Şimdi Ara

Fatih'te bir kişi, mağaza çalışanına 'Ramazan'da sigara mı içiyorsun' diyerek yumruk attı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
4.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

quote:

Orijinalden alıntı: RQFQR

Mesela bu mansurhusrev bu videodaki adamlardan biri

Yanınızda bıçak taşıyın size biri gelip saldırmaya çalışırsa sokarsınız temizlemiş olursunuz dünyadan 1 kişi temizlersiniz

Ne kadar meraklısınız boş boş konuşmaya. Gündüz kuşağı programlarının niye bu kadar tuttupu belli. Boş konuşan çok.

Ne zannediyorsunuz ki karşılık gelmeyeceğini mi? Öyle boş boş gezebileceğinizi mi aynı haltı hindistanda yediniz 20 yıl önce şuan haliniz ortada.Kendi Coğrafyanızda hristiyanlara saldırdınız cevabını aldınız.Karşılıksız kalmaz hiçbirşey.

• İslam hoşgörü dinidir. Aklınca her olayda islamı karalamaya çalışıyorlar. Allah'ın ve Peygamberinin hükümleri sabittir. Dünyadaki bütün hukuk ve medeni kurallardan daha üstündür. İnsanlara bakarak aklınca islama laf atmaya çalışıyorlar. İstediğiniz kadar yapın, böyle algı oluşturarak islama bir zarar ve-re-mez-si-niz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende genelde cami avlusunda oturup içiyorum bakalım birisi birşey diyecekmi diye henüz hiç karşılaşmadım laf söyleyebilenine.. demekki güçsüz gördüklerine yiyor bunların maçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Bende genelde cami avlusunda oturup içiyorum bakalım birisi birşey diyecekmi diye henüz hiç karşılaşmadım laf söyleyebilenine.. demekki güçsüz gördüklerine yiyor bunların maçası.

Alın sizin hoşgörü kesiminizden biri. Bilerek camiye içmeye gidiyor hoşgörülü insan. Hadi bunada söksün tavırlarınız.

Fakat yoook öyle bir şey olmaz. Sizin sıkıntınız islam. Merak etmeyin, baş edemezsiniz islamla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Blgrçoban kullanıcısına yanıt
    Sen adamına denk gelmemişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra niye islamfobi var....

• bicak tasimak yasal degilki.

• Artık silahlanmamız gerekiyor.Adamın orada ölmemesi mucize boynu ters bir açıyla çarpsa anında ölürdü şansa kurtulmuş.Neden? Sigara içti.Cinayete teşebbüs eden adamda şu an serbest.Gördüğünüz gibi ülkede adalet yok hukuk,hak,kanun ölmüş durumda orman kanunları geçerli.Emanetle gezemiyorsanız da(ruhsat,taşıma izni almak falan zor bir süreç öyle herkese vermezler) en azından yanınızda bıçak taşıyın.Kadınlarda biber gazı taşısın çantalarında.Hiçbir şey yapamıyorsanız gidin boks öğrenin(sokak kavgalarında en etkili spordur),vücut geliştirin yoksa bu ülkede b.k yoluna gitme ihtimaliniz veya sakat kalma ihtimaliniz çok fazla.
  • Fatih den beklenir. Fatih aynı arabistan gibi biyer zaten. Nevar canım bunda islam hoşgörüsüyle dayak atmışlar oruç tutmayan elemana. Abartmaya gerek yok.

• Olayın sebebini bilmiyorum. Böyle itlerin cezaevine girmesi şart. 1-2 ay artık neyse yatmalı.. ve canını yakacak şekilde tazminat ödemeli Vatandaş kendi adaletini aramamalı
  • ne guzel burada birbirimizi yiyoruz. sorsaniz iki tarafta ulke kurtariyor. farkindamisiniz bilmiyorum ama bu derin catlaklardan dolayi bu ulke guclenenedi gitti.

bagcilar bahcelievler civarindayim sanki ramazan degilmis gibi herkes yiyip iciyor. kimse kimseye bir sey demiyor. bunu gormeyecegiz gidip 3 4 tane munferit olaydan sonra adamin kutsalina sovecegiz. sordugun zamanda ulkemmi cok seviyirum. hic biriniz ulkenizi sevmiyorsunuz. sevmis olsaniz asgari müşterekde bulusmayi bilirdiniz. benim olmazsa yikilsin mantigiyla yiyin birbirinizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

İslam hoşgörü dinidir. Aklınca her olayda islamı karalamaya çalışıyorlar. Allah'ın ve Peygamberinin hükümleri sabittir. Dünyadaki bütün hukuk ve medeni kurallardan daha üstündür. İnsanlara bakarak aklınca islama laf atmaya çalışıyorlar. İstediğiniz kadar yapın, böyle algı oluşturarak islama bir zarar ve-re-mez-si-niz.

''Dünyadaki bütün hukuk ve medeni kurallardan daha üstündür.''

O halde Avrupadan bir yol alında biz oraya geçelim ?
  • Zaten bu şerefsizler kendinden fiziksel olarak gucsuz insanlari seciyor kendi kalibina gore adama birsey yapamazlar çomar surusu ulkede herşeyimiz uçlarda yaşaniyor.Eskiden boyle degildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar zaten yumrugun cezasi belli bu adam icerde yatmaz. sizde gidip bir muslumana niye namaz kiliyorsun diye yumruk atsan sizi de iceri atmazlar buralar teferruat ama suraya deginmekte fayda var.

muslumanlar siz kendinize ceki duzen vermeyip bu sekilde davranmaya devam eserseniz basiniza bomva yagdigi zaman(mesela filistin) bati niye sessiz kaliyor diye aglamayin. mesela su videoda ki adamlar gibi adamlardan olusan turkiyeyi benim devletim bombalasa sesim cikmaz ve devletimi desteklerim.

• Ulan birde kadina oyle vurmus ee hani aile bakani vs hikayeleri nerde bu kadini savunacaklar?? Yazik be vicdansizlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Saçma10

bicak tasimak yasal degilki.

o yumruk öldürmeye teşebbus ? annenın aglamasını ıstıyorsan tasıma tabı , o adam senı tek yumrukla oldururse max 1 sene yatar cıkar
  • quote:

quote:

Bende genelde cami avlusunda oturup içiyorum bakalım birisi birşey diyecekmi diye henüz hiç karşılaşmadım laf söyleyebilenine.. demekki güçsüz gördüklerine yiyor bunların maçası.

Alın sizin hoşgörü kesiminizden biri. Bilerek camiye içmeye gidiyor hoşgörülü insan. Hadi bunada söksün tavırlarınız.

Fakat yoook öyle bir şey olmaz. Sizin sıkıntınız islam. Merak etmeyin, baş edemezsiniz islamla.

Onu dövün canımda sokak ortasına bulaşmayın.

• quote:

quote:

Trump seçilsin bak gör şenliği sen.

• quote:

quote:

Haklısın baş edilemez, 6 yaşındaki sabiyle evlenilir diyen bir güruh ile kimse baş edemez. Sizin İslam dediğiniz şey Yezid, Muaviye ve Emevilerden size kalan hatıralar.

• Sen adamların bulunduğu yerlerde pek takılma yinede.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.