Şimdi Ara

Fatih Terim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdaki Terimsporlular sürekli Fatih Terim'i, Ünal Aysal gönderdi diye demediklerini bırakmadılar...Fatih Terim daha ligler baslamadan bile görüşmüş TFF ile...

Sedat Doğan: "Fatih Terim aylar önce bizden habersiz TFF ile görüştü. Tezgah daha önce kurulmuş. İzin falan hikaye ??

• Adamın yıldızı Aysal ile barışsaydı neden gitmek istesin ki? Her şey güllük gülistanlık 2 sene rakiplerini eze eze şampiyon yapmışsın sonra ne oldu da Fatih Terim küstürüldü? Aysal Terim in işine burnunu sokmayıp işin sadece yönetim kısmı ile ilglenseydi bunlar yaşanmazdı. Terim Snijder i istemiyorum diyor adam tutmuş karlı yatırım diye transfer edip oynatmasını istiyor. Şimdi Terim ne yapsın? Snijdere yer bulacam diye takımın balansı dağıldı. Sol açık oynattı verim alamadı, elindekinden de oldu. Hala Aysal da Aysal, al sana Aysal sıçtı batırdı GS klübünü, 25 ekimde seçim zamanı yerin dibine girecek.
  • Fatih Terim konusu saygı duyulup kapatılsın artık, bu mevzu konuşuldukça bizden başka kimsenin zarar gördüğü yok. İyi veya kötü bir şekilde yollar ayrıldı ama artık taraftar olarak mevzuları kapatmamız ve asıl sorunlarımıza odaklanmamız gerek...

Fatih Terim gideli 2 teknik adam gelmiş, yönetim çok kritik seçime gidecek, futbol takımında işler karışık böyle ortamda inatla Fatih Terim konuşmak bana gereksiz geliyor.
  • Daha dün "Telegol ne yeaa izliyonuzmu onları" diyen adamlar gelmiş laf anlatıyor. Fatih Terime gelince herşey değişir tabi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim ile rüya gibi 2 güzel yıl geçirdik ve rüya bitti. Gerçek olan bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • terim ünal aysal yüzünden gittiyse, 2000 yılında kimin yüzünden gitti? bu adam böyle, bir başarı yakalarsa anında satar takımı.
  • bizi sattığı demirörenle milli takımda harikalar yaratmaya devam etsinler. bizim ikili oynayanlarla işimiz yok.
    evet sayısız başarısı vardır, gs bu gün bu mertebedeyse en büyük paylardan biri terimindir ama bu asla bizi sattığı, bize ihanet ettiği gerçeğini değiştirmez.
  • bizi bırakıp fenere gitseydi yemin ediyorum bu kadar koymazdı.o daha beter GS düşmanlarıyla iş birliği yaptı.Fener GSye zarar veremez fakat tff sürekli GSye zarar vermek için çabalayan ve bunu yapma gücüne sahip GS düşmanlarıyla dolu, başında da şike ve şikecinin baş dostu, en büyük GS düşmanı yıldo var. Hanginiz yıldoyla o el ele tutuştukları fotoyu gördüğünde, sevgilinizi başka bir herifle el ele görmüş gibi hissetmiyorsunuz. şimdi terim geri gelsin, o bize en büyük başarıları yaşatan kişi diyenler,sevgiliniz dünya güzeli de olsa sizi aldattıktan sonra geri dönmesini ister misiniz? bu takım isterse küme düşsün fakat terim geri gelmesin, ben razıyım.
  • Aysal takımın içine etti, bunlar halen yarabbi şükür diyor
  • bu konu gerçekten kabak tadı vermeye başladı hatta bu kabağı sindirdik bile
    artık yeter önümüze bakalım

TErim terim terim
    Arkadaşlar biz kişileri , Galatasaraydan üstün gören bir yapıda değiliz.
    Galatasarayda asla bir aziz yıldırım olmaz
    Kimse Galatasaraydan üstün değildir.
    gittiyse gitti , sevabıyla günahıyla geçmiş başarılarına saygı duyup artık sevmeyiz olur biter

hergün bir teri haberi cidden gereksiz geliyor bana
  • Terim-Aysal olayında 2 tarafta suçlu bunu görün artık. İki tarafta egolarının kurbanı oldu. Ama Aysal, Terim'in egosunu kabullenip onunla sidik yarışına girmeseydi belki de bunlar yaşanmayacaktı. Netice de futbol takımının tek patronu Terim'di ve bunu böyle kabul etmesi gerekiyordu. Terim'i getirirken onun çalışma şartlarını ve stilini hatta egosunu da biliyordu. Eğer futbol konusunu Terim'e bıraksaydı şuan üstüste 4. şampiyonluğu konuşuyor olacaktık bundan eminim.

