Şimdi Ara

Fatih belediyesinin, engelliler üzerinden siyasi rant sağlaması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Fatih belediyesinin, engelliler üzerinden siyasi rant sağlaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    198 Mesaj
    İstanbul Fatih Belediyesi’nin yürüme engelli vatandaşlara yaptığı yardımın reklamını yapması tepkilere neden oldu. Engellilere akülü araba yardımı yapan Fatih Belediyesi’nin verdiği arabaların arkasında “Fatih Belediyesi’nin hediyesidir” yazısı yazıyor. Bu yazının olduğu arabaların fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı ve tepki gösterildi. Belediyenin benzer fotoğrafları kendi sitesinde de yayımladığı görüldü.

http://odatv.com/21inci-yuzyil-turkiyesinden-utandiran-goruntu-0912171200.html

yorumsuz.

|
    |

• Milletin vergileriyle veya bağışlarıyla yapılan sosyal yardımları kendi çıkarları için kullanıyorlar. Üstüne belediye yazmış ki oylar toplansın. Sağ elin verdiğini sol el bilmemelidir, değil mi? Fitre, zekat, kurban eti verirken davullu zurnalı verilmez. İhtiyaç sahibine sessiz sakin gidersin verirsin. Saçma sapan işler yapıyorsunuz.
    akp yaptıysa siyasetin doğası chp yapsa kafir chp dinsiz solcular diye başlardın nasıl mesaj sildirdim sana akboy geçen gün kendini Allah zannediyorddun ya bi ara
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    aynısına engelli motosikletinde de rastladım kocaeli'de. ahlaki olarak etik değil ama maalesef siyasetin doğasında var bu iş.
    1089 Mesaj
    Milletin vergileriyle veya bağışlarıyla yapılan sosyal yardımları kendi çıkarları için kullanıyorlar. Üstüne belediye yazmış ki oylar toplansın. Sağ elin verdiğini sol el bilmemelidir, değil mi? Fitre, zekat, kurban eti verirken davullu zurnalı verilmez. İhtiyaç sahibine sessiz sakin gidersin verirsin. Saçma sapan işler yapıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: babasayfa

Milletin vergileriyle veya bağışlarıyla yapılan sosyal yardımları kendi çıkarları için kullanıyorlar. Üstüne belediye yazmış ki oylar toplansın. Sağ elin verdiğini sol el bilmemelidir, değil mi? Fitre, zekat, kurban eti verirken davullu zurnalı verilmez. İhtiyaç sahibine sessiz sakin gidersin verirsin. Saçma sapan işler yapıyorsunuz.

Sonra akpmin yaptukları unutulsun de miii??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

akp yaptıysa siyasetin doğası chp yapsa kafir chp dinsiz solcular diye başlardın nasıl mesaj sildirdim sana akboy geçen gün kendini Allah zannediyorddun ya bi ara
    |
    |
    Tek Sevdamız Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de etik değil dedim yorumumda, akpli herkesi aşağılama çabana hayranım. aferin sana mesaj sildirdin torunlarına anlatırsın ileride. ayrıca 2019'da ilk turda akp'ye oy atmayacağım.
    |
    |
    everyonelovebisco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    412 Mesaj
    Engelli vatandaştan aldığı vergi ile tekerlekli sandalye alıyor ve bunu adama geri "Hediye" olarak veriyor.

İnsanda utanma olur biraz
    Çok özendikleri Osmanlı ne diyor "Bir elin aldığını bir elin görmesin "
    E sen şimdi nasıl Ecdadım diyorsun ?
    Tabi troller suskun
    |
    |

Nereden biliyorsun bunu 1
    Benim CHPyi destekledigimi nereden cikardin bu 2
    Yani CHP nin senin kafana gore yapacagin sey bu uygulamanin yanlis oldugunu yalanliyor mu ?
    Yanlisa yanlisla karsilik mi verilir ?
    Her CHPli alkolik mi ?
    Insanlari genellemeyi o kadar cok seviyorsunuz ki ondan sonra hepimiz ayni gemideyiz dersiniz herkesi kutuplastirin her seni elestiren CHP li oluyor
    Bu ulkede CHPden baska bir parti oldugunu biliyor musun ?
    Hadi baska yere troll blokluydun tekrar bloklandin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CulvertonSmith -- 9 Aralık 2017; 23:4:49 >
    |
    |
    alibeyindonanimhaberi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.