek, padişah demek değil bu kulüpte. En azından eskiden öyleydi. Nasıl ki Adnan Polat kendi taraftarını emniyete gammazladığı an bittiyse Aysal da kulübün en büyük efsanesine bu terbiyesizliği yaptığı an bitmiştir. İsterse Şampiyonlar Ligi kupasını getirsin. Kaldı ki sermaye artırımına izin verilmezse durum zaten sakat da neyse.

Bu kulüp Fatih Terim gitti diye teknik direktörsüz kalmaz, Ünal Aysal gitti diye de (inşallah tez zamanda) başkansız kalmaz. Ama tarih Fatih Terim'i yazacaktır, Aysal'ı ise kimse hatırlamayacak. Tıpkı Baba Gündüz'ü kovan başkanı kimsenin hatırlamadığı gibi.

• Galatasaray'ı seviyorsanız ne Aysalcı ne Terimci olun. Takım şu anda iyi gidiyor, konsantrasyonu bozmayın. Bu dediğiniz adamların hepsi milyon dolarları götürüyor, hizmetlerinin karşılıklarını alıyor. Takmaya değmez.

Yeter ki şu anda Galatasaray'ın adı için mesai harcayan insanlara saygısızlık etmeyelim. Sonrası gelir.
  • Beyler biri özet geçsin ne dedi tam olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hella kullanıcısına yanıt
    Yekta Kurtuluş Adnan Sezgin ile Hagi zamanında alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Galatasaray'a 2. kez geldiği zaman en ezeli rakibinden 6 yediği maç ve getirdiği bi ton gerkesiz yabancı futbolcular örnek Ali Lukunku!!! ozaman herkes gitsin diye söyleyen kişiler şimdi fatih terimci kesilmiş

Dediklerine son derece katiliyorum kucukler bilmez 2.ft donemini konusurlar zannediyorlarmiki futbol dehasi hagi olmasa o kupanin sapini bile tutamazdi kimi yetistirdi neyi yetistirdi balon gibi sisirildi oldugu yerde hoca olan adam lukunkulu florquinli donemde biseler ypar bi taktikle ilerlerdi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Valla ilginç, millet Aysal cı olmuş 2 oyuncu getirdi diye..FT olmasa GS bu kadar başarılı olurmuydu o transferlere rağmen bir düşünün...Aysal ve yöneticileri istediği gibi konuştu, o zaman niye demediniz bunlar yersiz diye..Şimdi FT kendini savununca mı yanlış ?

Bizdede Aykut a sallayanlar vardı, o zamanda karşı çıktım, kulübün bir değeridir, efsane oyuncusudur, ne olursa olsun böyle konuşulmaz arkasından. Aysal kim FT kim GS camiası için, bir düşünün , hangisi daha büyük değer sizin için

İşte bu düşünce asıl yanlış.

Kul köle düşüncesi.

Fatih Terim GSyi bi yerlere taşıdı bunu inkar eden yok fakat bunu yaptı diye her dediğine "HE" mi denilecek?

Sırf UEFA kupasını getirdi şampiyonluklar kazandırdı diye babasından daha çok güvenen var Fatih Terim'e. Sorgusuz sualsiz.

FTnin savunması doğru gibi gözükebilir ama bugüne kadar Ünal Aysal Fatih Terim aleyhine kötü şeyler pek söylemedi. İletişim problemimiz vardı ayrıldık dedi. Fakat maşallah Fatih Terim başladı yok hakkımı helal etmiyorum, yok rahmetli Özhan Canaydın gibi.

Fatih Terim büyük hata yapıyor. Bu arada Aysalsporlu değilim ben bir Galatasaraylıyım.

Malesef bir çok karşı rakip taraftarına gün doğdu. Bir kaç ay öncesine kadar Fatih Terim'e laf edenler (senin için demiyorum) ve terbiyesiz, ahlaksız, futbolcusuna küfür ediyor diyenler şu an da Fatih Terim'e ayıp edildi diyor.

Herkesin ajandası farklı sonuçta.

Sana bir şey söyleyeyim mi renktaş? Ben Ünal Aysal'ın Galatasaraylı olduğuna bile inanmıyorum. Bu kadar açık ve net. Aziz Yıldırım ne kadar Fenerbahçeli ise Ünal Aysal da o kadar Galatasaraylı. Adam emekliliğine gelmiş, koca kulüp de onun emeklilik oyuncağı oldu işte. Metin Oktay ve Ali Sami Yen'den sonraki en büyük efsanemizin, yani şu an hayattaki en büyük Galatasaraylının antreman sırasında basın üzerinden kovulmasından sonra çıkıp Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil de nedir?

Galatasaray Başkanı'nı iplemeyip Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil midir?

Öyle bir durumun olmadığını anlattı işte hoca. Aysal da mevzunun bu olmadığını açıkladı zaten geçenlerde. Sen en büyük efsanelerinden birine yaşatılanları reva görüyorsan orası sana kalmış. Ben bir Galatasaray taraftarı olarak içime sindiremiyorum.