Terim'in Gs'nin başındayken nefret kustuğu TFF ile şimdi omuz omuza olmasını bende içime sindiremiyorum bunu belirtmem gerek ama Terim'e yapılanları da sindiremiyorum.

Bu olay artık kapanmalı. En ufak başarısızlıkta Terim olayı gündeme gelmemeli. Ama Terim'in bu camia için yaptıkları da unutulmamalı. Kısacası ortayı bulmak lazım. Ama nedense Gs taraftarı iki uç noktada yaşıyor. Ya herro ya merro. Böyle olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Terim-Aysal olayında 2 tarafta suçlu bunu görün artık. İki tarafta egolarının kurbanı oldu. Ama Aysal, Terim'in egosunu kabullenip onunla sidik yarışına girmeseydi belki de bunlar yaşanmayacaktı. Netice de futbol takımının tek patronu Terim'di ve bunu böyle kabul etmesi gerekiyordu. Terim'i getirirken onun çalışma şartlarını ve stilini hatta egosunu da biliyordu. Eğer futbol konusunu Terim'e bıraksaydı şuan üstüste 4. şampiyonluğu konuşuyor olacaktık bundan eminim.

Terim'in Gs'nin başındayken nefret kustuğu TFF ile şimdi omuz omuza olmasını bende içime sindiremiyorum bunu belirtmem gerek ama Terim'e yapılanları da sindiremiyorum.

Bu olay artık kapanmalı. En ufak başarısızlıkta Terim olayı gündeme gelmemeli. Ama Terim'in bu camia için yaptıkları da unutulmamalı. Kısacası ortayı bulmak lazım. Ama nedense Gs taraftarı iki uç noktada yaşıyor. Ya herro ya merro. Böyle olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

quote:

Terim-Aysal olayında 2 tarafta suçlu bunu görün artık. İki tarafta egolarının kurbanı oldu. Ama Aysal, Terim'in egosunu kabullenip onunla sidik yarışına girmeseydi belki de bunlar yaşanmayacaktı. Netice de futbol takımının tek patronu Terim'di ve bunu böyle kabul etmesi gerekiyordu. Terim'i getirirken onun çalışma şartlarını ve stilini hatta egosunu da biliyordu. Eğer futbol konusunu Terim'e bıraksaydı şuan üstüste 4. şampiyonluğu konuşuyor olacaktık bundan eminim.

Bak ne güzel link koymuşsun. Demek ki Galatasaray'da adalet kalmamış ki Terim'e bunlar yapılmış. Galatasaray yönetiminde biraz basiret olsaydı 2,5 senedir bizi dilim dilim doğrayan TFF, PFDK, MHK gibi kurumlara göz açtırmazdı. Bak Fenerbahçe bu kurumlara istediğini yaptırıyor. Lafa geldi mi Türkiye'nin en çok taraftarına sahibiz, en büyük kulübüyüz diyoruz. Bu mudur büyüklük. Galatasaray düşmanlarına her türlü kozu verip, 40 yıllık Galatasaray'lıları kulüpten uzaklaştırıp, ne idüğü belirsiz adamları yönetici yapmak mıdır büyüklük. Candan Erçetin başkan yardımcısı arkadaşım sen daha neyi konuşuyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fatih Terim konusu saygı duyulup kapatılsın artık, bu mevzu konuşuldukça bizden başka kimsenin zarar gördüğü yok. İyi veya kötü bir şekilde yollar ayrıldı ama artık taraftar olarak mevzuları kapatmamız ve asıl sorunlarımıza odaklanmamız gerek...

