Şimdi Ara

Fatih Terim Basın Toplatısı [ ANA KONU ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
9.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Yılllarca Galatasaray a hizmet etmiş hocaya değilde,Fatih Terim sayesinde adam olmuş,futbol cahili adamamı inanacağım?Yapmayın hocam.

Hocam hiç bir insana sorgusuz sualsiz inanılmaz. Annemiz babamıza bile bazen.

GSa hizmet etmiş ise Fatih Hoca, oda bilsinki onuda buralara getiren Galatasaraydır. Karşılığını FAZLASIYLA aldı Fatih Terim. Kariyerinde kazandığı ve kazandırdığı tüm kupalar GSda başka takımda değil. GS sayesinde Avrupaya bile gitti.

Kimse kusura bakmasın ama GSyi en iyi zamanında bırakan, Adnan Polat zamanında para yoktu diye GS nin başına gelmeyen Fatih Terim'in hataları çok fazla ve bunları görmek lazım. Sırf adı Fatih Terim diye malesef bazı GSli dostlarımız kendisine sorgusuz sualsiz inanıyor. Bu düşündürücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Namağlup GS bırakmış mış Sen 6 ların hocasısın hocam 6 yı kim yedi?Gören de hiç yenilmemiş sanacak?Hollandaya dedem mi yenildi?Hem de ortaya hiçbir şey koyamadan...33 dk çok güzel oynadık tan başka birşey bilmiyor musun hocam sen??Madem öyle o dk dan sonra ne oldu adamların her atağı gol oldu 6 defa geldiler 6 gol attılar 10 defa gelseler 10 gol atacaklardı buna neden çözüm üretmedin o zaman ???O zaman CL arenasında senin aldırdığın amrabat olmasaydı JUve yi deplasmanda yenip gelecekti GS...sen varken Kopenhaga bile yenilirdik o zaman böyle şey mi olur yaaa...

Ek olarak evimizde puan kaybettiğimiz Antalya maçı var.Deplasmanda 2 defa berabere kaldık.Arkadaş sanırsın ki namağlup derken önüne geleni devirmiş.Gallip geldiği 2 maç var Antep kendi evimizde o da zar zor 2-1.Diğeri de bjk 2-1 deplasman o da zar zor.

• Konuşmasa da biliyorduk haklı olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Valla ilginç, millet Aysal cı olmuş 2 oyuncu getirdi diye..FT olmasa GS bu kadar başarılı olurmuydu o transferlere rağmen bir düşünün...Aysal ve yöneticileri istediği gibi konuştu, o zaman niye demediniz bunlar yersiz diye..Şimdi FT kendini savununca mı yanlış ?

Bizdede Aykut a sallayanlar vardı, o zamanda karşı çıktım, kulübün bir değeridir, efsane oyuncusudur, ne olursa olsun böyle konuşulmaz arkasından. Aysal kim FT kim GS camiası için, bir düşünün , hangisi daha büyük değer sizin için

Kaliteli topcuyu oynatiyor fatih hoca 2.geldigi donemde en ufak bir katkisi olmadi klube enkaz birakti gitti il donemi tarihimizin en iyi kadro kimya uyumunu yakaladi 3. Donemide keza iyiydi fakat kendini bilmaden oynadi oynatti takimi 6 yiyen takim bakin tur icin umutlu eger ft olsaydi simdi 1 puanla dipteydik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Herşey ortaya çıktı.

Zaten biliyorduk da , Galatasaray başkanının ve etrafındaki çakalların bu kadar da ALÇAKça davranabileceği aklıma gelmemişti.

İmparator birgün döner ama siz bir daha zor görürsünüz o koltukları!

Ne kadar komiksiniz lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Valla ilginç, millet Aysal cı olmuş 2 oyuncu getirdi diye..FT olmasa GS bu kadar başarılı olurmuydu o transferlere rağmen bir düşünün...Aysal ve yöneticileri istediği gibi konuştu, o zaman niye demediniz bunlar yersiz diye..Şimdi FT kendini savununca mı yanlış ?

