Şimdi Ara

Fatih Terim Basın Toplatısı [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
9.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra ilk kez bireysel olarak basın toplantısı düzenlemeye hazırlanıyor.
    Sarı kırmızılı camiadaki teknik direktörlük görevini sonlandırdıktan sonra hiçbir basın mensubuna konuşmayan ve her fırsatta doğru zamanı beklediğini söyleyen Terim, 31 Ekim Çarşamba günü saat 14.00'te Tarabya Oteli'nde basının karşısına çıkacak.
    Galatasaray'daki ayrılış süreci ile ilgili önemli açıklamalar yapacağı belirtilen Terim'in düzenleyeceği basın toplantısına basın mensubu akını olması bekleniyor...

Milli Takım maçları var ayağına susuyorum diyordu şuanda da GS ın önemli maçları var o zaman sezon sonuna kadar sussaydın bence sinyor Terim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Umarım konuşmaz. Çok kritik bir dönemdeyiz.
  • Konuştu diye takım tökezlemez merak etmeyin
  • Hocam şimdi bizim ülkemizde konuşmaya ve susmaya her zaman bir anlam yüklenir ,

Fatih Terim şimdi konuşsa tam toparlanıyoruz , bizi bozacak filan deniliyor..Sustuğunda konuşacak bir şeyi yok tabi kaçıyor deniliyor ...

Bence bir an önce konuşsun ve bu mevzu aradan çıksın diyorum ben , ne kadar uzarsa asıl o zaman zarar verir bu durum...

Sezon sonu için konuşsun denilmiş o zamanda iyi anlamlar çıkartılmaz , şampiyon olsak şampiyonluğumuza gölge düşürecek denilir , şampiyon olmasak ona gün doğdu denilir ...

Dediğim gibi olaylar herkesin hafızasında tazeyken çıksın konuşsun ve mevzu sonlansın diyorum...
  • Fatih Terimi seviyorum ama egosu bazi şeylerin önüne geçiyor.malesef ego konusunda çok uclarda yaşiyo.. ve bu sonunda bi yerden patlak verdi..
  • Söz imparatorda. Hocanın arkasındayız.
  • Ünal Aysal'ın bu konu hakkında konuşması ne kadar gereksiz ise Fatih Hoca'nın konuşaması da o kadar gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Ünal Aysal'ın bu konu hakkında konuşması ne kadar gereksiz ise Fatih Hoca'nın konuşaması da o kadar gereksiz.

Eger unal aysal cikip istedigi yerde rahatca konusabiliyorsa FT de bunu yapabilir ve kimse karisamaz.
  • Niye konuşuyorsunki arkadaş şu an sorun var mı? yok... O halde? Abdurrahim albayrak falanda öyle adamlara sorsan gs aşığı birşey olduğunda çık tv ye gs şöyle gs böyle. gsnin menfaatini düşünen yok.
  • bir açıklama yapılcaksa terim ayrılırken yapsaydı , ozaman herkes bir açıklama bekledi zaten ama şuan kimse bir şey beklemiyor yapacağı tek şey yine gündem yaratmak olur
  • öncelikle şunu belirteyim fatih hocayı severim, gönderilme tarzı bana ters gelmişti süre içerisinde gelişen olaylarda hocayi desteklemiştim ama açıklama yapmanın en uygun zamanı bumuymuş? ben takımın toparlayamayacağını düşünüyorken beni yanılttılar ve ciddi bir şekilde toparladılar.. konuşma yaptıktan sonra takım tökezlerse fatih hocaya bağlarım olayı..

ben hiç konuşmayacağını düşünüyordum çünkü 3. dönem ilk sezonunda "süper final bitince konuşucam" deyip konuşmamıştı, şike, teşvik konularında da hiç konuşmayan bir adam konu galatasaray olunca yani biz olunca konuşması manidar.. fatih terim efsanedir, umarim yarin ki açıklamasından sonra da gönlümüzde öyle devam eder.

başkanla problemi varsa birebir yüz yüze ne yaparlarsa yapsinlar ama insanların içinde konuşmalarının nereye gideceğini nerelere çekileceğini umarım iyi tartmıştır..

• Konuşmasından niye korkuluyor ki? Taraftarın gerçekleri bilmeye hakkı yok mu? Ünal Aysal konuşursa Fatih Terim'e de söz hakkı doğar haklı olarak.
  • Son tüp bükücü de olacak mıymış yanında ?
  • basında çıkan haberlere çatacak. Yönetime bir şey diyeceğini sanmam.
  • tam giderken konuş yada hep sus
  • hazır her şey unutuluyorken hiç gerek yok.
  • 31 ekim çarşamba günü biraz zor olur ama.
  • Takım toparlandı sinyor terim uygun zamanı bulmuş kopenhag ve fener maçları öncesi karistirsin ortalığı
  • az önce baktım 31 ekim çarşamba günü 2018 yılına denk geliyor.
  • Demirören'le beraber yapsın basın toplantısını, daha manidar olur. Fatih Terim'i severdim ama yarın sakın milli takımı bahane gösterip "vatan, millet, sakarya" edebiyatı yapmaya kalkmasın, sonuçta sözlere değil yapılanlara bakarım ve Terim şu anda Aysal'ın değil Demirören'in yanında bulunmayı tercih etmiş bir teknik adam gözümde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.