Şimdi Ara

fast-food yedikten sonra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sporcuyum her gun tavuk balik yulaf tam tahilli makarna brokoli tarzi seyler yiyorum. Ara sira arkadaslarla avm lere gidiyoruz ve orda mecburen hamburger vs. tarzi fast food yiyecekler yemek zorunda kaliyorum. Yedikten sonra cok rahatsiz oluyorum yedigime pisman oluyorum sizdede oluyormu bu durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yoq
  • yok çünkü ben hardcore calısırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbiskuha -- 9 Nisan 2014; 16:10:48 >
  • yok olmuyor
  • çöp
  • Fazla pişman olma aradan 3-4saat geçtikten sonra tuvalet yolunda vedalaşırsın fast foodla

• quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

yok çünkü ben hardcore calısırım

Dostum kilo almakla alakali degil durum bildigin rahatsiz oluyorum iste.

• O tur yerlere gidersen izgara yemelisin, hem rahatsiz etmez. hem yararli sporcular icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Di̇yettekilerde olur genelde sende bir nebi diyettesin

• O değilde benim vucut dengemi bozuyor o yiyecekler Hamburger v.s... Yediğimin ertesi günü aşırı yağlanma oluyor yüzümde ve saçma sapan sivilceler çıkıyor.
  • Olmaz mı ufak çikolata yesem bile neden yedim ki derim pişman olurum. Insanlar karısını aldatir pişman olmaz ben ufacık bir şey yesem sağlıksız pişman olurum.

• Bu sporu kafaya fena taktığını gösterir aynısı bendede var spora 3 gün gitme üzgün olursun depresyonda olursun cips kola vs şeyler tükettiğinde pişman olursun. Ama haftada 1 2 yapmanda bişey olcağıın sanmıyorum ben yapıyorum arada
  • Bende oluyor. Dun kfc den kova aldik hayvan gibide yedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Boy

Bu sporu kafaya fena taktığını gösterir aynısı bendede var spora 3 gün gitme üzgün olursun depresyonda olursun cips kola vs şeyler tükettiğinde pişman olursun. Ama haftada 1 2 yapmanda bişey olcağıın sanmıyorum ben yapıyorum arada

Sporu kafama takmamla alakasi yok icerden bi rahatsizlik duyuyorum psikolojik bisey degil yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: IFollowYou

Sporcuyum her gun tavuk balik yulaf tam tahilli makarna brokoli tarzi seyler yiyorum. Ara sira arkadaslarla avm lere gidiyoruz ve orda mecburen hamburger vs. tarzi fast food yiyecekler yemek zorunda kaliyorum. Yedikten sonra cok rahatsiz oluyorum yedigime pisman oluyorum sizdede oluyormu bu durum?

Ben 2 haftada bir ödül olarak yiyorum. Bişey olmaz o kadardan..
  • Arada bi insanin cani ister la ne rahatsiz oluyon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.