Şimdi Ara

fastPay Ayın Fırsatı Kampanyası 10 TL İade (Şubat) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
48
Favori
53.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mart kampanyası gelen yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fastpayde parası kalanlar o an kullanmayacağı paraları sırf bankaların kampanyalarına katılmak için yüklüyorlar/gönderiyorlar sonra da 'param içeride kaldı üüüğğğeee' diye ağlıyorlar. Denizbankın derdi de müşteri çekmek, zaten o yüzden limit koymuşlar ki insanlar gelip üye olsunlar Kullanmayacağınız parayı yüklemeyin ağlamayın .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Mart kampanyası gelen yok galiba.
    Aynen kampanya yok ancak geçen yatmayan 2 hesabıma kayıt oluşturdum yatmis eski hesap ama yinede yatmis

• Şubat ayı yatmayan varsa asagida linke tıklayıp yazın birkaç gün içinde yatiriyorlar ben bu şekilde aldım. 3lu kampanya ilk çıktığı aydan bu yana alıyorum.

https://www.denizbank.com/bilgi-limani/bildirimde-bulunacagim.aspx

Sikayet
    Digital bankacılık
    Fastpay kampanya

Seçip şikayetinizi yazabilirsiniz.

555×××××× numaralı fastpay hesabım ile Şubat ayı kampanyası kapsamında QR kodla ödeme, ulaşım kartı yükleme, fatura ödeme işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladım ancak Şubat ayı kampanyası kapsamında 10 TL iade fastpay hesabıma yatırılmadı müşteri memnuniyeti kapsamında 10 TL iademin fastpay bakiyeme yüklenmesini talep ediyorum iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinvurgun -- 9 Mart 2020; 21:50:41 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.