Şimdi Ara

Fastpay Dijital Oyun Kodu alımına %50 iade (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
16.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara yine böyle olmuştu sonra düzeldi. Yalnız dikkat edin Steam kampanyası aylık değil tek seferlik.
  • Gectigimiz aylarda kampanyadan faydalananlar, bu ay denediklerin de iade geldimi acaba ? Kampanya icerigine sadece 1 defa iade alinabilir seklinde bir ibare eklenmis çünkü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben aldım, gelmedi maalesef.
  • arquerox kullanıcısına yanıt
    aynı ibare geçen ay da vardı, hem nisan hem mayıs iade verilmişti

sosyal medayadan iadeler bir hafta sonra olacak dediler
  • Kredi kartı ile mi aldınız Fastpay bakiyeniz ile mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 26 Mayıs'ta 10+20 şeklinde Steam cüzdan kodu satın aldım. Ödemeyi tanımladığım TEB Kredi kartıyla yaptım ama hala geri ödemesi gelmedi. Yanlış mı yaptım acaba
  • Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde aldım 7 Mayıs'ta, şimdi kontrol ettim yine gelmemiş Aramadan olmayacak gibi üşeniyordum 15 tl için aramaya.
  • f0ril kullanıcısına yanıt
    Ben aradım kayıt oluşturdular. 15 lira 15 liradır bence. Zaten hep bu kafadayız indirimi var, daha avantajlı diye kullanıyoruz sonrasında da aman şu kadar para için niye uğraşalım diyoruz.
  • Fastpay bakiye ile aldım.
  • Bana da geldi, mail attım. Hiç bunlarla uğraşamam, sistemsel hatalarından dolayı uğraşmak istemiyorum. Daha önce sürekli hata veriyordu, o zamandan kalma kodları yolladı. Bakalım ne yapacaklar. Kodları test ettim bir tanesi çalıştı, çalıştıktan sonra hemen mail attım. Bakalım ne diyecekler.
  • nisanda yaptığım harcamaya 2 hafta sonra 6 mayısda 15 iade vermişlerdi. kampanyanın uzadığını gördüm yine kod aldım. yatmadı diye yazdım, 15 lira maksimum iadeyi almışsınız diye mail geldi. bunlar kurnazlık yapıp mayısta yeni kampanya yapmak yerine nisandakinin süresini uzatmışlar ve şartlarda 1 kez yararlanılabilir yazdığı için vermiyorlar tekrardan mayısta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: in watermelon sugar

nisanda yaptığım harcamaya 2 hafta sonra 6 mayısda 15 iade vermişlerdi. kampanyanın uzadığını gördüm yine kod aldım. yatmadı diye yazdım, 15 lira maksimum iadeyi almışsınız diye mail geldi. bunlar kurnazlık yapıp mayısta yeni kampanya yapmak yerine nisandakinin süresini uzatmışlar ve şartlarda 1 kez yararlanılabilir yazdığı için vermiyorlar tekrardan mayısta.
    İşte okumalıydınız, kampanya hangi tarihler arasında olduğuna baksanız bile anlardınız

• Bende aldım 100 tl steam kodu 1 ay gelmedi müşteri hizmetlerini aradım dün yatırmışlar 15 tl. madem maximum 15 tl iade ediyosun neden %50 iade diyorsun çakallar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertu55 -- 27 Haziran 2020; 9:55:43 >
  • ertu55 E kullanıcısına yanıt
    hocam kampanya detayını okumadan başlığa inananları kandırırlar her zaman.
    Bu yüzden bundan sonra detayları okumanızı tavsiye ederim.

• Kampanya'dan faydalanmak için kredi kartıyla mı almak mantıklı yoksa fastpay bakiyesi ile mi?

Ayrıca 20-10 alsak, 10-5 indirim anında gelir mi?

Oyun kodları kategorisinde geçerlidir diyor, ama sanırım o kısımdan olan harcamaların hepsine iade veriyor.
  • Steam yaz indirimlerinden oyun alacağım. Bu indirimden nasıl yararlanırım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.