Şimdi Ara

Fatih'te fiber internet ne zaman aktif olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
3.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kmp'nin neresi hocam konum olarak? Diliyorsanız PM'den de ulaşabilirsiniz.
  • sarumana kullanıcısına yanıt
    3 farklı noktasında evimiz var, hepsi adsl, kocamustafapaşada hiç vdsl kabini görmedim.
    Bu kabinlerden epey yapıldı hocam. Sayıları da artıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İyi duruyor bence.

• Bizi apartmana fiber kutu geldi ama henüz geçiş sağlamadık. Eskisi gibi devam ediyor internet. Eve kablo çekiminde süreç nasıl işleyecek bilmiyorum. İlçe müdürlüğüne gitmeden halletmeye çalışıyorum ama müşteri hizmetleri karışık dönüşler yapıyor.
  • Albus Dumbledore kullanıcısına yanıt
    Sevindim. İstanbul/Fatih mi hocam, neredesiniz?
    Birebir uğraşmak her zaman daha iyi sonuç verir. Genelde öyle yürüyor işler maalesef.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Çapa tarafı da öyle Küçükhamamın oralar falan çoğu yerde hala adsl var. Rezillik.
  • Hocam meydandan yukarı çıkan Kuvayı Milliye Cd., Hekimoğlu Alipaşa Cd., Kızılelma Cd. civarlarına bakmanızı öneririm. Özellikle Seyyid Ömer Mh. ve Çapa'ya kadar olan kısım büyük ölçüde VDSL2.
    Ama dediğinizde de haklısınız, azımsanmayacak derecede ADSL var hala, özellikle Samatya, Kocamustafapaşa ve civarında. İnşallah en kısa zamanda istediğiniz hizmete kavuşursunuz :)
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Küçükhamam'ın tam önüne Tip-7 ve Tip-13 konuldu, özellikle ana caddelerde hummalı bir çalışma var hocam.
  • Vidin caddesi, Serdengeçti sokak ve ilkmektep sokakta vdsl aktif hale geldi, ortalama 75mbit hız alınmakta.
  • Daha 2 gün önce kutu bağlantılarını yaptıklarını duymuştum, güzel olmuş. Hayırlara vesile olsun:)
  • Fatih İlçe müdürlüğünden bir tanıdığı olan var mı acaba?

Apartmanın içine kadar gelen fiber kutusundan işi daireye getirmeyi bir türlü başaramadım. Semt Kocamustafapaşa.
    Bahsettiğiniz fiber kutusu eve kadar fiber kutusu mu binaya kadar fiber kutusu mu?

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir başlıkta fotoğraf paylaşmıştım. Apartmanın içine koydukları kutu bu. Eve kadar fiber kutusu oluyor sanırım.

Bir daireye de kablo çekmişler, yeni kiracı taşınmıştı. Muhtemelen yeni abonelik başvurusu olduğu için direkt fiber olarak bağladılar. Ama mevcut aboneleri sallayan yok görünüyor.
    https://i.hizliresim.com/h89aMw.jpg
    Akdeniz caddesindeki müdürlüğe gidip fiber kabloyu talep etmeyi deneyebilirsiniz.

Çalıştığım için fırsat bulamıyorum gitmeye. Bir fırsat bulup gideceğim ama önden telefonla çözmeye çalışıyorum.

Bir telefonla abonelik açan adamlar kendi kendilerine getirdikleri fiber kutusunun işini yapmaya gelmiyorlar.
    Hocam maalesef bu tarz iletişim kopuklukları yaşanabiliyor. Vaktiniz olursa uğrayıp konuşun dilerseniz.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

Geçenlerde paşadayken sokaklarda turuncu kablolar görmüştüm. Kablolar apartmanlara dağılıyordu. Ama sokaklarda halen milattan kalma dolaplar vardı. Son durum nedir? Kutular yenilenmeye başladı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sonunda olacak olan o ancak şimdiden yıldım. 1 hafta 10 gündür günde en az 2 defa görüştüm müşteri hizmetleriyle, Twitter'dan yazdım, BTK'dan, açık kapıdan talepler açtım. Hep aynı otomatik dönüşleri aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.