Bizdede Aykut a sallayanlar vardı, o zamanda karşı çıktım, kulübün bir değeridir, efsane oyuncusudur, ne olursa olsun böyle konuşulmaz arkasından. Aysal kim FT kim GS camiası için, bir düşünün , hangisi daha büyük değer sizin için

İşte bu düşünce asıl yanlış.

Kul köle düşüncesi.

Fatih Terim GSyi bi yerlere taşıdı bunu inkar eden yok fakat bunu yaptı diye her dediğine "HE" mi denilecek?

Sırf UEFA kupasını getirdi şampiyonluklar kazandırdı diye babasından daha çok güvenen var Fatih Terim'e. Sorgusuz sualsiz.

FTnin savunması doğru gibi gözükebilir ama bugüne kadar Ünal Aysal Fatih Terim aleyhine kötü şeyler pek söylemedi. İletişim problemimiz vardı ayrıldık dedi. Fakat maşallah Fatih Terim başladı yok hakkımı helal etmiyorum, yok rahmetli Özhan Canaydın gibi.

Fatih Terim büyük hata yapıyor. Bu arada Aysalsporlu değilim ben bir Galatasaraylıyım.

Malesef bir çok karşı rakip taraftarına gün doğdu. Bir kaç ay öncesine kadar Fatih Terim'e laf edenler (senin için demiyorum) ve terbiyesiz, ahlaksız, futbolcusuna küfür ediyor diyenler şu an da Fatih Terim'e ayıp edildi diyor.

Herkesin ajandası farklı sonuçta.

Sana bir şey söyleyeyim mi renktaş? Ben Ünal Aysal'ın Galatasaraylı olduğuna bile inanmıyorum. Bu kadar açık ve net. Aziz Yıldırım ne kadar Fenerbahçeli ise Ünal Aysal da o kadar Galatasaraylı. Adam emekliliğine gelmiş, koca kulüp de onun emeklilik oyuncağı oldu işte. Metin Oktay ve Ali Sami Yen'den sonraki en büyük efsanemizin, yani şu an hayattaki en büyük Galatasaraylının antreman sırasında basın üzerinden kovulmasından sonra çıkıp Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil de nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Galatasaray'a 2. kez geldiği zaman en ezeli rakibinden 6 yediği maç ve getirdiği bi ton gerkesiz yabancı futbolcular örnek Ali Lukunku!!! ozaman herkes gitsin diye söyleyen kişiler şimdi fatih terimci kesilmiş

Afedersin bir soru sorabilir miyim ? Bende beyin var. Herkeste beyin var ve sendede beyin var. Allah bu beyni bize neden vermiş ? Anlayabilmek, farkına varabilmek, kendimize özgü olabilmek, düşünebilmek için v.s.

Yani biri bir adamı çok severken öbürü düşünür ve o adam ona ters gelir ve sevmez.Bunu mantık ve somutluk dahilinde yapar.

Peki sen neden düşünmüyorsun ? Neden incide okuduğun başlıkta herşeyi sadece sen biliyormuş gibi ortalığa hava atıp senin gram faydan olmadığı takımın efsanevi isimlerinden birine karşı bu kadar ön yargılı olabiliyorsun ? Nerden biliyorsun komisyon v.s. aldığını ? Çünkü yabancı futbolcu diyorsun muhtemelen incideki başlığı okuduğun orada komisyon yazıyordu. Yazmasa bile başka açıklaması olamaz. Neyse kanıt var mı elinde ? Varsa göster. Yoksa sessizce uzaklaş.

