Şimdi Ara

Fast Path hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pingim 70 civarı şuan bazı arkadaşlar interleaved modundan fast path a geçilmesini söylersem pingde kayda değer düşüş olacağını söyledi ama bu konu hakkında fazla bilgim yok. Fast path ın olayı nedir eksileri var mıdır sıkıntı çekermiyim 10 15 ping düşsün diye elimdeki internetten olmak istemiyorum.

• interleaved de paketler sana gelmeden önce kontrol ediliyor bu yüzden ping yükseliyor fast te kontrol olmadığı için daha düşük ping alırsın
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevabınız icin. Kontrol edilmemesinin bir eksisi falan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Captain Coldd kullanıcısına yanıt
    Gelen veri eksik gelebilir ama ping önemli ise fast a aldırın mesafe uzun değilse telekom da direk fast yapıyor fakat türknet direk interleaved a alıyor diye duymuştum
  • Yapa fastpath geçebiliyor vea malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Vae vdsl de geçirilebiliyor fastpath e. Buradaki destek ile iletişime geçiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, böyle bir talebiniz olursa bana PM üzerinden ulaşın. Arkadaşlarıma ileterek gerekli işlemleri gerçekleştirmenizde size yardımcı olurum. Tabii sistem üzerinden hizmetinize ulaşabileceğim bir GSM numaranıza ve ya müşteri numaranıza ihtiyacım olacak.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek 4 ay önce söylemişti.

Merhaba, hizmetinizi fastpath moduna alabilmemiz için YAPA santrallerim içerisinde olmanız gerekiyor. Maalesef şuan YAPA santrallerimiz içerisinde olmadığınız için sistem buna müdahale etmemize izin vermiyor.

Bu cevaba göre bende öyle yazdım, belki şuanki güncelleme ile alınabiliyor dur.

• q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    VAE altyapısı içerisindeyken fastpath kullanıyordum zaten.

Ondan da haberleri yok demek ki...

• Vae adsl fastpath kullanıyorum. Bikaç günlüğüne vdsle geçince interlvd moduna geçmişti yanılmıyorsam. Sonra yine adls geçti fastpath oldu. Birdaha bozulmasın diye daha da kurcalamadık. 16mbit fasthpath.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.