• Sonuc olarak iki tarafin da hatalari var, kimse yuzde yuz hakli degil. Artik bunlari geride birakip onumuze bakmamiz lazim.
  • yekta'yı fatih terim'in aldırdığını zanneden ve aynı zamanda gs taraftarı olduğunu iddia eden tipler var forumda allahım kimlerle futbol konuşuyoruz

• Amrabat: 7,5 milyon Euro
    Ceyhun Gülselam: 1 Milyon Euro
    Yiğit Gökoğlan: 2,5 Milyon Euro
    Sercan Yıldırım: 3 Milyon Euro
    Riera: 3 Milyon Euro (Ylılık maaşı: 2,9 Milyon Euro )
    Danny: 3,3 Milyon Euro

Çok dengeli transferler
  • Ee o zaman bu bakış açısıyla Aysal da Başbakan nedeniyle "İsterseniz Ocak ayında tamamen verelim hocayı" dedi. Yani bu kadar da basit değil. Tamam zorunda kalınmış da olabilir ama Terim in gidiş zorunluluktan bir gidiş şeklinden ziyade zorda kalınca gene kurtarıcı olarak beni çağırdılar egosuyla bir gidişti. Eğer milli takım mucize eseri Brezilya ya gitse Terim egosunu sonuna kadar tatmin edecekti. Gidemeyince ise sonuçta Avcı nın batırdığını bu kadar çıkarabildi oldu haklı olarak. Demek istiyorum ki Terim için iyi bir fırsattı ve üstüne atladı.
  • eğer zaten terim dünyaca ünlü bir hoca ise neden sürekli galatasaray ve türk milli takımı arasında durmadan mekik dokuyor,,

gitsin ingilterede, italyada, ispanya hocalık yapsın , bizde gurur duyalım
  • quote:

Terim döneminden önce alındı Yekta

• ft en kötü sene sonu ayrılacaktı. başbakan resmen aramış ona da el atmış. yönetim kurulu ve özellikle divan işi büyütmüş terim karşıtları birleşip kovdurmuş. ünal başkana da aşırı yüklenmenin anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Galatasaray'a 2. kez geldiği zaman en ezeli rakibinden 6 yediği maç ve getirdiği bi ton gerkesiz yabancı futbolcular örnek Ali Lukunku!!! ozaman herkes gitsin diye söyleyen kişiler şimdi fatih terimci kesilmiş

Afedersin bir soru sorabilir miyim ? Bende beyin var. Herkeste beyin var ve sendede beyin var. Allah bu beyni bize neden vermiş ? Anlayabilmek, farkına varabilmek, kendimize özgü olabilmek, düşünebilmek için v.s.

Yani biri bir adamı çok severken öbürü düşünür ve o adam ona ters gelir ve sevmez.Bunu mantık ve somutluk dahilinde yapar.

Peki sen neden düşünmüyorsun ? Neden incide okuduğun başlıkta herşeyi sadece sen biliyormuş gibi ortalığa hava atıp senin gram faydan olmadığı takımın efsanevi isimlerinden birine karşı bu kadar ön yargılı olabiliyorsun ? Nerden biliyorsun komisyon v.s. aldığını ? Çünkü yabancı futbolcu diyorsun muhtemelen incideki başlığı okuduğun orada komisyon yazıyordu. Yazmasa bile başka açıklaması olamaz. Neyse kanıt var mı elinde ? Varsa göster. Yoksa sessizce uzaklaş.

Asıl sen şunu anla benim inciyle fln işim olmaz ben komisyondan bahsetmiyorum aldırdığı yabancı futbolculardan bahsediyorum ve kulube gereksiz transfer olarak ne kadar borç yaptırdığından Ali Lukunku,Tamas,Pinto,Duro,Felipe,Christian....hepsi çöp ve kulüp onun acısını yıllarca borç olarak çekti

Takımlarından ayrılan teknik direktörler arkasından 0 borçlamı gidiyorlar . Adamı sinirlendirme şimdi. Senin öve öve bitiremediğin Mancini, Arap Takımı Man City'i borca soktu be. Arap takımı şeyh takımı.

Fatih Terimin ne yararı olmuş bu transferlerden akşam eve gidince yemek mi yaptırmış arabasınımı yıkatmış. Sanki zevk olsun diye almış.

Ben manciniyi övmüyorum ki ama yinede bilgin olsun Man City'i 45 yıl sonra şampiyon yaptı

Ayrıca her gittiğin takımda bütün başkanlarla ile kavga ediyorsan sorunu kendinde ara faruk sürende dahil faruk süren ki onun imparator olmasını sağlayan kişidir bence sen asıl sinirlendirme adamı şimdi

• Harry Kewell kullanıcısına yanıt
    O transferlerle Şampiyon olduk çeyrek final oynadık emirates kazandık 2 defa süper kupa aldık...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.