Asıl sen şunu anla benim inciyle fln işim olmaz ben komisyondan bahsetmiyorum aldırdığı yabancı futbolculardan bahsediyorum ve kulube gereksiz transfer olarak ne kadar borç yaptırdığından Ali Lukunku,Tamas,Pinto,Duro,Felipe,Christian....hepsi çöp ve kulüp onun acısını yıllarca borç olarak çekti

• ne dedi
  • fatih terim konuştukça battı , kendini saygınlığını kaybetti,
  • geçen sene ortası drogba alınmayaydı görürdük terimi. bu sene ,geçen seneler gibi ortalığı da boş bulamadı,rakipler yetişti; az git öte beri deyince zaten bırakıp kaçtı.. şimdi de aynı kafayla dolanıyor , zaten diyordu açıklama yapıcam diye bula bula bugünü bulmuş takım azıcık kendine gelmiş CL umutları var ,oyunda bir gelişme var,yokları oynayan adamlar takımı sırtlıyor sende artık lig maçından bir gün öncesi aktif oynayan / takımın başında olan kişilerle spekülasyon oluşturuyorsun, salya saçıyorsun , acıtasyon yapıyorsun gerçek Galatasaraylı'lık böyle oluyor demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

Konuşmasa da biliyorduk haklı olduğunu.

Aynen sadece burdaki ünal başgancıların eline koz verdi o kadar.

Biride demiş ki Fatih Terim'in aldırdığı amrabat penaltı yapmasaydı yenecektik juveyi. Yuh diyorum pes diyorum. Fatih Terim'in aldırdığı Burak'ta olmasaydı çeyrek finalide görürdük dimi. Selçuk olmasaydı yarı final garantiydi zaten. Altyapıdan çıkardığı semih olmasaydı finaldeydik.

Hepsini geçtim, cahil herif Juventus maçında takımın başında kim vardı. Onuda mı bilmiyorsun ? Bu sezon şampiyon olamazsak sana kalsa Fatih Terim'in suçu dimi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

quote:

Kul köle düşüncesi.

Fatih Terim GSyi bi yerlere taşıdı bunu inkar eden yok fakat bunu yaptı diye her dediğine "HE" mi denilecek?

Sırf UEFA kupasını getirdi şampiyonluklar kazandırdı diye babasından daha çok güvenen var Fatih Terim'e. Sorgusuz sualsiz.

FTnin savunması doğru gibi gözükebilir ama bugüne kadar Ünal Aysal Fatih Terim aleyhine kötü şeyler pek söylemedi. İletişim problemimiz vardı ayrıldık dedi. Fakat maşallah Fatih Terim başladı yok hakkımı helal etmiyorum, yok rahmetli Özhan Canaydın gibi.

Fatih Terim büyük hata yapıyor. Bu arada Aysalsporlu değilim ben bir Galatasaraylıyım.

Malesef bir çok karşı rakip taraftarına gün doğdu. Bir kaç ay öncesine kadar Fatih Terim'e laf edenler (senin için demiyorum) ve terbiyesiz, ahlaksız, futbolcusuna küfür ediyor diyenler şu an da Fatih Terim'e ayıp edildi diyor.

Sana bir şey söyleyeyim mi renktaş? Ben Ünal Aysal'ın Galatasaraylı olduğuna bile inanmıyorum. Bu kadar açık ve net. Aziz Yıldırım ne kadar Fenerbahçeli ise Ünal Aysal da o kadar Galatasaraylı. Adam emekliliğine gelmiş, koca kulüp de onun emeklilik oyuncağı oldu işte. Metin Oktay ve Ali Sami Yen'den sonraki en büyük efsanemizin, yani şu an hayattaki en büyük Galatasaraylının antreman sırasında basın üzerinden kovulmasından sonra çıkıp Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil de nedir?

Galatasaray Başkanı'nı iplemeyip Galatasaray değerlerinden bahsetmek ikiyüzlülük değil midir?

• terim diyorki biz transfer yaparken kulubun menfatlerini düşünüp ona göre transfer yaparız,

amrabat : 7.5 milyon euro

yekta kurtuluş 5 milyon euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

quote:

Kul köle düşüncesi.

Dostum futbolculara 5-6 milyon euronun ödendiği bir sistemde profesyonellere mecburuz. Ünal Aysal isterse koyu FBli olsun, ama GS başkanı olarak bizi ileriye taşısın. Çünkü her türlü başarının da başarısızlığında sorumlusu Ünal Aysaldır. Futbol olsun, Basketbol olsun, diğer branşlar olsun.