Fatih Terim gideli 2 teknik adam gelmiş, yönetim çok kritik seçime gidecek, futbol takımında işler karışık böyle ortamda inatla Fatih Terim konuşmak bana gereksiz geliyor.

bu iş çözüme kavuşmalı.hala konuşuyor bak sedat doğan .1 yıl sonra zaten nisan ayında görüşmüş diye YALAN söylüyor.adam görüşmüş olmaz demiş kalmış değilmi .yoksa sezon sonu teşekkürler başkan bu sene sonu ayrılayım ben misyonumu tamamladım 2 kez şampiyon olduk bundan sonra çalışmak istemiyorum der geçer.anlaşmış olsa gitmek istese. adam demedimi beni gs bırakmadıkça ben asla bi yere gitmem.sen kovdun siz kovdunuz .hala oraya buraya çıkıp arkasından konuşuyosun. sedat doğan istifa etmiş kaçıyor bakın hemen başarısız olunca takım.aysalda batarsak beraber diyor.bu gemiden atlamaya çalışıyor.

ben bu başkana güvenmiyorm gitti baskın seçim yapti geçen yıl .ali düsrüs albayrağı alamdı .şu dünyada kim diyebilir bu adamlar gs a en ufak kötülük yapti diye .bir çok emekleri vardır ama yok aysal ben yapacam dedi.ben etrim sporlu falan değilim . bu aysal bu adamları ne amaçla yolladı onun derdindeyim.gelen tiplere bak.şükrü ergün geçen yıl 50 maçın 2 sinemi ne gitmiş. albayrak maç kaçırmıyordu be.

• quote:

quote:

quote:

Bak ne güzel link koymuşsun. Demek ki Galatasaray'da adalet kalmamış ki Terim'e bunlar yapılmış. Galatasaray yönetiminde biraz basiret olsaydı 2,5 senedir bizi dilim dilim doğrayan TFF, PFDK, MHK gibi kurumlara göz açtırmazdı. Bak Fenerbahçe bu kurumlara istediğini yaptırıyor. Lafa geldi mi Türkiye'nin en çok taraftarına sahibiz, en büyük kulübüyüz diyoruz. Bu mudur büyüklük. Galatasaray düşmanlarına her türlü kozu verip, 40 yıllık Galatasaray'lıları kulüpten uzaklaştırıp, ne idüğü belirsiz adamları yönetici yapmak mıdır büyüklük. Candan Erçetin başkan yardımcısı arkadaşım sen daha neyi konuşuyorsun.

Barış abi neden bahsediyorsun sen?

Silvia Berlusconi'de Milan'ın başkanı...

Candan Erçetin dediğin kişi bir insan bir yeteneği ve uğraştığı bir sanatı var, Ünal Aysal'ında enerji şirketi var bunların kendi birer mesleği var. Televizyonun birinde bir haber oluyor, kadın konser veriyormuş maç saatinde yıl 2014 bizim uğraştığımız şeye bak.

Fatih Terim'in bu sözleri kimin için söylediğini çok iyi biliyorsun, ama ona karşı olan sevgin, olaya objektif bakmanı engelliyor, tartışmak yersiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Candan Erçetin dediğin kişi bir insan bir yeteneği ve uğraştığı bir sanatı var, Ünal Aysal'ında enerji şirketi var bunların kendi birer mesleği var. Televizyonun birinde bir haber oluyor, kadın konser veriyormuş maç saatinde yıl 2014 bizim uğraştığımız şeye bak.

Fatih Terim'in bu sözleri kimin için söylediğini çok iyi biliyorsun, ama ona karşı olan sevgin, olaya objektif bakmanı engelliyor, tartışmak yersiz.

Ali Galatasaray nedir abicim? Spor kulübü. Lokomotif nedir? Futbol.
    Bana şu yönetim kurulunda futbolla hadi onu da geçtim sporla alakalı kaç kişi var sayar mısın?
    Yönetici olmak için illa para kariyer sahibi mi olmak lazım.
    İşte Fatih Terim, Ali Dürüst, Haldun Üstünel gibi adamları bu zihniyet kaçırdı bu camiadan.
    Fatih Terim o sözleri TFF'ye söyledi tabi ki. Ama o zaman Galatasaray'ın teknik direktörüydü ve Galatasaray'ın menfaatlerini korumakla görevliydi.
    Şuan milli takımın hocası ve her takıma eşit mesafede olmak zorunda.
    Bak tekrar ediyorum Demirören denen zat ile onu aynı karede görmek benimde içime sinmiyor ama bu Terim'in Galatasaray için yaptıklarını silip atmaz, atamaz. Bizim taraftar!lar Fatih Terim'in silip atmaya kalkıyorlar. Gerçi bunu yapan tayfa belli, skor taraftarı!! Sonra gidiyor o skor taraftarı statta oyuncusunu yuhalıyor üstüne de başarı bekliyor. Bu zihniyetin acilen değişmesi lazım. Beyaz TV, Telegol izleyip kendi takımını satan bu zihniyet değişmeli. Taraftarın beynini yıkadılar resmen. Galatasaray taraftarı Galatasaray değerlerine düşman olamaz.

