Şimdi Ara

Fastpay kentkart bakiye yükle 10 TL kazan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
20.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır denemedim pek de uğraşasım yok açıkçası sonuç alan biri olursa denerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaç gün geçti gelen giden yok. Boş bir kampanya

• Müşteri hizmetlerini arayan yok mu benden başka bi arkadaşım 2. Yüklemesinde 10tl iade aldı bi soran olsa da öğrensek

• Sistem şu an oturmuş durumda.geçen hafta kentkarta yükleme yaptım iade gelmedi. Şu an ikinciyi yükledim ilk defa diye gördü iade anında geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Tekrar yükleyeyim dedim ama gaziantep kart listede yok.

• 047C186ABC2480

İstanbulkart kampanyası için daha önce yükleme yapmadiysaniz 1₺ yükleyip 10 ₺ iade alabilirsiniz . Şimdiden hakkınızı helal edin

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde tekrar ödeme yaptım ve 10tl iade anında geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lbor -- 6 Haziran 2019; 18:20:42 >
  • Her kampanyada kayıt açtırıyorum normal yatan A101 ve İstanbul kart oldu sadece biletall 2. Kayıt açacam Bi türlü oturmadı sistemleri

• Kafalarına göre kampanyayı değiştirip müşteriyi mağdur ediyorlar. 30 Mayıs tarihinde Fastpay sitesinden baktığımda Gaziantep ilinin de olduğunu görüp 10 TL yükledim. Bugün üstünden 8 gün geçince bir bakayım dedim. Siteden Gaziantep yazısını kaldırmışlar. Destek hattını aradığımda başından beri Gaziantep yoktu diyor. Kaybettiğim bir şey yok ama ilk Fastpay deneyimim hayal kırıklığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tecimenes

Kafalarına göre kampanyayı değiştirip müşteriyi mağdur ediyorlar. 30 Mayıs tarihinde Fastpay sitesinden baktığımda Gaziantep ilinin de olduğunu görüp 10 TL yükledim. Bugün üstünden 8 gün geçince bir bakayım dedim. Siteden Gaziantep yazısını kaldırmışlar. Destek hattını aradığımda başından beri Gaziantep yoktu diyor. Kaybettiğim bir şey yok ama ilk Fastpay deneyimim hayal kırıklığı oldu.
    +1

• Kocaeli Kentkart için kredi kart aracığıyla yükleme yapıldı.Kartta para yüklenmedi bekleyen talimat yazıyor. Ama 10 lira hemen fastpay'e geçti.

Yüklediğim 15TL kentkarta geçerse güncellerim

Güncelleme :

10 TL'mi anında aldım.
    Yüklediğim 15 TL'de kentkartıma geçti

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 8 Haziran 2019; 10:0:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecimenes

Kafalarına göre kampanyayı değiştirip müşteriyi mağdur ediyorlar. 30 Mayıs tarihinde Fastpay sitesinden baktığımda Gaziantep ilinin de olduğunu görüp 10 TL yükledim. Bugün üstünden 8 gün geçince bir bakayım dedim. Siteden Gaziantep yazısını kaldırmışlar. Destek hattını aradığımda başından beri Gaziantep yoktu diyor. Kaybettiğim bir şey yok ama ilk Fastpay deneyimim hayal kırıklığı oldu.
    Aynısı bende de oldu.Gaziantepkart sistemden kaldırılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

047C186ABC2480

İstanbulkart kampanyası için daha önce yükleme yapmadiysaniz 1₺ yükleyip 10 ₺ iade alabilirsiniz . Şimdiden hakkınızı helal edin
    Daha önce başka il için kent Kart yüklenmesi yapmistim. İstanbul içinde senin kartı denedim.Bir kişi birden fazla il için Kentkart tan yüklenmesi yapsada kampanya her hesap için bir defa oluyor. İstanbul u puan gelmedi. Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

Daha önce başka il için kent Kart yüklenmesi yapmistim. İstanbul içinde senin kartı denedim.Bir kişi birden fazla il için Kentkart tan yüklenmesi yapsada kampanya her hesap için bir defa oluyor. İstanbul u puan gelmedi. Helal olsun

Alıntıları Göster
    Hocam istanbulkart ve Kentkart ayrı ayrı kampanya. İstanbul iadesi benim hiç kullanmadığım bir hesabıma da gelmedi . Aynı 3 ünde 1₺ yüklemiştim. Genel bir sıkıntı var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

Alıntıları Göster
    fastPay istanbulkart yükleme kampanyası 01.12.2018-30.06.2019 tarihi arasında geçerlidir.
    fastPay üzerinden ilk kez istanbulkart yüklemesi yapan ilk 100.000 kişiye 10 TL iade kampanyamızı ilave 100.000 kişi daha ekleyerek uzatmış bulunuyoruz.
    Bir fastPay kullanıcısı kampanya boyunca bir kez 10 TL kazanma hakkına sahiptir.
    Kazanılan tutarlar 1 hafta içerisinde kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
    istanbulkart’ın yükleme limiti minimum 1 TL olup maksimum tek seferde 200 TL’dir. Aylık yükleme limiti ise toplamda 750 TL’dir.
    fastPay kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitesindeki kampanya koşulları bu şekilde.

https://www.fastpay.com.tr/firsatlar/istanbulkart-yukleme
    Fastpay kentkart bakiye yükle 10 TL kazan

• https://www.fastpay.com.tr/iletisim.aspx

Burdan yazın olmazsa

• İstanbul karta 1 tl yükledik 10tl geldi ama hala beklemede diyor
    Çanakkale kentkarta 15 tl yükledik 10tl geldi
    O da bekleme de diyor . Bakiyeye yansımadı
    Kartı kullanınca mi güncelleniyor ?

• Haber veren arkadaşa teşekkürler faydalandik burdur kent kart ile

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

İstanbul karta 1 tl yükledik 10tl geldi ama hala beklemede diyor
    Çanakkale kentkarta 15 tl yükledik 10tl geldi
    O da bekleme de diyor . Bakiyeye yansımadı
    Kartı kullanınca mi güncelleniyor ?
    Çanakkalede otobüse binince güncelleniyor o zaman yüklüyor karta

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok. İki hesapta daha yükledim. Sonuçlara sonra bakarız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 8 Haziran 2019; 12:6:45 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.