Metin Oktaylar ve Ali Sami Yenler malesef bu futbol dünyasında artık yetişemez. Fatih Terim de bir efsanedir. Bakın ben çok eleştiririm ama kendisi bir GS efsanesidir. Yolda görsem resim çektiririm mutlu da olurum. Fakat bu onu hatasız kılmıyor. Hataları çok fazla Fatih Terimin.

Ünal Aysal'ın da hatası var elbet. 2 yıl önce de vardı bugünde var. Oda eleştirilecek tabi. Fakat herhangi birisine kuru kuruna sahip çıkıp diğeini direk dışlamak çok yanlış.

Şu an GS nin başkanı Ünal Aysal ve TD ü Mancini. Destek vermemiz gerek. Fatih Terim'e de teşekkür etmek. Tek yol bu başka bir yol yok.

• İsterseniz Ocak ayında tamamen verelim hocayı diyen bir başkanı haklı buluyorsanız hadi gidin yolunuza bakın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Galatasaray'a 2. kez geldiği zaman en ezeli rakibinden 6 yediği maç ve getirdiği bi ton gerkesiz yabancı futbolcular örnek Ali Lukunku!!! ozaman herkes gitsin diye söyleyen kişiler şimdi fatih terimci kesilmiş

Afedersin bir soru sorabilir miyim ? Bende beyin var. Herkeste beyin var ve sendede beyin var. Allah bu beyni bize neden vermiş ? Anlayabilmek, farkına varabilmek, kendimize özgü olabilmek, düşünebilmek için v.s.

Yani biri bir adamı çok severken öbürü düşünür ve o adam ona ters gelir ve sevmez.Bunu mantık ve somutluk dahilinde yapar.

Peki sen neden düşünmüyorsun ? Neden incide okuduğun başlıkta herşeyi sadece sen biliyormuş gibi ortalığa hava atıp senin gram faydan olmadığı takımın efsanevi isimlerinden birine karşı bu kadar ön yargılı olabiliyorsun ? Nerden biliyorsun komisyon v.s. aldığını ? Çünkü yabancı futbolcu diyorsun muhtemelen incideki başlığı okuduğun orada komisyon yazıyordu. Yazmasa bile başka açıklaması olamaz. Neyse kanıt var mı elinde ? Varsa göster. Yoksa sessizce uzaklaş.

Asıl sen şunu anla benim inciyle fln işim olmaz ben komisyondan bahsetmiyorum aldırdığı yabancı futbolculardan bahsediyorum ve kulube gereksiz transfer olarak ne kadar borç yaptırdığından Ali Lukunku,Tamas,Pinto,Duro,Felipe,Christian....hepsi çöp ve kulüp onun acısını yıllarca borç olarak çekti

Takımlarından ayrılan teknik direktörler arkasından 0 borçlamı gidiyorlar . Adamı sinirlendirme şimdi. Senin öve öve bitiremediğin Mancini, Arap Takımı Man City'i borca soktu be. Arap takımı şeyh takımı.

Fatih Terimin ne yararı olmuş bu transferlerden akşam eve gidince yemek mi yaptırmış arabasınımı yıkatmış. Sanki zevk olsun diye almış.

• Videosu felan var mı? Biz kaçırdık bari şimdi izleyelim.
  • Baskanin da bu konusmaya cevabi derken bu sezon ucar gider beyler..
    Aysal haksiz, Gori haksiz, Galliani haksiz bi tek sen haklisin..
    Taraftara oynamaktan ziyade bunca yil bir ekol, sistem olusturma pesinde olsaydin keske..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

İsterseniz Ocak ayında tamamen verelim hocayı diyen bir başkanı haklı buluyorsanız hadi gidin yolunuza bakın.

Asıl tüpçü çağırdı mı koştura koştura giden 40 yıllık kankası gibi yanında pozlar veren bir teknik adamı savunanlar yoluna baksın
  • Konuştukça battı. Galatasaray ismini savunan herkeze destek çıkarız. Ünal Aysal'da belgeleri ile çıkıp konuşacaktır. Karşında duran adam GMP ve cGMP'yi iyi bilen herşeyi üsülüne göre yapan bir adam. Bu lafları tek tek cevaplayacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.