Şimdi Ara

fastPay Ayın Fırsatı Kampanyası 10 TL İade (Şubat) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
48
Favori
53.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a101'den alışveriş yapıp puan kazanmak için alışveriş altilimit var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

a101'den alışveriş yapıp puan kazanmak için alışveriş altilimit var mı?
    Alt limit yok
    Alt limit yok
    Alt limit yok

• QR kod ile a101'den başka ödeme yapacabileceğimiz market var mı?
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    A101 ilk alışveriş 10TL iade kampanyasında da olmuştu. Bu kampanyada da en az 1TL ödeme yapılması gerekiyor sanırım ki 10TL ilk işlem iadesi gelsin. O sebepten 1TL üzeri formülü yazmıştır arkadaş.

• a101 ile dün ilk defa alışveriş yaptım kasiyer şifreyi sordu verdim ödeme alındı. a101 kampanyasından 10 TL geldi ama bu kampanyadan gelmedi.

qr kod ile mi ödeme yapmamız gerekiyordu? şifre ile ödeme yapınca olmuyor mu?

• quote:

a101 ile dün ilk defa alışveriş yaptım kasiyer şifreyi sordu verdim ödeme alındı. a101 kampanyasından 10 TL geldi ama bu kampanyadan gelmedi.

bildiğim kadarıyla aynı şey hocam bende öyle ödeme yaptım
  • 3 işlemide yaptım 10 tl yüklenecek diye sms gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    Sms gelecek diyor mu hocam ?

• taş taşıyıp kolun ağrımıyo ya katıl
  • A101 kampanyası tekrarlanmış arkadaşlar, daha önce 10 lira yüklenen hesaba bugün tekrar yüklendi
    Edit: diğer telefondan denedim ona yüklenmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcrs -- 18 Ekim 2019; 17:33:9 >
  • A101den kod ile alışveriş yaptım, ekimin başında sanırım kampanya açıklanmadan önce elektrik faturası ödedim. Biriken parayı kendi ibanıma yolladım. Tamamlanmış sayılır mı alıcı ben olduğum halde?

• quote:

a101 ile dün ilk defa alışveriş yaptım kasiyer şifreyi sordu verdim ödeme alındı. a101 kampanyasından 10 TL geldi ama bu kampanyadan gelmedi.

Hemen gelmiyor bunun iadesi işlem yapılmış gelir 1 haftaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaybolanpena

A101den kod ile alışveriş yaptım, ekimin başında sanırım kampanya açıklanmadan önce elektrik faturası ödedim. Biriken parayı kendi ibanıma yolladım. Tamamlanmış sayılır mı alıcı ben olduğum halde?
    Kampanya dönemine giriyor sayması lazım.

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    "Belirtilen tarihlerde fastPay’i kullanarak QR’la (karekodla) ödeme yapma, para transferi ve fatura ödeme işlemlerinden üçünü birden 1 ay içerisinde gerçekleştiren kullanıcılar ayın sonunda 10 TL hediye almaya hak kazanacaklardır."
  • Tel no yazıp para gönder tıklıyorum. "Aliciya SMS gonderilemedi. İşlem sonucunuzu islem geçmişinizden öğrenebilirsiniz" diye uyarı çıkıyor. Para gönderilmiyor. Var mı sebebini bir bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Tel no yazıp para gönder tıklıyorum. "Aliciya SMS gonderilemedi. İşlem sonucunuzu islem geçmişinizden öğrenebilirsiniz" diye uyarı çıkıyor. Para gönderilmiyor. Var mı sebebini bir bilen?
    Cep numarasına sms gitmiyordur başka numaraya yolla yada ibana yolla pazartesi.

• A101'den dün ilk defa alışveriş yaptım ama 10 TL yüklenmedi.. A101 alışverişi sonrasında ne kadar sürede 10 TL yükleniyor..?
  • Bu a101 dışında qr ödeme imkanı yok değil mi yani a101 internet sitesinden ödeme alsa çok iyi olurdu

• D_artanyan D kullanıcısına yanıt
    Hemen

• Kendi hesabımıza para göndersek şartı sağlamış oluyor muyuz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.