• Barbar kullanıcısına yanıt
    Terim egoysa Aysal 10x ego olması lazım eğer başarıları söz konusuysa.Aysal dünyanın en zengin adamlarından dünya çapında tanınmış bir iş adamı.

Fatih Terim Gaston Ramirez ise Ünal Aysal Cristiano Ronaldo olur tanınırlık ve başarı konusunda.

Adam buna rağmen seni karşına alıp konuşmak istiyor sen Türk dizilerinde 3 bölüm sonra terkedilecek kezban kız karakterleri gibi trip atıyorsun.

Aysal da suçlu olabilir Terim de.Fakat gelip Aysal Terim'in egosunu kabullenseydi demen zaten ben bütün yorumu objektifim diye atayım sonunda yine Aysal'a giydireyim diye yazmış olduğunu gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Terim egoysa Aysal 10x ego olması lazım eğer başarıları söz konusuysa.Aysal dünyanın en zengin adamlarından dünya çapında tanınmış bir iş adamı.

Fatih Terim Gaston Ramirez ise Ünal Aysal Cristiano Ronaldo olur tanınırlık ve başarı konusunda.

Adam buna rağmen seni karşına alıp konuşmak istiyor sen Türk dizilerinde 3 bölüm sonra terkedilecek kezban kız karakterleri gibi trip atıyorsun.

Aysal da suçlu olabilir Terim de.Fakat gelip Aysal Terim'in egosunu kabullenseydi demen zaten ben bütün yorumu objektifim diye atayım sonunda yine Aysal'a giydireyim diye yazmış olduğunu gösteriyor.

Aysal isterse Bill Gates'ten daha zengin olsun umurumda mı. Mantığına hayran oldum. Bizim konuştuğumuz konu ne arkadaşım? GALATASARAY.
    Ben Galatasaray için kim ne yapmış ona bakarım. Terim ne yapmış, Aysal ne yapmış. Kim kaç senedir bu camiaya iyisiyle kötüsüyle ne vermiş. Çaktın mı şimdi köfteyi.
    Aysal'ın ismini daha 3 sene önce 1 kişiniz biliyor muydu acaba?
    Terim Galatasaray için ne demek bilmiyorsan Google'a Fatih Terim yaz anlarsın.
    Verdikleri cevaplara bak Allah'ım. Bizim taraftarın durumu cidden çok vahim. Bu gidişle belimizi bir daha doğrultamayız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Aysal isterse Bill Gates'ten daha zengin olsun umurumda mı. Mantığına hayran oldum. Bizim konuştuğumuz konu ne arkadaşım? GALATASARAY.
    Ben Galatasaray için kim ne yapmış ona bakarım. Terim ne yapmış, Aysal ne yapmış. Kim kaç senedir bu camiaya iyisiyle kötüsüyle ne vermiş. Çaktın mı şimdi köfteyi.
    Aysal'ın ismini daha 3 sene önce 1 kişiniz biliyor muydu acaba?
    Terim Galatasaray için ne demek bilmiyorsan Google'a Fatih Terim yaz anlarsın.
    Verdikleri cevaplara bak Allah'ım. Bizim taraftarın durumu cidden çok vahim. Bu gidişle belimizi bir daha doğrultamayız.

Yazdığım mesajı anladın mı ? Okudun mu ?

Sen ne dedin ? Aysal Terim'in egosunu kabul etseydi.Bende diyorum ki öyle bir dünya yok."Param olsa her şey çok daha güzel olurdu" demem ne kadar hayali bir temenniyse senin yazdığın şey de o kadar hayali.Asıl olay zaten Aysal'ın Terim'in egosunu kabul etmeyecek olması.

