Şimdi Ara

FastPay ile Dijital Oyun Kodu Alımına %50 iade (Tekrar Aktif)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
1.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FastPay ile Dijital Oyun Kodu Alımına %50 iade (Tekrar Aktif)

FastPay uygulamasından Dijital Oyun Kodu alımına %50 iade fırsatı! (Max. 15 TL)

Bugün bildirimin gelmesiyle gördüm, kampanya 31 Mayıs'a kadar uzatılmış ancak koşullarda kampanya boyunca max.15 TL diyor. Bu yüzden geçen ay katılanlar için kampanya tekrar aktif midir emin değilim.

Not: FastPay cüzdan bakiyesi üzerinden kod alımında anında %50'yi cüzdana geri iade ediyor. Kredi kartıyla alımlarda süre uzayıp, gecikebiliyor.

Koşullar

• Oyun Kategorisinde yer alan tüm oyunlarda ödemenin %50'si iade edilir.

• İade tutarı 1 hafta içerisinde fastPay bakiyesine eklenir.

• Bir kişi kampanya boyunca en fazla 15 TL iade kazanabilir.

• Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınır.

• FastPay kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 8 Mayıs 2020; 14:32:55 >

• FastPay 15 TL ile 30 TL kod alma yöntemi

FastPay bakiye’ye 20 TL yükleyin hocam ardından 20 TL Steam cüzdan kodunu alın ve gelen 10 TL iadeyle de yine steam cüzdan kodu alın yine 5 TL gelecektir, gelen 5 TL’yi de hesaba eft yapın (:

Cüzdan kodlarını steam bakiyenize ekledikten sonra 25 TL’si ile oyununuzu alabilirsiniz.
  • Steam cüzdan geçerli mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelime oyunu var dikkat edin. mesajlar herkese ulaşmış. açıklama sekmesinde 1 nisan dan itibaren ibaresi var. nisan katılımı yapanlar almasın.
  • Dijital oyun kodu diye belirtmişler. Steam kodları ise "Üyelik Kodu" kısmı altında yer alıyor. Kampanya daha önceden nasıldı? Steam kodu alınca iade veriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Mayıs 2020; 9:45:46 >
  • Geçen ay steam de cüzdan kodu almıştım ve iadesi olmuştu.Ancak geçen ay 30 TL'lik Cüzdan Kodu alımından 15 TL iade aldığım için bu ay yararlanamayacağım.
  • Oyun kodu olarak belirtiyor oda sadece Steam de var diğer alımlarda geçerli değil belliki ali cengiz oyunu var işin içinde
  • Uygulamadan kaldirilan kampanya tekrar yayinlanip gecen ayki kampanya ile birlestirilmis! Ben de bu ay yeni kampanya yapildi sanmistim. Fastpay kelime oyunlarindan bikmadi. A101 kampanyasinda da ayni seyi yapmisti.

• boa17 kullanıcısına yanıt
    Steam dahil diğer oyun kodları vb. ilgili kampanyada hemen al butonuna tıklayınca listeleniyor.
    Geçen kampanya da aynı başlık ile yayınlanmıştı.

Tek sorun kampanya yeni değil uzamış görünmekte, emin olmamakla birlikte geçen ay hakkını kullananlar büyük ihtimalle bu ay iade alamayacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

Steam dahil diğer oyun kodları vb. ilgili kampanyada hemen al butonuna tıklayınca listeleniyor.
    Geçen kampanya da aynı başlık ile yayınlanmıştı.

Tek sorun kampanya yeni değil uzamış görünmekte, emin olmamakla birlikte geçen ay hakkını kullananlar büyük ihtimalle bu ay iade alamayacaktır.
    Ben yeni alacağım şu aşamada hakkım söz konusu

Oyun içi alım pubg bakiye alıcam bunda geçerli olucak mı bu durumda ?

gördüğüm sadece oyun kodu diyor oyun kodu kısmına sadece Steam ekli görünüyor o alan içersinde
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Kendi adıma konuşayım, geçen kampanyada fastPay bakiye ile Steam Cüzdan kodu aldım ve alır almaz fastPay bakiye’ye iadesi geldi.

Kontrol ettim geçen kampanya konusunda da aynı cümle yer alıyor ve aynı muamma söz konusu idi ben dahil cüzdan kodu alanlara iade geldi.

Herhangi bir değişiklik yapılmadıysa, büyük ihtimal gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 7 Mayıs 2020; 12:0:44 >
  • Lol rp alımı yaptım ama inşallah iade oluyordur bu kategoride de..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğim oyun 25 tl, 20 tl cüzdan alsam 25 tl den düşüyor mu storeda?

• phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    FastPay 15 TL ile 30 TL kod alma yöntemi

FastPay bakiye’ye 20 TL yükleyin hocam ardından 20 TL Steam cüzdan kodunu alın ve gelen 10 TL iadeyle de yine steam cüzdan kodu alın yine 5 TL gelecektir, gelen 5 TL’yi de hesaba eft yapın (:

Cüzdan kodlarını steam bakiyenize ekledikten sonra 25 TL’si ile oyununuzu alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 8 Mayıs 2020; 14:26:17 >
  • sirswager kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum, işime yaradı senin yöntem. kalan 5 TL'yi de İstanbul karta attım.

• sirswager kullanıcısına yanıt
    Hocam bakiye yükleyip almak aklıma gelmedi direk kredi kartıyla aldım iade gelmedi henüz rp aldım birde bilginiz var mı?

• mgokhand kullanıcısına yanıt
    Evet yatıyor ancak 1 haftayı bulabiliyor. FastPay bakiye ile anında iade geliyor.

Bu yüzden konuya ilk önce fastPay’e bakiye yükleyin diye not düşmüştüm.

• diğer hesapta Fastpay bakiyesiyle aldığım kod için anında iade gelmişti, kendi hesabımda kredi kartıyla 10 gün gelmeyince sitesinden yazdım, 24 nisan alış - iade 6 mayısta yüklenmiş. yani bakiye ile almak anında veriyor uğraşmamak için öyle yapmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: in watermelon sugar

diğer hesapta Fastpay bakiyesiyle aldığım kod için anında iade gelmişti, kendi hesabımda kredi kartıyla 10 gün gelmeyince sitesinden yazdım, 24 nisan alış - iade 6 mayısta yüklenmiş. yani bakiye ile almak anında veriyor uğraşmamak için öyle yapmak lazım.
    Ben dün bakiye ile alım yaptım iade gelmedi hala, bir sorun mu acaba iade konusunda?
  • prometheus00 kullanıcısına yanıt
    bir hafta süre verdikleri için herhalde farklı farklı yatıyor herkese, 1 haftada yatmamışsa sitesindeki formu doldurabilirsiniz.

• Kart ile alayım demeyin günlerce beklersiniz iade için. Hesaba bakiye çekerek alın anında iade gelir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.