Ayrıca Terim Galatasaray için... arabeskine hiç girmeyin.Terim'in adını kimse tanımazken kendisine iş verildi bu takımda ilk fırsatta Fiorentina'ya kaçtı gitti.2. kez iş verildi.Batırdı her şeyi kaçtı gitti.3. kez şans verildi daha iyi bir paraya milli takıma kaçtı gitti.

Senin için Terim isterse dünyanın en büyük GSlisi olsun benim için Abel Xavier'in Galatasaray'lılığı > Terim'in Galatasaraylılığı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ali Galatasaray nedir abicim? Spor kulübü. Lokomotif nedir? Futbol.
    Bana şu yönetim kurulunda futbolla hadi onu da geçtim sporla alakalı kaç kişi var sayar mısın?
    Yönetici olmak için illa para kariyer sahibi mi olmak lazım.
    İşte Fatih Terim, Ali Dürüst, Haldun Üstünel gibi adamları bu zihniyet kaçırdı bu camiadan.
    Fatih Terim o sözleri TFF'ye söyledi tabi ki. Ama o zaman Galatasaray'ın teknik direktörüydü ve Galatasaray'ın menfaatlerini korumakla görevliydi.
    Şuan milli takımın hocası ve her takıma eşit mesafede olmak zorunda.
    Bak tekrar ediyorum Demirören denen zat ile onu aynı karede görmek benimde içime sinmiyor ama bu Terim'in Galatasaray için yaptıklarını silip atmaz, atamaz. Bizim taraftar!lar Fatih Terim'in silip atmaya kalkıyorlar. Gerçi bunu yapan tayfa belli, skor taraftarı!! Sonra gidiyor o skor taraftarı statta oyuncusunu yuhalıyor üstüne de başarı bekliyor. Bu zihniyetin acilen değişmesi lazım. Beyaz TV, Telegol izleyip kendi takımını satan bu zihniyet değişmeli. Taraftarın beynini yıkadılar resmen. Galatasaray taraftarı Galatasaray değerlerine düşman olamaz.

Barış abi pastanın tamamına bakıyorum.

Sizin egosu yüzünden Fatih Terim'i kovdu dediğiniz kişi "Erkek basketbol'a Ergin Ataman'ı" , "Kadın Basketbol'a da Ekrem Memnun'u" teslim etti, tıpkı gelir gelmez Fatih Terim'i futbolu teslim etmesi gibi, şubeleri teslim ettiği her branştan şampiyonluk çıkardı.

Erkek Basketbol takımı Ergin Ataman ile şampiyon oldu, Euroleague'de çeyrek final yaptı, Ülker ve Efes'in yıllarca olmak istediği yere.

Kadın Basketbol takımı Ekrem Memnun ile Avrupa Şampiyonu oldu hemde ezeli rakibi karşısında... Fenerbahçe'nin yıllarca almak istediği kupayı.

Futbol'da da Fatih Terim'e emanet etti, bir kere bile karışmadı işine ne Ekrem Memnun'a veya Ergin Ataman'a karışmadığı gibi... Ha dersen ki Sneijder ve Drogba'yı aldı işime karıştı dersin, orada dur derim, bu adamları bulup almamak salaklıktır, o zaman sende bana Sercan, Yiğit, Burak gibi oyunculara ödenen paraların hesabını ver derim...

Fatih Terim dediğin kişi 2000'de en iyisini yapıp kendini daha da geliştirmek yerine takımı yüzüstü bırakıp giden biri ardından gelen Lucescu'u ile birlikte Hasan Şaş'ın performansı arttığında ise Hasan'ı arayıp "Ne o yeni teknik direktörün ile aran iyi diyebilen" karakterde biri, kötü mü olması gerekirdi????

Ünal Aysal geldi, hep iyi işler yaptı, her zaman doğru adımlar attı, genel kongreye gelen avanak sürüsünün "kapatalım kadın şubesini yea" diyen adamlara inat aldığı dualarla üçleme yaptı şube. Tüm kupalarıda ezeli rakibinden, zaman mekan farketmeksizin...

Fatih Terim kendi seçimini yaptı, milli takım Euro 2016'ya gidemeyecek, İzlanda maçı tek günlük bir olay değildi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.